Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, kucio napisał:

Teraz zagorzały katolik @fluber przekonuje postępowych użytkowników forum, że wymuszenie coming out jest homofobiczne. Mało tego za artykuł odpowiada postępowa ideologicznie Gazeta Wyborcza, walcząca o mniejszości.

Co tu się dzieje?

 

kabaret, bo obnażana jest hipokryzja obydwu stron. GW nie trzyma się swoich rzekomych standardów, a niby takie moralno-katolickie PiS daje wysokie stanowisko gejowi-ćpunowi. ciekawe czy widzowie TVP zostali o tym poinformowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, StaryFan napisał:

Jak były, też nie było?

Tak, wybory w Korei okazały się w pełni bezpiecznie, wrzucałem nawet tweeta w temacie koronawirusa jednego z wiodących analityków Półwyspu Koreańskiego.

Francja to raczej kiepski przykład jeżeli faktycznie jesteś zwolennikiem wyborów w maju. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
25 minut temu, BMF napisał:

Tak, wybory w Korei okazały się w pełni bezpiecznie, wrzucałem nawet tweeta w temacie koronawirusa jednego z wiodących analityków Półwyspu Koreańskiego.

Francja to raczej kiepski przykład jeżeli faktycznie jesteś zwolennikiem wyborów w maju. ;]

Nie mam problemu z wyborami, nie mam też z ich brakiem.

Irytuje mnie po prostu wykorzystywanie sytuacji przez obozy, które same w sobie nic nie prezentują, poza zabójczymi kopertami.

Nie ma dobrej sytuacji zgodnej z prawem, bo żaden kraj nie był prawnie na to przygotowany, legislację się blokuje, bo każdy szarpie w swoją stronę.

Czechy, Węgrzy stanęli ramię w ramię, mają już prawie spokój, a u nas jak zwykle za chwilę doniosą do nierobów z UE, że im łamią bezprawnie patyki w gaju.

 

O Francji pisałem w temacie CV.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kucio napisał:

drugiej strony to wygrywa na tym obnażaniu hipokryzji tylko PiS, bo mimo łatki konserwatywnej partii, daje wysokie stanowisko osobie o innej orientacji seksualnej.

jak widać przeciwna strona (np. GW) nic sobie z tego nie robi, więc co to za wygrana, która nie wypływa na przeciwników? natomiast jeśli elektorat PiS się o tym dowie, to tylko może im zaszkodzić. był na ten temat jakikolwiek materiał w "wiadomościach"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, kucio napisał:

PiS, bo mimo łatki konserwatywnej partii, daje wysokie stanowisko osobie o innej orientacji seksualnej.

Sodomia to piętno Antychrysta! Jeśli okazuje się, że PiS oddaje sądy w ręce tęczowej zarazy, która chce gwałcic polskie dzieci (jak to mówią w wiadomościach), to o czym to świadczy?

Niech się wyborca dowie i sam oceni. 

🙃

https://youtu.be/FLufeWwVm1I

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, StaryFan napisał:

Irytuje mnie po prostu wykorzystywanie sytuacji przez obozy

Dokładnie, wszystkie strony proponują rozwiązania, która (politycznie) im pasują.

PiS mówił, że wybory mogą odbyć się 10 maja, opozycja - że powinny zostać przełożone, bo nie mogą.

Za cztery dni zweryfikujemy, kto miał rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
37 minut temu, BMF napisał:

Dokładnie, wszystkie strony proponują rozwiązania, która (politycznie) im pasują.

PiS mówił, że wybory mogą odbyć się 10 maja, opozycja - że powinny zostać przełożone, bo nie mogą.

Za cztery dni zweryfikujemy, kto miał rację.

Rację?

Co imputujesz tym razem? Za 4 dni nie zweryfikujemy niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, StaryFan napisał:

Za 4 dni nie zweryfikujemy niczego.

 

Cytat

"Zdążymy" - odparł wicepremier. "Przygotowania zaczęliśmy już dzisiaj, bo już obowiązują przepisy dotyczące głosowania korespondencyjnego dla osób po 60. roku życia. W związku z czym dzisiaj już przygotowania idą pełną parą i będziemy na pewno gotowi przeprowadzić ten akt wyborczy również w sytuacji, kiedy będzie to dotyczyło wszystkich Polaków" – zapewnił Sasin.

Myślę, że jednak zweryfikujemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:
Cytat

"Zdążymy" - odparł wicepremier. "Przygotowania zaczęliśmy już dzisiaj, bo już obowiązują przepisy dotyczące głosowania korespondencyjnego dla osób po 60. roku życia. W związku z czym dzisiaj już przygotowania idą pełną parą i będziemy na pewno gotowi przeprowadzić ten akt wyborczy również w sytuacji, kiedy będzie to dotyczyło wszystkich Polaków" – zapewnił Sasin.

Myślę, że jednak zweryfikujemy. 

już samo PiS wie, że racji nie mieli:

https://streamable.com/b74obi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, quevas napisał:

raczej idei epoki oświecenia i współczesnej kultury globalnej

czyli kolejne cechy wspólne kultur wyrosłych na chrześcijaństwie :) 

ale w sumie śmieszne, kiedy osoba prezentująca anty-naukową postawę na forum tak celebruje idee z tej epoki lulz

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jako najkorzystniejszą wskazano ofertę francuskiej spółki Socrenam z siedzibą w Boulogne-sur-Mer w departamencie Pas-de-Calais.

...

Postępowanie przetargowe, drugie z kolei, było prowadzone od 13 grudnia 2019 z terminem składania wniosków do 28 stycznia 2020. 11 lutego dokonano otwarcia ofert. Konkurencyjną wobec oferty francuskiej (o wartości 111 000 000 zł brutto) była propozycja PGZ Stoczni Wojennej. Jednak wartość 138 990 000 zł brutto przekroczyła zakładany budżet, wynoszący 111 336 000 zł brutto. Wybór oferty francuskiej był więc formalnością"

https://www.milmag.pl/news/view?news_id=3817

Jakiż ze to szczęśliwy przypadek to zmieszczenie się w cenie maksymalnej


"Po dziewiąte, kromie ważnych wypadków, żadne importowanie nie powinno być dozwolone pod żadnymi pozorami tych towarów, których jest wystarczająca podaż w kraju; i w tym żadna życzliwość czy współczucie nie może być okazane obcokrajowcom, czy to przyjaciołom, kumom, sojusznikom, czy to wrogom. Gdyż cała przyjaźń kończy się, gdy w grę wchodzi ma własna słabość i ruina. I to jest prawdą nawet, gdy krajowe towary są pośledniejszej jakości, a nawet droższe. Ponieważ lepiej byłoby za rzecz płacić dwa talary, które zostaną w kraju, niż tylko jeden, który go opuszcza, jakkolwiek dziwnie by to brzmiało dla niezaznajomionych."

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

tak jak róży i bratka wyrosłych na...

dobrej glebie? miło że w końcu dostrzegłeś

1 minutę temu, quevas napisał:

nie przypominam sobie, żeby Wolter marnował cenny czas na gorliwą naukę podstaw proktologii albo zasad księgowości, co Ty i tobiepodobni uważacie za szczytowy punkt rozwoju umysłowego

no tak - Wolter to bardziej teologia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
50 minut temu, BMF napisał:

 

Myślę, że jednak zweryfikujemy. 

Aha. Rozumiem, że zaszeregowałeś mnie partyjnie.

Błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BMF napisał:

Dokładnie, wszystkie strony proponują rozwiązania, która (politycznie) im pasują.

PiS mówił, że wybory mogą odbyć się 10 maja, opozycja - że powinny zostać przełożone, bo nie mogą.

Za cztery dni zweryfikujemy, kto miał rację.

jezeli wybory 10 maja sie nie odbeda to wcale nie oznacza ze nie mogly sie odbyc.

tak jak fakt ze nie zalatwiasz sie na srodku kuchni nie oznacza ze nie moglbys tego zrobic.

tak z logicznego punktu widzenia tylko wspominam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, StaryFan napisał:

Rozumiem, że zaszeregowałeś mnie partyjnie.

Ja: za cztery dni zweryfikujemy, kto miał rację z wyborami

Ty: nieprawda, nic nie zweryfikujemy

Ja: yyy, zweryfikujemy, rząd zapewniał, że im się uda zorganizować spoko wybory 10. maja, więc zobaczymy, czy im się uda

Ty: zaszeregowałeś mnie partyjnie, błąd

Yyy.

To też odpowiedź na Twoje ,,niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego wybory są robione na siłę''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.