Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lorak napisał:

kabaret, bo obnażana jest hipokryzja obydwu stron. GW nie trzyma się swoich rzekomych standardów, a niby takie moralno-katolickie PiS daje wysokie stanowisko gejowi-ćpunowi. ciekawe czy widzowie TVP zostali o tym poinformowani.

Który element katolicyzmu zabrania dawania stanowiska gejowi. Coś tam poznawałem teologię katolicką i nic takiego tam nie ma. Czyżbyś się sugerował nie tym czym katolicyzm jest, a czym Ci się wydaje, że jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
16 minut temu, BMF napisał:

Ja: za cztery dni zweryfikujemy, kto miał rację z wyborami

Ty: nieprawda, nic nie zweryfikujemy

Ja: yyy, zweryfikujemy, rząd zapewniał, że im się uda zorganizować spoko wybory 10. maja, więc zobaczymy, czy im się uda

Ty: zaszeregowałeś mnie partyjnie, błąd

Yyy.

To też odpowiedź na Twoje ,,niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego wybory są robione na siłę''.

No i?

Jeszcze raz

Cytat

Nie mam problemu z wyborami, nie mam też z ich brakiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzemo napisał:

Sodomia to piętno Antychrysta! Jeśli okazuje się, że PiS oddaje sądy w ręce tęczowej zarazy, która chce gwałcic polskie dzieci (jak to mówią w wiadomościach), to o czym to świadczy?

Niech się wyborca dowie i sam oceni. 

🙃

https://youtu.be/FLufeWwVm1I

Z GW? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, StaryFan napisał:

No i?

Jeszcze raz

 

"kto ma rację" BMFa nie odnosiło się do "on vs ty" lecz PiS vs opozycja. 

5 minut temu, RappaR napisał:

Który element katolicyzmu zabrania dawania stanowiska gejowi. Coś tam poznawałem teologię katolicką i nic takiego tam nie ma. Czyżbyś się sugerował nie tym czym katolicyzm jest, a czym Ci się wydaje, że jest?

nie zabrania. ale homoseksualizm jest uznawany za grzech i elektorat PiS, szczególnie ten twardszy (co widać po Rydzyku), ma kiepskie mniemanie o gejach, a tym bardziej dodatkowo ćpunach, więc brak takich informacji w TVPiS nie dziwi.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwarantanna dzień 1746 - forum e-nba żyje już praktycznie tylko w wątkach 'coronavirus' (ale najlepsze dni ten temat ma już za sobo) i 'polityka...'. gdzie wałkowany jest temat kryptogeja należącego do PiSu którego naswietliła wyborcza 

 

z tej okazji wiadomy mem:

 

 

 

 

 

 

ale w wersji meta:

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał:

kabaret, bo obnażana jest hipokryzja obydwu stron. GW nie trzyma się swoich rzekomych standardów, a niby takie moralno-katolickie PiS daje wysokie stanowisko gejowi-ćpunowi. ciekawe czy widzowie TVP zostali o tym poinformowani.

To, że jest ćpunem wynika z tego, że "przyjaciel" Zaradkiewicza rzekomo powiedział o grzybkach, które rzekomo zażył Zaradkiewicz, Rzeplińskiemu, który powiedział to Czuchnowskiemu, który opublikował to w gazecie?

Bo ten "przyjaciel" Zaradkiewicza już wydał oświadczenie, że nic takiego nie miało miejsca.

I w sumie to trochę zabawne, że nie oburza Cię to iż taki moralny Rzepliński przez 3 lata trzymał na wysokim stanowisku w TK gościa, o którym :podobno wiedział, że ćpa i popierdala w piżamie po Warszawie:) 

Info o tym, że Zaradkiewicz coś ćpał to generalnie plotka z 3 ręki, której rzekome źródło tej plotki oficjalnie zaprzeczyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
11 minut temu, lorak napisał:

"kto ma rację" BMFa nie odnosiło się do "on vs ty" lecz PiS vs opozycja. 

 

Ja akurat nie mam tu racji lub jej braku, bo mi to lotto, co zrobią.

A swoje racje ma przecież i pis i reszta. Tylko to nie są w obu przypadkach, NASZE racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info o tym, że ,,Zaradkiewicz coś ćpał'' - jest związane z domniemaną sytuacją że prof. Zaradkiewicz latał po nocy w piżamie po Warszawie, a komendant straży TK wezwał na jego życzenie pogotowie. 

W artykule GW jest podana informacja, że sporządzono z tego incydentu notatkę, której Trybunał nie chciał udostępnić, potwierdzając, że ona istnieje. Jeżeli to nieprawda, myślę, że bardzo łatwe będzie udowodnienie tego i niedługo to się stanie.

Jeżeli prof. Zaradkiewicz chodził po Warszawie w piżamie bez konkretnego powodu, to w sumie jeszcze gorzej, niż jak przesadził z grzybkami. ;] Mało przekonująca jest hipoteza, że gość ganiał po Warszawie w piżamie z powodu zatrucia pokarmowego. ;] 

36 minut temu, lorak napisał:

nie zabrania. ale homoseksualizm jest uznawany za grzech i elektorat PiS, szczególnie ten twardszy (co widać po Rydzyku), ma kiepskie mniemanie o gejach, a tym bardziej dodatkowo ćpunach, więc brak takich informacji w TVPiS nie dziwi.

image.thumb.png.bbeeace419fccce6a026d05d331f235d.png

xD

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BMF napisał:

Info o tym, że ,,Zaradkiewicz coś ćpał'' - jest związane z domniemaną sytuacją że prof. Zaradkiewicz latał po nocy w piżamie po Warszawie, a komendant straży TK wezwał na jego życzenie pogotowie. 

W artykule GW jest podana informacja, że sporządzono z tego incydentu notatkę, której Trybunał nie chciał udostępnić, potwierdzając, że ona istnieje. Jeżeli to nieprawda, myślę, że bardzo łatwe będzie udowodnienie tego i niedługo to się stanie.

Jeżeli prof. Zaradkiewicz chodził po Warszawie w piżamie bez konkretnego powodu, to w sumie jeszcze gorzej, niż jak przesadził z grzybkami. ;] Mało przekonująca jest hipoteza, że gość ganiał po Warszawie w piżamie z powodu zatrucia pokarmowego. ;] 

Nikt nie zaprzecza, że sytuacja miała miejsce.

I tu też nie chodzi nawet o to, czy ćpał, czy nie.

Rzepliński stwierdził, że Bobkiewicz powiedział mu o zażywaniu przez Zaradkiewicza grzybków halucynogennych, a Bobkiewicz twierdzi, że nic takiego nie miało miejsca. Któryś z nich kłamie.

Natomiast co do Zaradkiewicza to mogło się wydarzyć mnóstwo różnych rzeczy. Równie dobrze ktoś mógł mu dać pigułkę gwałtu.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

Równie dobrze ktoś mógł mu dać pigułkę gwałtu.

 Zaradkiewicz trafił wtedy do szpitala, więc gdyby tak było, wyszłoby to w badaniach, a my pewnie byśmy o tym wiedzieli. 

Samo korzystanie z jakichś dopalaczy (pewnie to bardzo prawdopodobne) to dla mnie garbage info, odnosiłem się do ,,Info o tym, że Zaradkiewicz coś ćpał to generalnie plotka z 3 ręki, której rzekome źródło tej plotki oficjalnie zaprzeczyło.''

Info o Zaradkiewiczu to informacja od jednego z jego znajomych, której potencjalne źródło po fakcie zaprzeczyło i niezdementowana sytuacja o Zaradkiewiczu biegającym po nocy w piżamie po Warszawie, który trafił potem do szpitala, co (obiektywnie) mocno takie oskarżenie uprawdopodabnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kucio napisał:

PiS, bo mimo łatki konserwatywnej partii, daje wysokie stanowisko osobie o innej orientacji seksualnej.

Daje też wysokie stanowiska komunistom i oszustom. Świetny ten PIS. Otwarty na gejów, komunistów i mafię podatkową. Oh wait... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

I w sumie to trochę zabawne, że nie oburza Cię to iż taki moralny Rzepliński przez 3 lata trzymał na wysokim stanowisku w TK gościa, o którym :podobno wiedział, że ćpa i popierdala w piżamie po Warszawie:) 

nie zrozumiałeś mnie Fluber, bo spacer w piżamie nad ranem wzbudza we mnie zerowe oburzenie, wręcz aprobatę ; ] tym bardziej postawa Rzeplińskiego, który krył niedoświadczonego kolegę. co innego jeśli chodzi o pisowskie środowisko z moralnością na pokaz - to poniekąd piętnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lorak napisał:

nie zabrania. ale homoseksualizm jest uznawany za grzech i elektorat PiS, szczególnie ten twardszy (co widać po Rydzyku), ma kiepskie mniemanie o gejach, a tym bardziej dodatkowo ćpunach, więc brak takich informacji w TVPiS nie dziwi.

TVPiS informuje o każdym geju w Polsce? I na czym polega hipokryzja PiSu, że daje wysokie stanowisku gejowi? Czy też znowu będziesz uciekał przed odpowiedzią? :D

3 godziny temu, quevas napisał:

raczej idei epoki oświecenia

Która bazowała na chrześcijaństwie

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.