Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, fluber napisał:

kim sa ci tajemniczy oni o ktorych wypowiadasz sie w tej chwili? o czym Ty teraz pierdolisz? zacytuje swoja wypowiedz sprzed roku po marszu lgbt w bialymstoku gdzie kilku demonstrujacych zostalo zaatakowanych:

Z tego co widzę po obrazkach z neta, to mam nadzieję, że sądy wlepią im porządne kary. 20 osób zatrzymanych. Co za bandytyzm. 

Wkurza mnie ze banda pawianow atakuje bezbronnych ludzi ktorzy przyszli zamanifestowac swoje poglady. Wkurza mnie bo nie chce potem na marszu dla zycia i rodziny dostac w odwecie od jakichs antifowcow w ramach rewanzu. Wkurza mnie bo przemoc nie ma nic wspolnego z religia katolicka i nienawidze jak grupka warzyw bez mozgu wyciera swoje tepe ryje o biblie , krzyz i kosciol wylacznie po to zeby miec przykrywke dla zaspokojenia swoich zwierzecych, prymitywnych potrzeb polegajacych na skopaniu we czterech dwa razy od nich mniejszego "pedala". Zyjemy w cywilizowanym i demokratycznym kraju gdzie ludzie maja prawo demonstrowac i wlos im z glowy za to spasc nie moze. A tacy bandyci uderzaja w podstawy zasad debaty publicznej i robia z naszego cywilizowanego kraju dzungle. Licze na to ze policja migiem opublikuje wizerunki napastnikow zeby kazdy z tych bohaterow mogl zostac odpowiednio napietnowany i przykladnie ukarany. 

  •  

 

po co wklejasz swoj stary wpis nie na temat? napisalem : " nie maja lekko?  caly czas przeciez wrzeszczycie ze maja za duzo przywilejow" , a ty w odpowiedz dajesz ze jest ci przykro bo pobili kilku gejow ? mi tez , ale co to ma wspolnmego z tym co napisalem ^ .  regularnie na roznych wiecach ktos zostaje pobity , jest mi przykro z tego powodu i chcialbym aby winni zostali ukarani

 

tajemniczy "oni" , np twoj ziomek z pisowskiego komanda , wrocil z irlandii?  i regularnie nas ostrzegal ze propaganda lgtb nas zaleje , zadnych przywilejow , bo bedzie to samo co on przezyl i to kwestia czasu , w temacie o (z pamieci)  schroniskach dla osob lgbt , wypowiadales sie w tonie: to nie fair ze dostaja swoje schronisko bo inne grupy  nie maja takiej opcji .

generalnie na forum panowala/panuje   atmosfera: geje nie maja zle w polsce,  nigdy sie nie zaliles na los gejow w polsce a teraz nagle gdy czlowiek powiazany  z pis okazuje sie gejem proponujesz cenzure oraz dowiadujemy sie od ciebie ze "osoby o orientacji homoseksualnej nie maja lekko w tym kraju".

Cytat

prezes sadu najwyzszego ma prawo do zachowania w tajemnicy kogo rucha lub przez kogo jest ruchany. to jest oczywistosc. sa jakies elementarne zasady przyzwoitosci w przestrzeni publicznej.

nieladnie, jak teraz przyjmiesz jezuska do serca w niedziele?

dlaczego chcesz ukrywac taka informacje przed konserwa kosciolkowo-pisowska? zyjemy w panstwie mocno wyznaniowym , kk nie akceptuje zwiazkow jednoplciowych , elektorat pis to w wiekszosci katolicy , ci ludzie glosujacy na pis maja prawo wiedziec kim sa uszczesliwiani przez swoja partie . to istotna dla nich informacja np, gdy nastepnym razem pojda do urn.  najpierw text o ruchaniu a pozniej paplanina o elementarnych zasadach przyzwoitosci w przestrzeni publisznej , nice :)

Cytat

a jaka jest pisowska wizja rodziny? 2 plus 1500+?  jak ktos popiera pis to od razu musi byc to homofob? moje doswiadczenia sa zupelnie inne. zazwyczaj im ktos bardziej jest publicznie postepowy tym bardziej zenujace dowcipy o pedalach i murzynach prywatnie opowiada. jezeli postepoemwa gazeta probuje kogos zdyskredytowac tym ze ma partnera przy poklasku postepowego srodowiska, to cos jest bardzo nie w porzadku z nasza moralnoscia.

jak to szlo: chlopak ,dziewczyna normalna rodzina.  z moja moralnsocia jest wszystko jak najbardziej w porzadku : gdy dowiedzialem sie ze jest gejem nie mialo to dla mnie zadnego znaczenia wazne aby mial odpowednie kwalifikacje. smutne jest to ze informacja o tym ze ktos jest gejem moze go zdyskredytowac a najsmieszniejsez ze najbardziej w oczach "wlasnego" elektoratu

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

tajemniczy "oni" , np twoj ziomek z pisowskiego komanda , wrocil z irlandii? 

Przecierałem oczy z sześć razy....

3 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

nieladnie, jak teraz przyjmiesz jezuska do serca w niedziele?

 

Darowałbyś sobie takie chamskie wpisy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mistrzBeatka napisał:

ty w odpowiedz dajesz ze jest ci przykro bo pobili kilku gejow ?

...

nigdy sie nie zaliles na los gejow w polsce

i to wszystko w jednym poscie

nice!

niezmiennie jedna z najzabawniejszych czesci tego tematu jest to ze niektorzy userzy tworza sobie wizje innych userow i potem sie tego kurczowo trzymaja nie zwazajac na nic ❤️

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

i to wszystko w jednym poscie

nice!

niezmiennie jedna z najzabawniejszych czesci tego tematu jest to ze niektorzy userzy tworza sobie wizje innych userow i potem sie tego kurczowo trzymaja nie zwazajac na nic ❤️

LOL , czekalem az komus bede musial to tlumaczyc ,  pojedyncze wydarzenie (pobicie kilku gejow) nie jest rownoznaczne z  "nigdy sie nie zaliles na los gejow w polsce" (zdecydowanie szerszy zwrot).ale tak, moglem wywalic "nigdy' .   to ze komus jest przykro poniewaz pobito kilku gejow nie znaczy ze sie przejmuje losem gejow overall (spolecznosci). pozatym popraw mnie jesli sie myle : ty tez chyba uwazasz ze krzywda sie gejom nie dzieje i zyje im sie calkiem dobrze w pl

 

2 godziny temu, DeltaCenter napisał:

Przecierałem oczy z sześć razy....

..

nie byles w irlandii? :)

Cytat

Darowałbyś sobie takie chamskie wpisy..

ze co? po takich wpisach fluber powinien chyba  isc do spowiedzi , zeby z czytym sercem przyjac cialo jezuska,  nie macie tak w kk?

 

sedzia zaradkiewicz - bohater ostatnich wpisow wydaje sie dobrym czlowiekiem , ja bym mu zaufal , w 2013 po klotni z partnerem nazarl sie grzybkow halucynogennych i nad ranem dodreptal w pizamce i kapciach do bram trybunalu konstytucyjnego . pozniej jeszcze zdazylo mu sie oskarzyc wspolpracownikow o kradziez zabytkowego zegarka, nawet prokurature zaangazowal , a zegarek znalazl sie w jego prywatnych rzeczach po ktore ni chcialo mu sie pofatygowac. swoj chlop, na dropsa wyskoczy , jointem pewnie nie pogardzi :)

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mistrzBeatka napisał:

LOL , czekalem az komus bede musial to tlumaczyc ,  pojedyncze wydarzenie (pobicie kilku gejow) nie jest rownoznaczne z  "nigdy sie nie zaliles na los gejow w polsce" (zdecydowanie szerszy zwrot).ale tak, moglem wywalic "nigdy' .   to ze komus jest przykro poniewaz pobito kilku gejow nie znaczy ze sie przejmuje losem gejow overall (spolecznosci). pozatym popraw mnie jesli sie myle : ty tez chyba uwazasz ze krzywda sie gejom nie dzieje i zyje im sie calkiem dobrze w pl

W dużych miastach na pewno, w mniejszych pewnie nie (a w całym zamieszaniu śmieszy mnie tylko kto takie coś zrobił -> to tak jakby konserwatywne media wyciągały o osobach lewicy niusy typu 'należy do oazy' itp xD)

Jak jacyś homoseksualiści nie należą do 'społeczności (w domyśle pewnie jakieś LGBTcośtam)' to przejmując się 'gejami overall' ich to też dotyczy czy nie? xD

Czy jak napiszę, że nikt nie powinien być dyskryminowany ze względu na orientację seksualną (i masę innych rzeczy), ale LGBT to lamusy to jest overall ok czy nie?

Czy Ty walcząc ze swoim wyobrażeniem flubera walczysz z fluberem czy 'pisowcami overall'?

Dużo pytań :( 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mistrzBeatka napisał:

 

dlaczego chcesz ukrywac taka informacje przed konserwa kosciolkowo-pisowska? zyjemy w panstwie mocno wyznaniowym , kk nie akceptuje zwiazkow jednoplciowych , elektorat pis to w wiekszosci katolicy , ci ludzie glosujacy na pis maja prawo wiedziec kim sa uszczesliwiani przez swoja partie . to istotna dla nich informacja np, gdy nastepnym razem pojda do urn.  najpierw text o ruchaniu a pozniej paplanina o elementarnych zasadach przyzwoitosci w przestrzeni publisznej , nice :)

to jest wlasnie podsumowanie pietnowania innej osoby orientacja seksualna i to jest wlasnie obrzydliwe.

i to jest wlasnie mylne wyobrazenie o wyborcach pisu.

byc moze zaradkiewicz z jakiegos powodu musi ukrywac ze zyje z partnerem? moze jego rodzice sa homofobami? moze rodzice jego partnera sa homofobami? moze jego rodzina potepia takie zwiazki? moze jako osoba rozpoznawalna boi sie aktow agresji ze strony bandytow takich jak z bialegostoku? sa setki powodow dla ktorych istnieje zjawisko tzw. coming outu. i nie wolno zadnej osobie homoseksualnej takiego prawa odbierac.

 

6 godzin temu, mistrzBeatka napisał:

 

tajemniczy "oni" , np twoj ziomek z pisowskiego komanda , wrocil z irlandii?  i regularnie nas ostrzegal ze propaganda lgtb nas zaleje , zadnych przywilejow , bo bedzie to samo co on przezyl i to kwestia czasu , w temacie o (z pamieci)  schroniskach dla osob lgbt , wypowiadales sie w tonie: to nie fair ze dostaja swoje schronisko bo inne grupy  nie maja takiej opcji .

a czemu ja i ziomek z pisowskiego komanda ( lol ) trafilismy do worka o nazwie " my " ?

bylem przeciwny osobnym schroniskom dla osob lgbt i postulowalem by tym osobom pomagac w ramach tych samych instytucji co heteroseksualnym dzieciom z problemami w domu, zgadza sie. 

ale to sie przeciez nie rowna twierdzeniu ze nie maja problemow! przeciez ja nie twierdzilem ze ich nie maja tylko chcialem zeby inna instytucja im z nimi pomagala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

byc moze zaradkiewicz z jakiegos powodu musi ukrywac ze zyje z partnerem?

Pewnie, że musi ukrywać, gdyż szeroko rozumiane środowisko z którym sympatyzuje w znacznej części uważa homoseksualizm co najmniej za słabość i chorobę. W związku z tym postawienie sprawy jasno zamknęło by mu drogę do poważnej kariery. W obecnym stanie rzeczy mamy faceta na odpowiedzialnym stanowisku, który ma sekret a tym samym jest podatny na szantaż. I to nie tylko z zewnątrz ale też z wnętrza swojego środowiska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jack napisał:

Pewnie, że musi ukrywać, gdyż szeroko rozumiane środowisko z którym sympatyzuje w znacznej części uważa homoseksualizm co najmniej za słabość i chorobę. 

Masz błędny obraz znacznej części szeroko rozumianego środowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mistrzBeatka napisał:

sedzia zaradkiewicz - bohater ostatnich wpisow wydaje sie dobrym czlowiekiem , ja bym mu zaufal , w 2013 po klotni z partnerem nazarl sie grzybkow halucynogennych i nad ranem dodreptal w pizamce i kapciach do bram trybunalu konstytucyjnego . 

muszą mieć na niego niezłe haki, bo skoro raz coś takiego odwalił, to pewnie nie jedyny tego typu wybryk. swoją drogą polska to jednak postępowy kraj. gej kandyduje na prezydenta i o ile nie wygra, to odstanie więcej głosów niż przedstawiciel narodowców, a teraz jeszcze się okazuje, że prezes SN jest psychonautą. wow.

40 minut temu, fluber napisał:

Masz błędny obraz znacznej części szeroko rozumianego środowiska.

przypomnijmy jednego z ojców polskiego kościoła:

"Ja wiem, że w polskiej telewizji jest teraz wiele amerykańskich bajek. Ale one są wymysłem szatana i prowadzą prosto ku zatraceniu. Oto jedna z polskich stacji emituje bajkę „Teletubbies”, w której występuje postać o imieniu Tinky Winky. Postać ta jest wyraźnym symbolem zboczenia, jakim jest gejostwo. Po pierwsze jest różowa, kolor geji, po drugie ma na głowie antenkę w kształcie trójkąta, a to przecież ich symbol. Po trzecie, nosi coś w rodzaju torebki, jak reszta tych zboczeńców."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lorak napisał:

 

przypomnijmy jednego z ojców polskiego kościoła:

"Ja wiem, że w polskiej telewizji jest teraz wiele amerykańskich bajek. Ale one są wymysłem szatana i prowadzą prosto ku zatraceniu. Oto jedna z polskich stacji emituje bajkę „Teletubbies”, w której występuje postać o imieniu Tinky Winky. Postać ta jest wyraźnym symbolem zboczenia, jakim jest gejostwo. Po pierwsze jest różowa, kolor geji, po drugie ma na głowie antenkę w kształcie trójkąta, a to przecież ich symbol. Po trzecie, nosi coś w rodzaju torebki, jak reszta tych zboczeńców."

I to jest znaczna część szeroko rozumianego środowiska, czy pewne ekstremum w gronie twardego elektoratu pisowskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

I to jest znaczna część szeroko rozumianego środowiska, czy pewne ekstremum w gronie twardego elektoratu pisowskiego?

przypuszczam, że gdyby zrobić ankietę, to większość oceniłaby homoseksualizm negatywnie. w końcu staropolska obelga "ty pedale!" nie wzięła się z niczego.

poza tym sama święta księga głosi (NT jakby co):

"Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. 27 Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.

(...)

Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

I to jest znaczna część szeroko rozumianego środowiska, czy pewne ekstremum w gronie twardego elektoratu pisowskiego?

 

46 minut temu, fluber napisał:

Masz błędny obraz znacznej części szeroko rozumianego środowiska.

 Mylisz się niestety. Twarde ekstremum szeroko rozumianego środowiska  (i nie tylko) nie traktuje homoseksualistów jako chorych,słabych ludzi tylko jak (tu niestety musisz sobie sam dopisać inwektyw do woli). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, jack napisał:

 

 Mylisz się niestety. Twarde ekstremum szeroko rozumianego środowiska  (i nie tylko) nie traktuje homoseksualistów jako chorych,słabych ludzi tylko jak (tu niestety musisz sobie sam dopisać inwektyw do woli). 

Nie mogę się zgodzić, ponieważ sam jestem w powszechnej opinii twardym ekstremum szeroko rozumianego środowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Te wybory to już pewne?

ogladam wczoraj TVP2 czekając na M jak Miłość a tu wchodzi blok reklam jak zachować się podczas wyborów itp. Taki trzyminutowy spot  

Jutro chyba będą głosować, bo Senat cofnie ustawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.