Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, ignazz napisał:

Masakryczny poziom kandydatów. Bardzo boli mnie jakość słowa mówionego przez tych wybrańców. Zjadanie końcówek. Błędne akcenty. Błędy gramatyczne. Logiki i merytoryki się nie spodziewałem bo te 60 sekundowe gongi rodem z USA to nie jest metoda aby sprawdzić wiedzę kandydata. O głębszej myśli i merytoryce nie marzyłem. Niech się ten lud najpierw nauczy poprawnie wysławiać na dowolny temat (Kidawa straszne wrażenie) potem dojdziemy do polityki.

Tak gadały komuchy z tytułami lub bez:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ten Sasin jest żenujący.. I pomyśleć, że był czas gdy uważałem go za zdroworozsądkowego polityka.

Cytat

Poczta Polska - jak zapewnił wicepremier - jest przygotowana na wybory. - Karty są przygotowane i zabezpieczone minidrukami. Prawdziwych kart wyborczych nie można kupić na Allegro - powiedział, odnosząc się tym samym do zarzutów, że kartę do głosowania można nabyć na internetowych aukcjach. - Pakiety są przygotowane, moglibyśmy je roznosić już kilka dni temu - dodał Sasin.

Minister aktywów państwowych zapewnił, że rząd był gotowy na przeprowadzenie wyborów. - To PKW nie udało się zdążyć. Wszystkie instytucje podległe rządowi wykonały to, co zostało zlecone.

Czyli jak zwykle winny kto inny.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał:

Przy tanajno:)

1. na pytanie do jakiej stolicy pojedzie rzucił, że nie pojedzie do żadnej, więc udzielił odpowiedzi ; ]

2. diagnoza (to nie wirus niszczy firmy lecz rząd) i podał 2 rozwiązania (szalone, ale jednak)

3. było nie na temat, ale tu go nisko punktowałem (nie na koniec, bo inni też zboczyli)

4. tu jak wyżej, tylko inni się poprawili, więc on na dół

5. tu było tak pół na pół, ale wielu zwróciło uwagę na to samo (że pytania tendencyjne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

 Powiedz mi lepiej @lorak czy masz jakieś staty, który raz w Polsce skończyła się demokracja?:)

Powiedz mi Fluber czy w ciągu ostatnich 25 lat był kiedyś taki cyrk z wyborami jak teraz za PiSu ?

Przecież to jest kpina z ludzi. W dupie mam czy sobie "szeregowy poseł" pogrywa z opozycją. On sobie pogrywa z nami wszystkimi, robi z nas wszystkich pacynki. To jest niedopuszczalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Powiedz mi Fluber czy w ciągu ostatnich 25 lat był kiedyś taki cyrk z wyborami jak teraz za PiSu ?

Przecież to jest kpina z ludzi. W dupie mam czy sobie "szeregowy poseł" pogrywa z opozycją. On sobie pogrywa z nami wszystkimi, robi z nas wszystkich pacynki. To jest niedopuszczalne. 

Nigdy, gdyż nigdy nie było takich okoliczności jak teraz. Przecież gdyby nie było pandemii nie byłoby żadnego cyrku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lorak napisał:

1. na pytanie do jakiej stolicy pojedzie rzucił, że nie pojedzie do żadnej, więc udzielił odpowiedzi ; ]

A nie powiedział, że pojedzie do samotnej, fryzjerki skądśtam? :) Drugie dno tej wypowiedzi uświadomił mi dopiero twitter IYKWIM 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Sebastian napisał:

"szeregowy poseł" pogrywa z opozycją. On sobie pogrywa z nami wszystkimi, robi z nas wszystkich pacynki. To jest niedopuszczalne. 

Panie Sebastianie. Kaczyńśki zgodnie z uprawnieniami jakie daje mu Konstytucja RP, nie jest szeregowym posłem. Jest prezesem partii, która posiada większość w sejmie. Pretensje do autorów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, DeltaCenter napisał:

Panie Sebastianie. Kaczyńśki zgodnie z uprawnieniami jakie daje mu Konstytucja RP, nie jest szeregowym posłem. Jest prezesem partii, która posiada większość w sejmie. Pretensje do autorów ;)

możesz zacytować ten artykuł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Nigdy, gdyż nigdy nie było takich okoliczności jak teraz. Przecież gdyby nie było pandemii nie byłoby żadnego cyrku:)

Rany Fluber... 

Przecież wystarczyło zrobić spotkanie i uzgodnić z opozycją przesunięcie o 3 miesiące. Co było o tyle łatwe, że opozycja o to apelowała. KAŻDY oprócz Sasina i Kaczyńskiego wiedział, że wybory w tym terminie się nie odbędą. Tymczasem Oni zrobili cyrk i pośmiewisko. 

I nie ma to nic wspólnego z epidemią. Bardziej chodzi o traktowanie państwa polskiego jako swojego prywatnego folwarku. 

Powiedz mi kto teraz zwróci kasę za prowadzoną kampanię ? Przecież na to poszła kasa z subwencji partyjnych czyli de facto od nas. Nie masz chyba złudzeń, ze teraz "potrzebna" będzie nowa kampania a nie każdy kandydat ma swoją "prywatno-partyjno-państwową" telewizję, która będzie mu robić kampanię w ramach realizowania "misji".Bo przecież wiadomo, że później Pan prezydent podpisze jakąś nową dotację na "prywatno-partyjno-państwową" telewizję. 

Żenujące to  jest. Myślałem, że PiS nie dogoni PO w kłamstwie i obłudzie ale właśnie się udało. Pogratuluj kolegom. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

Przecież nie zagłosowałbym na Kidawę nawet gdyby konkurowali z nią jedynie: @fluber, Reksio i Pan Yapa. 

Kto dostałby Twój głos?:)

18 minut temu, Sebastian napisał:

Rany Fluber... 

Przecież wystarczyło zrobić spotkanie i uzgodnić z opozycją przesunięcie o 3 miesiące. Co było o tyle łatwe, że opozycja o to apelowała. KAŻDY oprócz Sasina i Kaczyńskiego wiedział, że wybory w tym terminie się nie odbędą. Tymczasem Oni zrobili cyrk i pośmiewisko. 

I nie ma to nic wspólnego z epidemią. Bardziej chodzi o traktowanie państwa polskiego jako swojego prywatnego folwarku. 

Powiedz mi kto teraz zwróci kasę za prowadzoną kampanię ? Przecież na to poszła kasa z subwencji partyjnych czyli de facto od nas. Nie masz chyba złudzeń, ze teraz "potrzebna" będzie nowa kampania a nie każdy kandydat ma swoją "prywatno-partyjno-państwową" telewizję, która będzie mu robić kampanię w ramach realizowania "misji".Bo przecież wiadomo, że później Pan prezydent podpisze jakąś nową dotację na "prywatno-partyjno-państwową" telewizję. 

Żenujące to  jest. Myślałem, że PiS nie dogoni PO w kłamstwie i obłudzie ale właśnie się udało. Pogratuluj kolegom. 

 

Przecież próbowano uzgodnić coś z opozycją, ale się nie udało. Gowin był przeciwny wyborom w maju i był przeciwny wprowadzeniu stanu klęski żywiołowej, a bez Gowina większości nie ma ani PIS ani cała opozycja łącznie. Łatwo mówić, trudniej zrobić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Kto dostałby Twój głos?:)

Przecież próbowano uzgodnić coś z opozycją, ale się nie udało. Gowin był przeciwny wyborom w maju i był przeciwny wprowadzeniu stanu klęski żywiołowej, a bez Gowina większości nie ma ani PIS ani cała opozycja łącznie. Łatwo mówić, trudniej zrobić:)

No pewnie, wiadomo, że to wina Tuska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.