Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, starYfaN napisał:

Zaraz po wi-fi będzie zarażał.

@fluber ten pierwszy twitt to podpucha "institut of ass" (instytut z dupy), uwiecznione na kamerze. Dałeś się zrobić. xD

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pepis21 napisał:

Zaraz po wi-fi będzie zarażał.

@fluber ten pierwszy twitt to podpucha "institut of ass" (instytut z dupy), uwiecznione na kamerze. Dałeś się zrobić. xD

Przemyśl jeszcze raz, obydwa akapity :) Albo jak chcesz :) 

51 minut temu, Reikai napisał:

38 mln Kanada właśnie zamówiła 400mln szczepionek, czyli ponad 10 dawek dla jednego mieszkanca. Australia 280/25.

 

Skończymy na tuzinie przy tej ostatniej prostej :) ?

A nasi emigranci, zostawili w tyle Kanadę I Antypody. Szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, starYfaN napisał:

Przemyśl jeszcze raz, obydwa akapity :) Albo jak chcesz :) 

Ty to nie mnie mów, bo ja widzę, że to podpuchy, choć drugi jest z gatunku tych możliwych i w sumie to Mati dostał darmowy pomysł do wykorzystania.

I twitty nie akapity.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Pepis21 napisał:

Ty to nie mnie mów, bo ja widzę, że to podpuchy, choć drugi jest z gatunku tych możliwych i w sumie to Mati dostał darmowy pomysł do wykorzystania.

I twitty nie akapity.

Akapity, a nie twitty.

11 minut temu, Deltuś napisał:

Poczekaj. Za jakiś czas będziesz stać w kolejce z fluberem po druga dawkę na macrona. Jackuś będzie już po trzeciej. 

A ja zapewne po 5, bo mam zwyczaj grypę eksterminować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Deltuś napisał:

Czyli smarowanie odchodami i lizanie poręczy. Oto siła reklamy. 

Jak Was tak szczepią w Podkarpackiem, to nie dziwię się, że macie taki odsetek wyszczepionych.

Jaka kraina tacy lekarze i szczepienia. 

 

Do reszty kraju Wasza reklama nie dociera, ale raczej oszczędź nam reszty szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Deltuś napisał:

Nie wiem czemu obrażasz ludzi zaszczepionych ostatnimi wynalazkami. 

Pęka żyłka że pełno ludzi jeszcze nie umarło? Raz, marketing robi swoje. Dwa, ohydna kampania szczucia również. 

To raczej Ty obrażasz ludzi świadomych i odpowiedzialnych. A malownicze opisy ekskrementów, naprawdę możesz sobie darować.

 

A żyłka pęka jedynie z głupoty i ignorancji, bo większość tych ludzi mogłaby żyć, być może kilku zabił Twój trolling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" W szpitalach w Białymstoku problemem nie jest liczba zajętych łóżek, ale liczba zgonów

....

Jeszcze tydzień temu respiratorów było zajętych około 40, dzisiaj to 32. Po weekendzie liczba spadła, bo pacjenci zmarli. Były takie dni, że średnio 10 osób umierało, teraz to około 5-6 osób - mówi rzeczniczka prasowa szpitala USK

....

W województwie podlaskim ostatniej doby ministerstwo zdrowia odnotowało 476 potwierdzonych zakażeń koronawirusem. W Podlaskiem zmarło 47 osób.

https://wiadomosci.onet.pl/bialystok/w-bialymstoku-problemem-nie-jest-liczba-zajetych-lozek-ale-liczba-zgonow/lq232v2?utm_source=forum.gazeta.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

To respiratory zabijają. Zostałem foliarzem nowego typu :P

https://www.termedia.pl/koronawirus/Prof-Piotr-Kuna-Trzeba-robic-wszystko-aby-pacjenta-z-COVID-19-nie-podlaczac-do-respiratora,44136.html

https://www.medonet.pl/koronawirus,nowojorskie-badanie-pokazuje--ze-80-proc--pacjentow-z-covid-19--ktorzy-trafiaja-pod-respirator--umiera,artykul,15079212.html

https://www.money.pl/gospodarka/cos-tam-nie-pyklo-i-plucko-wybuchlo-lekarze-walcza-nie-tylko-z-wirusem-ale-i-ze-sprzetem-z-rezerw-6577319964760864a.html

https://covid-19-nieznane-fakty.pl/blog/jak-zabijaja-szpitale-95-proc-pacjentow-na-intensywnej-terapii-umiera/

https://www.rp.pl/swiat/art772271-lekarze-respiratory-moga-zaszkodzic-niektorym-pacjentom

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Nom, defibrylacja też zabija:)

Ze zacytuje lepszy kawałek:

" Jestem lekarzem praktykiem i widzę, że dziś COVID-19 leczą często lekarze, którym administracyjnie narzucono taki obowiązek. Są to także dermatolodzy, okuliści, mnóstwo stażystów i rezydentów bez specjalizacji. To prowadzi do tego, że chorymi zajmują się lekarze bez doświadczenia w leczeniu chorych z niewydolnością oddechową.

....

W pulmonologii wobec pacjentów z niewydolnością oddechową od zawsze obowiązywała złota zasada: za wszelką cenę nie intubować i nie podłączać do respiratora. To często prowadzi bowiem do bakteryjnego szpitalnego zapalenia płuc, sepsy i zgonu. Niestety, dokładnie to widzimy w COVID. Stosowało się wszelkie możliwe metody leczenia, np. nieinwazyjną wentylację mechaniczną, bo wiedzieliśmy, że jak taki pacjent trafi na OIOM i pod respirator, to umrze. A teraz, gdy stan pacjenta z COVID-19 się pogarsza, jest natychmiast alarm, że trzeba na OIOM, i szuka się anestezjologów, aby podłączyli respirator. To jest przerzucanie odpowiedzialności za prowadzenie ciężko chorego człowieka na innych. Uważa się, że jak pacjent zginie na OIOM, to nie będzie kłopotu, a jak umrze u nas, to mogą być zarzuty."

 

Położenie pacjenta pod respiratorem zdejmuje jakby odpowiedzialnosć, a jak sie nie połozy to moze być zarzut, umarł a oni nie próbowali go ratować. Wychodzi ze trzeba kłaść na wszelki wypadek

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.