Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Dobry jest ten Boston, przypomina mi trochę beGM Minnesote :D ale Tatum to mnie rozpierdala, Davisa robi w tej 2 połowie jak dziecko 

było dopisać -3W dla Knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA. Tak zaczął marsz po tytuł. 
The first game of the first round of the 2019 Playoffs has already proven that Kyle Lowry isn’t at his best in the post-season. Normally, the Raptor has about 15 points. 9 assists and rebounds per game, but on Saturday he ended with zero points, on 0-6 three-pointers, 0-7 two-pointers and 0-2 free-throws. That’s definitely not a good performance.

 

tylko ze ogarnął kuwetę VanF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Alonzo napisał:

Doncic w te półtora sezonu wyrobił sobie świetna opinię, ale dajmy mu może pokazać sie w playoffs, zanim obwołany zostanie u nas graczem lepszym od Nowitzkiego. :) 

Vucevic i Middleton nie za dobrze wypadli rok temu w playoffs -warto o tym również pamiętać. Middleton  nie spisał sie w serii w której grał po przeciwnej stronie Lowry. 

tez nie miałbym nic przeciwko spotkaniu Heat w playoffs ;) 

 

Natomiast co do siły obu drużyn, to z KATem ja jestem lepszy, ale jak nie wróci do gry to pewnie Heat.. 

 

 

W jednym poscie podajesz argument po czym sam go zakopujesz w ziemi ostatnim akapitem. Alonzo przestań się ośmieszać. Zarzucasz Doncicowi ze nic nie pokazał w PO, po czym rzucasz tekstem ze KAT przeważa szalę na twoją korzyść ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Jeju ale tani argument. Lowry w PO indywidualnie nie zawodzil, a kartę to mu ten kasztan DeRozan zasrywał

Obaj zawodzili podobnie. Nawet Lowry bardziej, bo to on był franchise guy organizacji i jej najlepszym graczem. DeRozan dopiero w ostatnim sezonie przejął rolę lidera ofensywy, a Lowry usunął się w cień.

8 minut temu, tangiers napisał:

Ja nie porownuje teraz jednej strony parkietu. Oczekujesz konkretnych argumentow to sam zacznij je przedstawiac, na tezy Lowry>Doncic reaguje rownie absurdalnym jak Garnett vs. Amare - a kiedys lataly takie dyskusje na starym forum.

Źle złapałem kontekst. Lowry miał doskonały trymestr, od lat jest graczem o podobnej charakterystyce co CP3 z trochę uboższym skillsetem. Doncic nie utrzymał formy z pierwszego trymestru, więc sądzę, że pod względem impactu byli blisko. Nie wiem co próbujesz za narracje przemycić? Lowry nie nadaje się na pierwszą opcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz i Ty się dziwisz, że mam taką a nie inną opinię o tej grze, podczas gdy u Ciebie w T2 SAS > Jazz bo jazda na nazwiskach i emocjach ma dominować dobre spasowanie i dobrą formę graczy. Nie miałem problemu aby wyzbyć się sentymentów  i negatywnych emocji wobec graczy, ale widzę nie każdy to potrafi, szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Źle złapałem kontekst. Lowry miał doskonały trymestr, od lat jest graczem o podobnej charakterystyce co CP3 z trochę uboższym skillsetem. Doncic nie utrzymał formy z pierwszego trymestru, więc sądzę, że pod względem impactu byli blisko. Nie wiem co próbujesz za narracje przemycić? Lowry nie nadaje się na pierwszą opcje?

 Obserwujac dyskusje na tym forum na przestrzeni lat moge wrecz uznac, ze cenie Lowrego bardziej nie wiekszosc. Swietny gracz, ale pomimo dropu Doncica w tym trymestrze, w skali calej ligi i tak byl swietny i mam go polke wyzej nad Lowrym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lucas napisał:

No moim zdaniem Lowry nie grał źle w Playoffs, a wtopy Raptors to glownie wina ich pierwszej opcji w ataku, Lowry nigdy nia nie byl i nie mial byc. Za to np nigdy w D nie schodzil ponizej pewnego poziomu.

Z tym Lowrym to niezły się rewizjonizm zaczął.  

Lowry przed przyjściem Leonarda miał średnio co ~drugą serię w playoffach, gdzie robił sobie jakieś 7/46 albo inne 4/24  za 3 albo 10ppg na 40%ts faile - nawet w poprzednim sezonie przez dwie pierwsze serie robił jakieś 11ppg na 51%ts or so. 

Oczywiście, gość ma świetny impakt w D czy dobry jako playmaker - ale jako one-two punch KL nie za bardzo ma rację bytu nawet na poziomie pierwszej-drugiej rundy Wschodu (a tego można wymagać od allstara na Wschodzie, bądźmy poważni), bo nie dość, że on nie jest high-usage typem gracza, to jest jeszcze streaky strzelcem, a to jumperkujący guard. 

Porównanie Lowry-Doncic nie ma podstawowego punktu wspólnego, bo Doncic pełni dużo większa rolę na parkiecie w Mavs, a u nas pełniłby inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, polishllama69 napisał:

@ignazz i Ty się dziwisz, że mam taką a nie inną opinię o tej grze, podczas gdy u Ciebie w T2 SAS > Jazz bo jazda na nazwiskach i emocjach ma dominować dobre spasowanie i dobrą formę graczy. Nie miałem problemu aby wyzbyć się sentymentów  i negatywnych emocji wobec graczy, ale widzę nie każdy to potrafi, szkoda

Zawieszenie Aytona robi swoje. 
niezależnie od tego co piszesz dałem spurs plus jeden w naszym rozrachunku podczas gdy jazz ty zagłosowałeś plus 5. 
serio chcesz iść dalej w ta dyskusje? 
Dla mnie jest to oczywiste ze głosujesz w sposób aby „wygrać”.

gdyby miało to tak wyglądać jak piszesz musiałbym się schylic do twojego poziomu i dać Tobie 8-17. 
byloby to niesmaczne moim zdaniem ale w pełni by odpowiadało twoim szacunkom między nami.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

miał identyczną łatkę jak DDR, chyba trochę zbyt pobłażliwy jesteś, Raps często marnowali HCA

Łatkę tak, ale inną rolę i Lowry co nawet BMF zauwazyl swoje w D i jako rozgrywajacy stale robił, po prostu brakowało tym Raptors pierwszej opcji z prawdziwego zdarzenia, Lowry taka moim zdaniem nie jest, ale jest swietnym-elitarnym-uzupelnieniem lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Zawieszenie Aytona robi swoje. 

ani jeden mecz nie dotyczy tego trymestru, tutaj wchodzi jedynie uraz kostki, przez który prewencyjnie pauzował

cóż ja swojego zdania o grze nie zmienię i takie coś jest przykładem dlaczego i dlaczego też miałem zamiar odejść i dlaczego poważnie to przemyślę po sezonie

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Łatkę tak, ale inną rolę i Lowry co nawet BMF zauwazyl swoje w D i jako rozgrywajacy stale robił, po prostu brakowało tym Raptors pierwszej opcji z prawdziwego zdarzenia, Lowry taka moim zdaniem nie jest, ale jest swietnym-elitarnym-uzupelnieniem lidera.

był tak elitarny, że Janek Wall pocisnął z nim jak nikt nigdy wcześniej i później :)

tamtego Walla wręcz kochałem, pewnie dlatego, ze Januszek miał dużo z gry ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

ani jeden mecz nie dotyczy tego trymestru, tutaj wchodzi jedynie uraz kostki, przez który prewencyjnie pauzował

cóż ja swojego zdania o grze nie zmienię i takie coś jest przykładem dlaczego i dlaczego też miałem zamiar odejść i dlaczego poważnie to przemyślę po sezonie

 

Tez mi się niektóre rzeczy w grze nie podobają ale na czas opisów i głosowania zapominam o tym i zakopuje topory wojenne. Teraz nie jest to istotne tym bardziej ze co miałem napisać już napisałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.