Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Przez chwile myslalem, ze moze ja serio jestem jakims hejterem Magic i czegos nie dostrzegam, cos mi się pomieszało, ale KAT opuścił 12 meczów (czyli prawie pół semetru tego skróconego), Mitchhell opuścił co prawda tylko jedno spotkanie, ale zalicza spory zjazd w tym trymestrze względem poprzedniego, zwłaszcza w ostatnich meczach i dobrze widać to w temacie naszych Jazz na forum.

I tak, jeśli ktoś nie da przez problemy dwóch liderów Magic do TOP4 tego trymestru to Alonzo będzie hurr durzył, bo przeciez jego liderów Orlando ma kim zastąpić i tego nie odczuwają, a jednocześnie w Playoffs będzie pisał o tym, że impaktu jego liderów nikt nie docenia (a w RS robi to on sam) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucas

Na wschodzie zeby byc w TOP4 trzeba miec tempo na 55-60 winow. Najlepszym zawodnikiem Magic jest Towns, ktory wygral wlasnie pierwszy mecz od listopada, co zostalo juz triumfalnie zaznaczone na forum. 

W tej konferencji zeby osiagnac spokojnie ten wynik to trzeba miec liderow, ktorzy robili jakies wyniki w swojej karierze i nie mozna miec duzych luk w skladzie ( ja mam klopoty z kontuzjami na PF, a Magic grali 12 meczow duetem Gordon/Zeller, gdzie ten drugi to musial chyba grac po 40 minut). 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lucas napisał:

Przez chwile myslalem, ze moze ja serio jestem jakims hejterem Magic i czegos nie dostrzegam, cos mi się pomieszało, ale KAT opuścił 12 meczów (czyli prawie pół semetru tego skróconego), Mitchhell opuścił co prawda tylko jedno spotkanie, ale zalicza spory zjazd w tym trymestrze względem poprzedniego, zwłaszcza w ostatnich meczach i dobrze widać to w temacie naszych Jazz na forum.

I tak, jeśli ktoś nie da przez problemy dwóch liderów Magic do TOP4 tego trymestru to Alonzo będzie hurr durzył, bo przeciez jego liderów Orlando ma kim zastąpić i tego nie odczuwają, a jednocześnie w Playoffs będzie pisał o tym, że impaktu jego liderów nikt nie docenia (a w RS robi to on sam) :D

no tam poza top6 magic sie zapowiadaja raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tangiers napisał:

Na wschodzie zeby byc w TOP4 trzeba miec tempo na 55-60 winow. Najlepszym zawodnikiem Magic jest Towns, ktory wygral wlasnie pierwszy mecz od listopada, co zostalo juz triumfalnie zaznaczone na forum. 

Ja to wiem, ale już było mi wypominane jak w poprzednim trymestrze dałem Magic na tylko drugim miejscu na Wschodzie, w tym raczej  będzie gorzej, więc zapowiada się ciekawie :D Zwłaszcza przy metodzie głosowania Alonzo (co przyznał w którymś temacie ostatnio, że zagłosował na X gdzieś tam, bo @człowiek...morza zagłosował na Oubre do Pacers :D ) dawanie Magic bilansów mniejszych niż oczekiwałby sam GM to spore prawdopodobieństwo na obniżenie notowań swojej drużyny, ale trudno, trzeba być uczciwym wobec siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tangiers napisał:

@Lucas

Na wschodzie zeby byc w TOP4 trzeba miec tempo na 55-60 winow. Najlepszym zawodnikiem Magic jest Towns, ktory wygral wlasnie pierwszy mecz od listopada, co zostalo juz triumfalnie zaznaczone na forum. 

W tej konferencji zeby osiagnac spokojnie ten wynik to trzeba miec liderow, ktorzy robili jakies wyniki w swojej karierze i nie mozna miec duzych luk w skladzie ( ja mam klopoty z kontuzjami na PF, a Magic grali 12 meczow duetem Gordon/Zeller, gdzie ten drugi to musial chyba grac po 40 minut). 
 

Zapominasz o impakcie Haslema, który robi tam szatnie co dodaje +10 do impactu każdego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

@Lucas @tangiers @MarcusCamby

słabe prowo..

No.. był tak najlepszy, że przegrali blowoutem :) 

zdarza się. masz jakies konkretne zaruzty do jego gry w tym spotkaniiu?

obok lillarda i pewnie giannisa (ktory standardowo) zdecydowanie najlepszy gracz tego trymestru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Alonzo napisał:

to pojedźmy po Oubre

jak go za ten gambling i stat padding będę atakował tak dlugo jak będzie grał w PHX/będzie to robił, bo tego nie lubię

7 godzin temu, Alonzo napisał:

Mitchellu. :) Słodkie to :) 

kilka dni temu tłumaczyłeś, że fani niedostrzegają szczegółów, więc chętnie posłucham jakiegoś nie fana :) ot chciałbym posłuchać o czymś co rzadko oglądam, ale widzę muszę inne opracowania rpzeczytać :) 

7 godzin temu, Alonzo napisał:

A jeszcze wczoraj pisałeś w przerwie między hejtowaniem Oubre, że go nie hejtujesz..

ani słowem go wczoraj nie zhejtowałem, tylko oczekiwałem mocnego występu przeciwko poważnej obronie no i dostałem, 20 pkt na 50TS% i to podobno ten superscoring to jego największa zaleta, ale liczba collapsów jakie zrobił to był dramat, ale do przerwy miał 100% czasu z Aytonem, który miał świetny wystep, więc +- się musiał zgadzać,

7 godzin temu, Alonzo napisał:

moją przykuł Mikal Bridges z -18 pomimo, ze grał ponad 30 min. (Oubre ponad 40min.). Twoja defensywa chyba jest trochę overraited. Dobrze, że masz tego Washingtona. :) 

Mikal prezentuje poziom all-D 2nd team, ale Denver bardzo mądrze zabrali mu LOAD po tej stronie (gdyby Oubre potrafił bronić to grałby jako primary defender a Mikala można było schować do gry z pomocy, więc użyteczność spadła, ale ciągle nie ma nic za plecami a jeszcze ten Rubio, tam nic nie ma na ławce sensownego, chociaż Okobo wygląda coraz lepiej) ale widzę pomogę chłopakom na wschodzie, bo twoja obrona jest bardzo ciekawa, zwłaszcza jak najlepszy obrońca zespołu ma taki wpływ na obronę. Pominę już jego grę w ataku, bo to nie już jest uczczenie Kobasa, tylko jego karykatura i to wyjątkowo brutalna. Zresztą Gordon jest jeszcze gorszy niż w T1 a to podobno najlepszy twój obrońca a żeby było ciekawiej gra w mocno defensywnym zespole a przy okazji topi obronę w bagnie. Jak mówisz, że obrona, która ma Bledsoe, PJa, Meltona, Mikala, Hilla i mocno progresującego Aytona jest słaba to co mam powiedzieć o tej z KATem, Oubre, Zellerem i Prince, no chyba że podobnie jak Ty mam oceniać po +- albo na podstawie mojej pobieżnej opinii o tych graczach. @człowiek...morza wypowiedz się coś więcej, bo to nie moja mańka atakować go

image.png.6612f6aea73c455df339f57a6a82c663.png

image.png.3cfa050ad85c5ebe758e1748956a5eac.png

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, polishllama69 napisał:

 @człowiek...morza wypowiedz się coś więcej, bo to nie moja mańka atakować go

image.png.6612f6aea73c455df339f57a6a82c663.png

image.png.3cfa050ad85c5ebe758e1748956a5eac.png

Im bardziej dogłębnie analizowane jest Orlando, tym bardziej widać, jak przereklamowany jest to zespół (podobna sprawa z resztą powinna być z Hornets, tylko tam fakt faktem, wyskoczyli z formą jak z kapelusza, ale jak było mówione z tydzien temu, pewnego pułapu ta drużyna także w RS by nie przeskoczyła, takze jesli ornets skoncza w top4 wschodu to wiedzcie, ze w glosowaniu gdzies popelnilsice blad)..

Choć tak jak wspominałem wcześniem, w Orlando mocno dupe ratuje Lowry.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.