Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, ignazz napisał:

Porównanie z Bertansem mi wyszło przez fakt ze na wiosnę będą grali razem. 

A ze go oddałem to już chwale „bezstronnie” choć jest jeszcze u mnie. 

No to za ten trymestr dość "stronnie" bym powiedział :P

Nie no zapytałem bo po prostu kolejny raz czytam, że wszyscy go uwielbiają ale jakoś nigdy nikt na to nie zareagował jakimkolwiek potwierdzeniem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze chłopaki u nas akurat cenią OG. Ale trudno mi się wypowiadać. Pop go chciał za Leonarda słusznie rozumiejąc jego upside. Tylko na razie on nie wystrzelił choć ma czas. Na razie ma więcej minut i porównywalny per36. Czy to złe gdy daje obronę? Nope 

3 minuty temu, cvbe napisał:

No to za ten trymestr dość "stronnie" bym powiedział :P

Nie no zapytałem bo po prostu kolejny raz czytam, że wszyscy go uwielbiają ale jakoś nigdy nikt na to nie zareagował jakimkolwiek potwierdzeniem... ;)

Utrzymam narracje o Bertansie po 25 lutym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:
 

Liczyłem na wykaz typu OKC out:, OKC in: :P 

Wstępnie to było 4 kolesi z potencjałem AS w tych Thunder tak na oko i 3 już nie ma :) Więc ciekawy jestem jak by to wszystko łącznie wyglądało, bo nie wiem czy to nie rozdrabnianie talentu w sumie tylko.

Jasne, zatrzymaj czterech gości z potencjałem all, strać pick i na koniec zbankrutuj tracąc tych allsstarów.

Zresztą, jak uporządkuję finanse to mogę zrobić "make it rain" i pozyskać dwa ciekawe nazwiska.

24 minuty temu, ignazz napisał:

A co Tobie dochodzi o mnie bo nie zrozumiałem?

Po Polsku proszę.

12 minut temu, ignazz napisał:

 

I pisze to tylko w sumie w stronę Elda i jego wypowiedzi ze gra sezon życia. To nie jest postęp jak Siakam rok temu tylko proporcjonalny do minut skok produkcji. 

No, racja, Dlatego teraz będzie u mnie będzie carrier high pykał w zamiast Spurs.

Tak mnie ciekawi with no offense, co Wy byście zrobili na moim miejscu? Trzymali Jaylena i Sabonisa próbując go jakimiś półśrokdami obudować. totalny reset, czy to co ja ztobiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tego KaCaPa w OKC, bo w lato mógłby Eld cholernie dużo zarobić, spokojnie teraz hajs i tak wyczyszczony i należy czekać aż w lato ktoś przyjdzie zapłacić za zrucenie (zakładam, że z nikt nie zacznie od wzmacniania Karpika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza gra to tez zabawa. Mimo ze każdy cmoka z zachwytem nad stałym składem to kuszące jest „bawienie się wymianami” bo trzeba robić obliczenia projekcje symulacje fitu do dostępnych graczy. Wymian sporo ale trudno nie uczestniczyć w tym mimo wszystko społecznym wydarzeniu jakim są negocjacje. Oczywiście nie robiąc nic w imię zasady stabilizacji można napisać jest pozytywem. Ale to zabawa i ja lubię wymieniać pm. 
zwolennicy hardcorowej symulacji napiszą obudowac to co miałeś 

ludzi których ta zabawa bawi. Dobrze ze wymieniłeś i byłeś aktywny. 
qcin napisze ze za mało wymieniłeś. 
czlowiek morza ze słabe wymiany 

polish ze masz teraz gowno 

a ja pochwale Bertansa. 

January stwierdzi ze i tak nie masz szans z Lakers 

Marcus napisze ze mogłeś mieć jeszcze Blejka 

Jokicowcy ze Sabonis to nie Joker 

Fluber porówna rankingi przez i po 

Tecu wskaże ze za dużo tego  

Alonzo zapyta swojego coGM 

A nasz GM Portland napisze o pick. 
tylko ...

karpik sprawdzi czy legalne

BMF wyjaśni bledy 

ps  inni GM nie wiem co napiszą bo mniej się udzielają i pewnie oleja 

kunfu bestia .... nic nie napisze. A Lewy nawet tych subtelnych zmian w składzie niezauważy 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Oszczędzać można różnie. Przereagowałeś tutaj mocno z skupieniem się na finansach oddając w sumie swoje najlepsze elementy układanki longterm, chyba BMF już Ci to gdzieś tłumaczył. 

 

SGA>Jaylen>Sbonis>OG.Bagley'

Nie wszystkie i nie najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba nie. Wiem ze Sabonis gra fantastycznie ale... och wait. Oddales. To ja przepraszam. 
LMA za dobrze grał abym się martwił o OKC 

2 minuty temu, Eld napisał:

W Spurs to by się dopiero marnował na ten moment Sours < OKC w T2.

On by u mnie dostał więcej minut wiec dla gracza korzyść. 

Ps. Przypomne ze w pierwszym okienku nie robiłem wymian podczas gdy Ty trochę przemeblowales skład z powodów finansowych działając pod przymusem. Coś co przerabiałem rok temu. 

Twoi są niezgrani strasznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co dokładnie Ignazz miał na myśli, ale robienie wymian tylko dla robienia wymian i dlatego, ze to ciekawe to jest k**** dramat w tej grze największy :D Moze mnie  cos ominelo, bo mialem skrzynke zablokowana i dopiero Eld na to uwage zwrocil, no ale zabrzmialo to malo powaznie.

19 minut temu, ignazz napisał:

Jokicowcy ze Sabonis to nie Joker 

 

Tego to w ogóle nie rozumiem. Jokić jest lepszy od Sabonisa i chyba nikt nie zamierza z tym polemizowac, wiec nie wiem czemu tu to wrzuciles, chyba ze tez uwazasz iz nikt nie ma szans z Lakers jak January.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój wpis o Joku wyżej to jest właśnie dokładnie to co pisałem ;)))))))

1 minutę temu, Lucas napisał:

No przesmiewczo  to raczej sie jakies absurdalne czyjes teksty wrzuca, a nie to, ze ktos stwierdzi fakt :D 

Jakbym chciał to bym dał radę to zrobić cytatami danych GM. Byłoby profesjonalnie. 

5 minut temu, Lucas napisał:

Jokić jest lepszy od Sabonisa i chyba nikt nie zamierza z tym polemizowac, wiec nie wiem czemu tu to wrzuciles,l Eld  Sabonis? E tam  słaby 

 

Słowo gowno z ust Łamy to sekunda szukania ;) 

Niestety aby cytować Ashi musiałbym cytować PM ;) a to zabronione 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ignazz napisał:

Oj chyba nie. Wiem ze Sabonis gra fantastycznie ale... och wait. Oddales. To ja przepraszam. 
LMA za dobrze grał abym się martwił o OKC 

On by u mnie dostał więcej minut wiec dla gracza korzyść. 

Ps. Przypomne ze w pierwszym okienku nie robiłem wymian podczas gdy Ty trochę przemeblowales skład z powodów finansowych działając pod przymusem. Coś co przerabiałem rok temu. 

Twoi są niezgrani strasznie. 

W swoim geniuszu policz ilu kluczowcych zawodników z T1 wymieniłem? Podpowiem Ci. Bagleya ktory zagrał 9 meczów i Bembrego który w NBA grać nie pownien.

No chyba ze Simmons, Leuer, Livingstone czy Ch. Ranle byli dla Ciebie kluczowi to ok.

KCP, Gasol, Brooks, Bertans, mr X za zchodu i Bacon raczej uograda naskeślonumi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld nim popadniesz w samozachwyt, wypowiem sie i ja, tylko prosze nie denerwuj sie i nie obrazaj, bo strarczy mi gownoburz na ten trymestr :)

na plus:

-sporo wygranych wymian

-kilka milych zaskoczen w rosterze

-kontrola finansow 

na minus:

-poodawales najlepsze prospekty za biedapicki

-poszedles w ilosc nie jakosc 

-masz znacznie gorszy sklad niz ten ktory mogles miec, a mogles sie smialo bic o 2 runde jak nie lepiej

-gorsza przyszlosc niz to co miales

a teraz wytlumacze czemu nim rzucisz pierwszymi k****mi w monitor.

OKC bylo najciekawszym zespolem do prowadzenia w tym roku, masa fajnych prospektow zdobytych w duzej czesci na cudownej wymianie Westbrooka (Z Toba tak swoja droga :)) i pickow, fajne assety (picki) - tutaj naturalna droga byl atak na cos wiecej, miales do tego zajebiste narzedzia ktorych pozazdroscic Ci mogli nie tylko tankerzy ale i zespoly srodka, zamiast tego poszedles w chamski tank- co jest naturalnym rozwiazaniem dla zeapolow nie majacych top prospektow, natomiast w przypadku OKC ktorzy mieli SGA-Brown-Sabonis-Bagley bylo to rozwiazaniem slabym. Ty miales na czym budowac, ale rozwaliles bardzo fajne klocki zeby pozbierac duuuuuzo slabsze chelpiac sie pickami- dla mnie to jest zupelny brak wizji, wygrales sporo wymian ale co z tego? Nie daly Ci one ani lepszych graczy, ani lepszych perspektyw na przyszlosc- Core jaki miales to byly easy PO rok w rok ze sporym upsidem, teraz tego zupelnie nie widze- miales sklad podobny do tego co ma obecnie Longer z lepszymi assetami w postaci pickow, zamiast tego zrobiles sklad na poziomie, nie wiem, Hawks? Z dodatkowymi pickami - core ktory miales bardzo mi sie podobal, ten ktory masz teraz bardzo jest mi obojetny.

Fajnie jedt wygrywac wymiany, ale jak sie ma jakis plan na zespol, ja tego planu u Ciebie po prostu nie widze- korzystales z okazji, ale jakby zapomniales o inflacji wiec nawet wyciagajac 50 groszy z kazdej wymiany na sam koniec jestes imo 2 zlote w pizde :)

Nie traktuj tego osobiscie i nie zarzucaj mnie prosze porownaniami, bo nie pisze tego by Cie skrytykowac, tylko dlatego ze oczekiwales oceny- dla mnie przebudowa OKC jest na 3/6, znacznie wyzej mam to co zrobili Bulls przed 3 trymestrem, choc pewnie odbior bedzie zgola inny :)

No ale plus dla Ciebie ze w koncu dales wygrac wymiane Cambyemu, bo w koncu poczciwy Marcus zaczyna byc zwyciezca i z bilansem wymian 3-50 wprawdzie dalej jest ostatni ale zaczynam w niego wierzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem małe podsumowanie srednich dla T2 (zdj niżej), więc można sobie przejrzeć, tylko to nie jest stricte T2, ale od 23 grudnia -> jestem zbyt leniwy aby to poprawiać

ale z ważniejszych rzeczy to zrobiłem tiery dla zachodu

T1

Lakers mocny skład, dobre zgranie i bardzo mocna ofensywa, Huerter zaczął ogarniać dupę, jednak ten Brown jako corner stone to niezły bek - pace na 19-20W

T2

Denver - Gołota jest żywy nie tylko na boisku, ale i w boxie, renesans Granta, SloMo zaczyna grać coś senswownego, zawsze jest pekny Lou, forma jest, więc imo pace na 18-19W

Minnesota - problemy z opuszczaniem meczów, ale za to cholernie mocny backcourt, który wiózłby tutaj ich mocno - pace 17-18W

Utah - trochę jak taki dickhead, ale tutaj mocna forma i spasowanie rolesów jest na naprawdę dobrym poziomie, aż szkoda mi jednego z młodych będzie zegnać - rozpiszę więcej potem pace na 16-18W, zależnie od końcówki

Suns - mocno na kredyt, ale rozwój JJJ należy docenić, słabo chroniona deska, ale to dopiero w PO ktoś może wypunktować ;) - pace na 15-17W

T3

Houston - mocny zjazd połowy zespołu i też coś cicho, no i urazy są mordercze, ławka też mogłaby być dluższa, imo pace też na 13-14W

Thunder - fajny skład, ale bez szału, devonte już ostygł, SGA potrzebuje handlera obok, Norman i Marc mało grali, ale jak żyli to byli mocni - pace na 13-14W

Dallas - dziwny zespół, jest spory potencjał, ale urazy zjadają, świetny Trej, spoko DDV (chociaż on jako POA dużo traci i chcę rozjasnienia tej kwestii) - pace na 12W

San Antonio - LaMarcus wyleciał to robią się schody i to pomimo fajnego Brogdona, no i na oko multum ważnych absencji - imo pace na 11-12W

Sacramento - mało się o nich mówi, ale tutaj jest mnóstwo problemów i to pomimo świetnego Goberta, no i fit Rubio Gobert Schroeder może być ciekawy to krytykowania, poza tym Rubio ma problem aby grać jako POA - moim zdaniem pace na 10-11W

T4 - who does even care

NOP, PTB, GSW, Memphis, LAC

image.thumb.png.ff591eff9dadc2ae55fb1d35205129ba.png

11 minut temu, ignazz napisał:

Słowo gowno z ust Łamy to sekunda szukania ;) 

c***a się znasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Najlepsze 3pt% z westbrookiem w skladzie, niezle:)

tak patrzę, że mogłem zrobić jeszcze 3PM

1 minutę temu, ignazz napisał:

LMA 3 mecze gdy dziwnie dobrze gra Reddish i równo Collins. Przeżyje. Murray i Monte ogarneli się. Co dobre mecz z Jazz to najlepszy mecz w sezonie Dejounte. 

i wypad bez określenia kiedy wróci ? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.