Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

ale ciągle jako OREB taker daje dodatkowe opcje a w tym jest elitarny, jest mega switchable a to jest pomoc dla obrony, tylko podobnie jak w rl Suns trzeba mieć na co zmieniać krycie i o dziwo DFS i Tatum są w stanie takie krycia przejmować

Przeciez ja bralem Drummonda wlasnie po to, potrzebowalem kogos elitarnego w ofensywnych zbiorkach :D po to jest otoczony 4 strzelcami z czego obaj skrzydlowi swietnie switc***a zeby jego braki ukrywac :) JanJanuary piszacy ze lepszy spacibg ma Drummond w Pistons to jest przeciez kryminal 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Przeciez ja bralem Drummonda wlasnie po to, potrzebowalem kogos elitarnego w ofensywnych zbiorkach :D po to jest otoczony 4 strzelcami z czego obaj skrzydlowi swietnie switc***a zeby jego braki ukrywac :) JanJanuary piszacy ze lepszy spacibg ma Drummond w Pistons to jest przeciez kryminal 

czyli mówisz, że przy swojej c***owej obronie chcesz jeszcze dodatkowo akcent położyć na atakowanie deski?

to będzie bottom 5 defensyw w lidze, -5w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Wroc do czytania ze zrozumieniem, Lama Ci to wyjasnil

ciągle nie wiem na co to switchowanie, bo wg statystyk propowanych (karpik na ich bazie tłumaczył, że to elitarny rim protector) to Drummond jest mega legit a w praktyce mogę się zgodzić, że jego switch ability jest mega, tylko pod warunkiem, że jest na co sensownego zmieniać i że faktycznie nie będzie paddowania na zbiórki

poza tym, kto na poważnie bierze moje zdanie, już tyle razy było przecież podważane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

ciągle nie wiem na co to switchowanie, bo wg statystyk propowanych (karpik na ich bazie tłumaczył, że to elitarny rim protector) to Drummond jest mega legit a w praktyce mogę się zgodzić, że jego switch ability jest mega, tylko pod warunkiem, że jest na co sensownego zmieniać i że faktycznie nie będzie paddowania na zbiórki

poza tym, kto na poważnie bierze moje zdanie, już tyle razy było przecież podważane....

Mysle ze Drummond-DFS-Tatum akurat dobrze sie uzupelnia w obronie- faktycznid brakuje mi tu lepszego obroncy obreczy i takiego szukam na rynku (albo licze tez na powrot do formy Looneya) ale pisanie o c***owej obronie Soty jest slabiutkie- mysle ze spokojnie srodek stawki z upsidem po porocie Winslowa (dodajac ze dochodzi Boucher to ta obrona wyglada juz solidnie)

Ja naprawde nie mam zamiaru odpowiadac na slabe zaczepki, Lillard-Booker-Tatum graja zajebisty trymestr, brakuje mi glebi i wiem o tym stad ruchy ktore pezygotowalem na 3 trymetr, brakowalo mi legit zmiennika dla Drummonda to zaryzykowalem z Looneyem :)

Sa tez assety pod dalsze wymiany, ale nie zamoerzam ich oddawac za chsilowy progres. 

Timeline tej druzyny jest tsk ulozony ze jej prime ma nadejsc za 2 lata, teraz jestesny czarnym koniem ale nawet jak skonczymy przygode na 2 rundzie PO to bede zadowolony, bo trzon zespolu jest mocny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Timeline tej druzyny jest tsk ulozony ze jej prime ma nadejsc za 2 lata, teraz jestesny czarnym koniem ale nawet jak skonczymy przygode na 2 rundzie PO to bede zadowolony, bo trzon zespolu jest mocny

Ciekawe w obliczu nieubłagalnie nadchodzącego odejścia Lillarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Niech sie leczy ile potrzeba, on jest mi potrzebny na PO, teraz starczy mi Wood z lawki 

no Wood dla mnie jest super, tylko pytanie dla reszty na ile go akceptuję, bo jednak to demos i krateo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

A smiali sie latem jak dostal kontrakt :) DFS i Wood pieknie siadli, jeszcze czekanko na Miye Oni

tu już są większe zagwostki ;) i nie na trzeźwo i nie na forum ;) 

DFS i Wood są piękni za minimum, ale za TP MLE+ są ok graczami a w to lato hieny się zejdą, dlatego Isha zabezpieczyłem przed tym ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

A smiali sie latem jak dostal kontrakt :) DFS i Wood pieknie siadli, jeszcze czekanko na Miye Oni

wooda to ja ogarnąłem w trakcie prezesury w Minnesocie.

A Ty jedynie skorzystałeś z moich notatek, które pozostawiłem po sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

tu już są większe zagwostki ;) i nie na trzeźwo i nie na forum ;) 

DFS i Wood są piękni za minimum, ale za TP MLE+ są ok graczami a w to lato hieny się zejdą, dlatego Isha zabezpieczyłem przed tym ;) 

Wood ma TO, DFS 3 lata gwarantowanego kontraktu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Wood ma TO, DFS 3 lata gwarantowanego kontraktu :)

jak nie w to, to w następne, zwłaszcza po tak nie udanych łowach, gdzie w 3 rundzie będą gracze do łowienia na promo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

wooda to ja ogarnąłem w trakcie prezesury w Minnesocie.

A Ty jedynie skorzystałeś z moich notatek, które pozostawiłem po sobie.

No wlasnie przegladam Twoje notatki, pozwol ze zacytuje :

"...nie pozwalac tym mlodym gowniakom srac do baseni, bo smierdzi"

"...pilnowac temperatury i wilgotnosci w saunach"

ooo mam jeszcze to :

"zamontowac automat z batonikami zeby gowniaki po kapieli mialy sie czym zajac i nie oslably"

Dzieki Rybaku, byles najlepszym basenowym jakiego mialem 

2 minuty temu, ignazz napisał:

Na naszym forum jedyny co się poznał na nim to @mac

Pisał nawet do mnie jak go miałem. Niestety musiałem finansowo ogarniać kuwetę po błędnym liczeniu salary na początku naszej zabawy. Wiec się nie sadzić leszcze. 

Z Maciem mamy kontakt i obaj wylawiamy perelki co rusz, DFS i Royca Oneala ja polecalem np. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.