Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, człowiek...morza napisał:

Mac jak mu o Woodzie napisałem, to jeszcze na chleb mówił beb. 

Jak ja wiedzialem o Woodzie to Ty jeszcze grales w fife na klawiaturze.

 

Dzieki za props ignaz, milo ze ktos takie rzeczy pamieta :) widzimy sie na zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lucas napisał:

Ja powiedziałbym, że Bagley jest z tej trójki najgorszy, ale nie jestem jego fanem, a Kings sporo oglądam :P 

Obaj mówimy o prospecie? ;)

7 minut temu, BMF napisał:

Nie jestem fanem Bagleya, ale to może być jeden z najlepszych ruchów Camby'ego jeżeli skończyło się na jakichś randomowych rolesach.

To chyba coś się zmieniło od draftu 2018, bo pamiętam całkiem ładnie go propsowałeś :) Do dziś pamiętam nasze dyskusje, gdzie wieszczyłeś 6 all starów, a ja co najmniej jednego busta i jednego "Marvina Williamsa". Mam Bagleya i Bambę, więc liczę że twoje predykcje będą bliżej prawdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, BMF napisał:

Nie jestem fanem Bagleya, ale to może być jeden z najlepszych ruchów Camby'ego jeżeli skończyło się na jakichś randomowych rolesach.

Nie zapomniaj, że deal doszedł do skutku tylko i wyłącznie dlatego, że Marcus Bridgesa jeszcze oddał. Inaczej Bagley wciąż by był w OKC,

8 minut temu, BMF napisał:

Long term to jest dalej dobry prospekt (sezon temu byłoby 'bardzo dobry', to fakt), ale ma sezon w plecy, z tym, że nie powinno się generalnie tak szybko rezygnować z młodych graczy.

Pełna zgoda, ale wrócę do swojego tekstu otwierającego. Finanse @BMF. Jeśli skończę w przedziale 17-20 ( 110% SC i rozwiązany problem ze stratą klubu ) na koniec RS będzie pięknie a żeby to się stało potrzebuję wzmocnień ( rozsądnych ). A za wzmocnienia się płaci. Co mi z Bagleya jak za dwa lata nie będę miał mu z czego zapłacić, jak tu i SGA i OG i paru inncyh gówniarzy w kolejce po kasę.

Powtórzę. uporządkowanie finansów i obrona picku były celem nadrzędnym. Żaluję Bagleya, bardzo, ale mam nadzieję, że mnie rozumiecie. Jak i mam nadzieję podobają się Wam moje działania przedstawione w Media Room i sposób działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eld napisał:

Jeśli skończę w przedziale 17-20 ( 110% SC i rozwiązany problem ze stratą klubu ) na koniec RS będzie pięknie a żeby to się stało potrzebuję wzmocnień ( rozsądnych ). A za wzmocnienia się płaci. Co mi z Bagleya jak za dwa lata nie będę miał mu z czego zapłacić, jak tu i SGA i OG i paru inncyh gówniarzy w kolejce po kasę.

Przecież nawet jak skończysz w bottom10, za rok wystarczyłoby Ci być na poziomie ~SC (masz 80 mln w kontraktach na 12 zawodników w tym momencie), i za dwa lata byłbyś z czystym kontem, bo te 20 mln długu razy 1/2 to jakieś drobne w porównaniu do sytuacji niektórych, a Bagley i SGA dalej byliby wtedy na rookie umowach. W tym roku nikogo ciekawego w lipcu nie dostaniesz. Nie mówię, że to zły ruch, w sensie - nawet go nie oceniłem z Twojej strony, ale dziwne wytłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

 

PG: SGA, Devonte

SG: Brooks, Powell,KCP, Bacon

SF: OG, Powell, KCP

PF: Bertans, OG, Kaminsky,

C : Gasol, Nurkić, Kanter, MrX ze wschodu

dep res: Gary Clark, Amir Coffey ( two-way )

Fit, balans, rozegranie, obrona, kosmiczna trójka, rozciągnięcie gry, bardzo dobra zbiórka. 

 

A co w tym ficie i rozegraniu jest takiego kozackiego ze wymianiasz jako atut? Ja tu widze akurat bardziej braki i problem. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

A co w tym ficie i rozegraniu jest takiego kozackiego ze wymianiasz jako atut? Ja tu widze akurat bardziej braki i problem. 

Gdzie napisałem słowo "kozackie? Nigdzie, wspomniałem natomiast że wiedzę się jak drużynę na 9 seed. Dlaczgo? Sga, Powell, OG, KCP, Bertans, Graham, Brooks grają życiówki ale zdaję sobie sprawię, że do playoff dalega droga.

A jeśli już chcesz tak bardzo abym wskazał super fitujących, to chyba z 28 drużyn w lidze śwoetnie by fitowało z Gasolem,a 30 z SGA który zagra na trzech pozyjach. OG z Powellem też się pięknie uzuełniają na  SF/SF.

Memphi, Clippers, Pelicas, Portlamd, GSW, Ta piątka odpada.Po tym co mnie dochodzi o Ignazie w summie szóstka za mną, Utah/Dallas/OKC.Tu się pozagryzamy choć Kimgs też się często oglądają za sienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz masz:

6 godzin temu, january napisał:

Faktycznie machnij tam kiedyś podsumowanie, bo ruch u Ciebie był taki, że można się pogubić:)

 

 

3 godziny temu, Eld napisał:

Podsumowanie działań OKC.

Pewnie wielu mógł zaskoczyć fakt chęci pozbycia się dwóch najlepszych prostpektów jakimi byli Jaylen i Sabonis. Kompletnie się temu nie dziwię i gdyby sytuacja finansowa po rządach Kucia i LTP ( choć jego to na nawet nie powinno się liczyć ) była po prostu słaba i nie musiało by do tego dochodzić. W momencie objęcia OKC miałem dwa wyjścia. Albo iść all-inn i walczyć o jak najlepszy wynik licząc, że Sabonis i Jaylen nie będą kosztować za wiele, albo po prostu zrobić miękką przebudowę. Wybrałem to drugie. Dlaczego? Bezpieczeństwo finansowe drużyny. Przypomnę, że obejmując OKC miałem w salary przeszło 130M co gwarantowało bankructwo bo był bym trzeci rok w 3 x repeter. Odpowiedź więc nasunęła się sama.

Pora na chronologię działań po podjęciu decyzji. Wszak skoro decyzja zapadła, musiałem też ułożyć swoisty plan więc do rzeczy:

1. Wybrałem w drafcie z #13 Nassira Lttle i szczerze przyznam, spanikowałem po tym co zobaczyłem summe league. On był katastrofalny, za surowy jak na moje podejście stąd trafił się Ignaz który go wziął za 1st 1-5 protected MIL, co później srzętnie wykorzystałem. Czy wyszedłem na minus lub plus? Przyszłość pokaże ale póki co koleś mimo szpitalu w Portlad gra śmieciowe minuty.

2. Odszedł Sabonis. Póki co Fluber jest wygranym tego trejdu, ale nie można powiedzieć że ja jestem jakimś wielkim przegranym. OG reprezentuje solidne 3&D w.g definicji BMF. Do tego posiada rok dłuższy rookie contract i dodatkowo dostałem dodatek w postaci gracza z drugiej rundy. Sabonis już wybuchł, OG to jeden moich ulbionych plastrów i zdziwiła by Was lista zapytań o niego. Zespół buduje się od tyłu. Właśnie od takich graczy jak OG.

3. Jaylen Brown - paczka przyszła kosmiczna: E'Twaun Moore, 1st round pick HOU 2020, 1st round pick WAS 2020, 1st round pick better NYK/LAC 2023 ( if 15-30) lub NYK 2024 ( lottery protected ), 2nd round pick LAL 2024, prawa do Nazr Reida. Paru rzeczy z tej paczki już nie ma. Zostały zainwestowane i zwróciły się ze zwrotem. Przykład? Moore odsprzedałem Suns z raptem półrocznym kontraktem za II rundę. Nazr Reid pomógł mi dopiąć transfer w z Portland, a 1st round NYK/LAC 2023 ( if 15-30 ) pozwolił mi uzyskać dodatkowe 2 picki drugiej rundy i jakże niezbędną w mojej sytuacji gotówkę w wysokości lekko ponad 2,6M. Nadmienię, że picku Houston 1st round też już nie ma a zwrot za niego nie jednemu się spodoba. 

4. Czwarty ruch został opisany w trzecim dość szczegółowo. Nie będę się ponownie rozpisywał.

5. To jeden z bardzo udanych dealów choć wielce bolesny dla mnie ze względu na uwielbienie Robersona i to co się z nim dzieje. Oddałem go za Taja, pozyskując dodatkowe dwa picki drugiej rundy.

6. Słynny trade pomiędzy Jazz - Portland. Wmieszało się w nie OKC. Ciekawe ilu zauważyło, że OKC tym wmieszaniem się w ten trade zaoszczędziło bez dopłaty nawet marnej drugiej rundy ponad 7M. 

7. Harrison Barnes - kolejna oszczędność prawie 4M. Przyjąłem spadające kontrakty i gracza wybranego w II rundzie draftu. Niby nie wiele...ale o tym dalej. Poza tym i tak nie miałem  w planach do go przedłużać.

8. Kosmetyczna wymiana po McDermotta nie oddając w zamian nic poza late 2nd 2020 PHI, gdzie przy okazji które udało mi się uzyskać z powrotem swój early 2nd round 2020. Wymiana po niego była mi potrzebna do dalszych zaplanoanych ruchów.

9. Wymiana z Lou Williamsem. Znakomity win z mojego punktu widzenia. DeVonte Garaham który roznosił T1 i końcówkę T2 też ma obiecującą, do tego z miesiąca na miesiąc lepszy Norman Powell, pick II rundy i 3M gotówki. I to wszystko za Lou. Po drodze wpadł jeszcze Bembry z Toronto ale, że okazał się najgorszym zawodnikiem w mojej rotacji odszedł na wschód.

10. McCaw ( Dallas ) - McDremmont - kosmetyka która pozwoliła oszczędzić kolejne 2M.

11. Trade z Bukcks. Wyrównałem sobie pick MIL 2023 i zamiast być protected 1-4, stał się unproteted i w całości jest u mnie. Przyjąłem połamanego DMC odsyłając Taja, ale w bonsie dostałem Hezonje i...kolejny pick II rundy.

12. Nastąpił 3 way mutliway rozbity na trzy różne trejdy przez regulamin. Wysłałem pozbierane wcześniej spadające kontrakty i wysłałem na koszt nadawcy do Blazers, z Naz Reidem ale dostając zgadnijcie co, znów kolejną drugą rundę. Za kogo? Za Parsonsa. Ale ten nawet nie wylądował w Oklahomie tylko od razu poleciał do Memhpis gdzie na lotnisku spotkał się z pozyskanym ( a jakże ) za picki połamanym DMC. W zamian do OKC przyleciał Batum i Exum i kolejny pick II rundy. Za przyjęcie Batuma dostałem skromnego 2nd roundera 2021 MEM. Na Batuma był plan, na Exuma były nadzieje. Zacznę od drugiego. I szybko skoczę. Dał ciała w T2 i już go nie ma w OKC grając raptem 267 minut w 15 meczach. Życzę mu powodzenia na Wschodzie.

13. Hezonja to też przyjechał, pozwiedzał, i tyle. Wraz z nim Ch. Randle. Dostałem wszak za nich nie grającego Livingstona, ale też dostałem ( w połączeniu z NYK 56-60 2nd 2023 ) aż 4 picki drugie rundy.

14. Teraz perełka. Mam w składzie Linvingstona, Simmonsa, Leuera i Ch. Randle czy jakieś ~30M dead money i spuszczam je kompletnie za darmo nie dopłacając nawet jedną śmieciowiądrugą rundą, za graczy na co dzień grających jakieś tam role w NBA. Ale że było mi mało to patrz pkt 15.

15. Kolejne kombinatorstwo. Niby mało dostałem za przyjęcie Batuma a zgadnijcie ile oddałem za jego spuszczenie? Nic :). Druga runda MEM 2021 się ostała, pozyskując całkiem fajnych graczy do rotacji czyli Gasola i KCP. Jeden chciał oszczędzić kasę ( MMM i jednocześnie zapłacić za to aby deal przeszedł, więc zapłacił za mnie , drugiemu to latało bo liczą się tylko picki, a trzeci napisał "potwierdzam" po czym skończył z Bembrym w składzie ;). 

16. Na koniec, co już nie jest tajemincą sprzedałem Bagleya. Przelał czarę goryczy jego 13 meczów zagranych w tym RS, Zwrot? Bardzo satysfakcjonujący. Trzech graczy z grubymi minutami, każdy z szansą na playoffs i mogę się przyznać, że zrobiłem z tego jeszcze jeden ciekawy manewr ale o tym dowiecie się w TD.

  • Finanse klubu po takiej ilości ruchów? 109M
  • Graczy w rotacji 14
  • Skład:

PG: SGA, Devonte

SG: Brooks, Powell,KCP, Bacon

SF: OG, Powell, KCP

PF: Bertans, OG, Kaminsky,

C : Gasol, Nurkić, Kanter, MrX ze wschodu

dep res: Gary Clark, Amir Coffey ( two-way )

 

Fit, balans, rozegranie, obrona, kosmiczna trójka, rozciągnięcie gry, bardzo dobra zbiórka. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bertans gra świetnie i tu się cieszę ze trafił do Ciebie. 
Ale lubiany przez wszystkich OG to potężnie nierówny gracz. 
bardzo mocno zastanawia mnie jego fenomen ze każdy docenia ( ja tez) a on po prostu korzysta z większych minut. 
co lepsze dostał ich więcej niż Bertans 29 vs 28 a ma dużo słabsze wskaźniki poza oczywiście lepsza obrona. 
po takim graczu gdy ma 50% więcej czasu na parkiecie wzrost do 10/5 do dziwna sprawa.

nie chce deprecjonować gracza którego lubię bo każdy chyba kibicuje walecznym a opuszczonym przez Leonarda Toronto ( jest ktoś kto ich nie docenia jaki wynik kręcą bez Leo???) ale on ma więcej zasług na wyrost niż realne zasługi. 
a pamietajmy ze przez kontuzje Siakama i Lowrego miał okazje wykręcić staty wyższe niż Bertans ...

tymczasem Bertans na dziś bije go w ataku równocześnie nie dostając poklasku. OG dostaje. 
 

0,32 na minusie w ORPM tez w lidze nastawionej na atak chwały nie przynosić. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na forum ogólnym ma świetna opinie. 

Sam go chyba przeceniłem. 

Teraz tak patrzę na staty i pare spotkań obejrzałem gdzie biegał robiąc 5/1 5/4 itp i nie widziałem tego zapowiadanego jak rok temu u Siakama przejścia lvl wyżej 

mecze ATL PHIL MIN koszmarne a to ostatnie 10 dni 

Wcześniej z OKC go nie poznawałem co gra. 

5 minut temu, cvbe napisał:

Od kogo on dostaje ten legendarny poklask większy niż Bertans? Bo ja poza Eldem nikogo chyba nie widziałem...

Porównanie z Bertansem mi wyszło przez fakt ze na wiosnę będą grali razem. 

A ze go oddałem to już chwale „bezstronnie” choć jest jeszcze u mnie. 

I pisze to tylko w sumie w stronę Elda i jego wypowiedzi ze gra sezon życia. To nie jest postęp jak Siakam rok temu tylko proporcjonalny do minut skok produkcji. 

Chytruz by napisał nothing special here. 

Bardzo lubię Bertansa wiec Eld dostanie zawsze porcje rzetelnej i bezstronnej pochwały w cyklu „Bertans dalej bawi się świetnie” bo mu kibicuje od zawsze. 

Mnie w lato by nie było stać na przedłużenie jak zaraz przekroczy 20 PPG 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.