Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej było jeszcze coś takiego:) 

 

Moja propozycja - Porzingis +BAM+ 2runda za Drummonda,Tatuma i Makera - deal i tak najwczesniej -15 grudnia byłby do zrealizowania ale tu jak się ugadamy to nie będzie żadnych późniejszych negocjacji (z mojej strony )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Regis napisał:

Wcześniej było jeszcze coś takiego:) 

 

Moja propozycja - Porzingis +BAM+ 2runda za Drummonda,Tatuma i Makera - deal i tak najwczesniej -15 grudnia byłby do zrealizowania ale tu jak się ugadamy to nie będzie żadnych późniejszych negocjacji (z mojej strony )

Ponawiam ;) nie wymieniłbym Tatuma na Porzingisa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

O Panieeee co straganiarz wyjaśniony.

Trade requesty wiszą w powietrzu!

Nope, to tylko negocjacje były :) i nigdy bym nie wymienił Tatuma na Porzingisa 1:1 :D 

to raz, dwa ze Tatum brał jeszcze udział w rozmowach z dawnymi Bulls i 76ers :D 

ja lubię badać rynek i uaktualniać value graczy ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Regis napisał:

Sorry Qcin, ale sam prosiłeś. Mnie by nigdy do głowy nie przyszło publikować ofert z priv, ale musiałem zadbać o swoją wiarygodność :) 

 

Nie mam żadnych problemów z tym :) napisałem Ci to zreszta ze nie wymieniłbym Tatuma na Porzingisa :) masz to w wiadomości zaraz po tej ofercie z Bamem, za ten duet kto wie :P ale 1:1 na pewno nie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Regis napisał:

Nie będę cytował całych negocjacji, ale skoro sobie życzysz:) 

Zgłoś odpowiedź

Qcin_69  1451

Odpowiedziano: 5 Listopada 2019

Tatum + Drummond + Crowder za Porzingisa i Gordona

 

A może Griffin +Tatum za Gordona i Porzingisa ? Jeszcze badam te opcje ale to zdaje się ładnie Ci fituje 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ja mam o lillardzie piekne screeny

:D Ty lepiej siedź cicho, bo jakie ja mam screeny to szybko Cię wyjaśnię :D 

Niemniej, to tylko pokazuje ze wysyłam bardzo dobre propozycje ;) a to, ze GMowie ich nie klepią, cóż, lepiej dla mnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

ja mam o lillardzie piekne screeny

Qcin to jest Harvey Weinstein beGM - niby wszyscy w światku wiedzą/domyślają się, ale dopiero jak ludzie zaczną otwarcie mówić, to będzie po gościu. :D

Brawo za odwagę, Regis, to musiało być ciężkie.

Tatum za KP+Adebayo warte przemyślenia abstrahując od fitu, tak btw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nope, to tylko negocjacje były :) i nigdy bym nie wymienił Tatuma na Porzingisa 1:1 :D 

to raz, dwa ze Tatum brał jeszcze udział w rozmowach z dawnymi Bulls i 76ers :D 

ja lubię badać rynek i uaktualniać value graczy ;) 

 

Ale wymieniłbyś Tatuma i Drumma za Porzingisa i Gordona, a to jeden chu... przecież. Zresztą, mnie nie chodzi o to na kogo byś go wymienił, a o to, że sam kilka razy wychodziłeś z propozycją jego dealu, a kolejny raz piszesz że za nikogo go nie oddasz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Qcin to jest Harvey Weinstein beGM - niby wszyscy w światku wiedzą/domyślają się, ale dopiero jak ludzie zaczną otwarcie mówić, to będzie po gościu. :D

Brawo za odwagę, Regis, to musiało być ciężkie.

:D Panowie, ja nie mam z tym żadnego problemu ze dużo handluje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Qcin to jest Harvey Weinstein beGM - niby wszyscy w światku wiedzą/domyślają się, ale dopiero jak ludzie zaczną otwarcie mówić, to będzie po gościu. :D

Brawo za odwagę, Regis, to musiało być ciężkie.

Tatum za KP+Adebayo warte przemyślenia abstrahując od fitu, tak btw.

Nie no, nad tym to się nawet nie zastanawiałem. 

Klepnąłbym prędzej KP + Gordon za Tatum, Drummond, Crowder, gdyby nie to że dopiero pozyskałem KP. Lubię go, ale Tatuma jeszcze bardziej. Chętnie bym go przygarnął, ale chyba pozbawiam się na to szans:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Regis napisał:

Ale wymieniłbyś Tatuma i Drumma za Porzingisa i Gordona, a to jeden chu... przecież. Zresztą, mnie nie chodzi o to na kogo byś go wymienił, a o to, że sam kilka razy wychodziłeś z propozycją jego dealu, a kolejny raz piszesz że za nikogo go nie oddasz. 

 

Bo nie oddam ;) Odrzucalem opcje pozyskania Davisa za niego i 2 innych superstarow o których nie będę pisał- O Porzingisie mocno myślałem to fakt, ale nie 1:1, ten deal z Bamem być może bym klepnął, z Gordonem bym się wycofał na pewno:) 

Przecież tutaj w tej grze każdy był wystawiany na sprzedaż:) ja nie mam z tym żadnego problemu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Bo nie oddam ;) Odrzucalem opcje pozyskania Davisa za niego i 2 innych superstarow o których nie będę pisał- O Porzingisie mocno myślałem to fakt, ale nie 1:1, ten deal z Bamem być może bym klepnął, z Gordonem bym się wycofał na pewno:) 

Przecież tutaj w tej grze każdy był wystawiany na sprzedaż:) ja nie mam z tym żadnego problemu :) 

Z czego byś się wycofał? Z dealu który sam zaproponowałeś, a później zmodyfikowałeś? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Regis napisał:

Z czego byś się wycofał? Z dealu który sam zaproponowałeś, a później zmodyfikowałeś? 🙂

Tak jak mowilem, u mnie często deale są wielopoziomowe, skoro się tam pojawił Griffin (:D) to już w ogóle wymyśliłem pewnie jakiś 5W najmniej, choć nie pamietam jak to szło plus nie będę ukrywał ze skoro był to 5 listopad to pewnie byłem mocno wcięty gdy to pisałem świętując urodziny (tej propozycji zupełnie nie pamietam np.) - tak jak mówiłem, jedynie ten Porzingis i Bam za Tatuma i Drummonda był dla mnie ciekawy i tam bym pewnie klepnął wtedy :) 

Obecnie zmieniła się moja perspektywa patrzenia na te grę i po nadchodzącym dealu nie zamierzam robić żadnych ruchow do lata :) Lubię mój skład i jestem zadowolony z tego jak to teraz wyglada :) 

Lillard-Booker-Tatum-Winslow są nietykalni u mnie i choćby się tam Harden pojawił to nie wezmą udziału w żadnej wymianie :) 

No i jak prosilem o skany wymiany z Tatumem za Porzingisa to chodziło mi o 1:1, bo to ze w pakiecie to wiedziałem ze go proponowałem swego czasu (za Hardena chyba zreszta tez mogłeś go mieć :P) serio, ja wysyłałem dziesiątki ofert wielu GMom, zwykle są odrzucane z miejsca bo na pewno coś chce ugrać :P zupełnie bez sensu, 95% z nich robi dobrze nam obu, 5% robi dobrze tylko wam bo ja za dużo wypiłem :) 

nie bójcie się negocjować :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Tak jak mowilem, u mnie często deale są wielopoziomowe, skoro się tam pojawił Griffin (:D)

Z czego rżysz?

Może propozycji wymian Griffina też nie składałeś? Przecież ja miałem sporo świetnych ofert za Niego, bo nikt nie przypuszczał, że po najlepszym sezonie w karierze tak się złoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.