Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

O przepraszam, serdeczny przyjaciel Pelikanów z Lakers powtarzał jak mantrę: sprzedaj Griffina i idź w tank z tym Wallem^

@BMF też mi doradzał sprzedać Griffina jakby czuł pismo nosem.

Ale kultura organizacji Pels nie pozwalała na taki ruch, a potem Blake się połamał i teraz stoi w jednym szeregu z Johnem W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ten to jest proponowany w kazdych rozmowach wedlug moich zrodel

Bzdura

2 minuty temu, Eld napisał:

Ja o Drummondzie ale to chyba jak wszyscy.

Tak? To powiedz jaka oferte za niego od Ciebie odrzucilem :) Drummond odejdzie tylko jesli dostalbym za niego 1 kknkretnego centra, nic innego mnie nie interesowalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kucio napisał:

No, a moje źródła donoszą, że realny jest deal w którym Dre zostałby wymieniony na C o dwie półki wyżej w legendarnym multiwayu.

2 polki wyzej to tylko Shaq, ale fsktycznid mogl wziac udzial w multiwayu :) ale nie wzial bo tak jak powiedzialem- tylko 1 center w tej lidze byl na mojej liscie zyczen jakbym mial oddac Drummonda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Qcin_69 napisał:

Lillard-Booker-Tatum-Winslow są nietykalni u mnie i choćby się tam Harden pojawił to nie wezmą udziału w żadnej wymianie :) 

uuuu Drummond podobno też był niewymienialny XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

uuuu Drummond podobno też był niewymienialny XD

Nope, nigdy czegos takiego nie napisalem :) to dobry gracz ktory za duzo zarabia :) ja go cenie i nie zamierzam go oddawac chyba ze dostane gracza ktorego chce a jest taki tylko 1 na rynku :) ale raczej go nie dostane stad Drummond zostaje w Minneapolis do konca sezonu a latem jak odrzuci PO to dostanie propozycje nowego kontraktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Jesli odrzuci w rl NBA to i tutaj, wszak kierujemy sie tym co mysli dany gracz o sobie a nie forumowi eksperci:) chyba ze cos sie zmienilo :)

My głosujemy wcześniej niż gracze w RL NBA co widać po przykładzie Al Horforda.

17 minut temu, kucio napisał:

Ty już dobrze wiesz o kim piszę, ale z Shaqiem faktycznie ma sporo wspólnego.

Aż tak wysoko cenicie Valanciunasa?

Informuje, że wciąż dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

My głosujemy wcześniej niż gracze w RL NBA co widać po przykładzie Al Horforda.

Moze zdarzy juz odrzucic ;) a nawet jak nie, to easy, ja serio nie mam z tym problemu :) January probuje zrobic z Drummonda kasztana bo wie ze wartosc jego 3 centrow jest nizsza niz samego Drummonda, tak jak pisalem, Andre jest przeplacony ale to luzno center wart 18-20mln na sezon, ani Lakers ani Knivks nie maja nikogo o vhovby zblizonej wartosci :) wiec mi to lata zupelnie ze sie tutaj pruja :)

1 minutę temu, january napisał:

Qcin jak odda Dre po tych wszystkich deklaracjach to dostanie trade request Lillarda na klatę;)

Jakich deklaracjach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Fakt, że Drummond jest underrated i może faktycznie cena odstrasza, coś jak Steven Adams. Pewnie gdyby nie hardcap, już dawno ubilibyśmy interes.

Na szczesxie nie liczac pieniaczy jak January to wiekszosc osob tutaj nie ma problemu z ocena Drummonda, a ocenianie go jako 4-5 opcji w Minnesocie na podstawie cyferek jako 1 opcji w Pistons swiadczy o elementarnych brakach wiedzy Januarego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nope, nigdy czegos takiego nie napisalem :) to dobry gracz ktory za duzo zarabia :) ja go cenie i nie zamierzam go oddawac chyba ze dostane gracza ktorego chce a jest taki tylko 1 na rynku :) ale raczej go nie dostane stad Drummond zostaje w Minneapolis do konca sezonu a latem jak odrzuci PO to dostanie propozycje nowego kontraktu

dobrze więc, zagłosuję za odrzuceniem oferty licząc na ofertę 120/4 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Najfajniejszy Drummond jakiego widziałem to jakoś w okresie przed przyjściem Griffina, gdy tam był często pierwszym kreatorem w Pistons. Wtedy dawał fun i aż dziwnie przyjemnie się na niego patrzyło, ale to akurat Qcinowi nie robi, bo u niego nie miałby piłki.

ale ciągle jako OREB taker daje dodatkowe opcje a w tym jest elitarny, jest mega switchable a to jest pomoc dla obrony, tylko podobnie jak w rl Suns trzeba mieć na co zmieniać krycie i o dziwo DFS i Tatum są w stanie takie krycia przejmować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Najfajniejszy Drummond jakiego widziałem to jakoś w okresie przed przyjściem Griffina, gdy tam był często pierwszym kreatorem w Pistons. Wtedy dawał fun i aż dziwnie przyjemnie się na niego patrzyło, ale to akurat Qcinowi nie robi, bo u niego nie miałby piłki.

Fakt. To był chyba najlepszy Drummond w karierze. Może jeszcze ten z trzeciego trymestru w poprzednim sezonie, ale też wynikało to w sporej części z kontuzji Blake.

Ciężki zawodnik, chociaż na pewno nie tak słaby jak go tutaj January sprzedaje odkąd pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem, gdzie QCin chowa rim protectora, ale może chwilowy powrót Looneya mu pomoże ;) 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Fakt. To był chyba najlepszy Drummond w karierze. Może jeszcze ten z trzeciego trymestru w poprzednim sezonie, ale też wynikało to w sporej części z kontuzji Blake.

Ciężki zawodnik, chociaż na pewno nie tak słaby jak go tutaj January sprzedaje odkąd pamiętam.

gracz ze stretch rim protectorem obok będzie bardzo produktywny, kwestai dorzucenia mu obok takiego gracza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.