Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

I to jest problem (z potencjalnymi rezygnacjami) mocny przy takich dealach, jak ich cygan rucha na multiway regularnie :) 

Ja tam głęboko wierzę, że kolejnych już nie będzie i że zostaniemy w tym składzie do końca WOŚP i o jeden dzień dłużej, gdzie czynię w tym kierunku co w mojej mocy i innych też do tgo zachęcam.

Dwóch największych maruderów beGM mam na FB, marudzę jak mi ktoś terminów nie pilnuje i nawet po tym jak mi Camby ostatnio pojechał z taczką gnoju śladu i żalu nie ma i wszystko wskazuje na to, że właśnie dobiliśmy bardzo satysfakcjonujący deal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jesteście przezabawni Camby i January, ale teraz wygrywa January :D 

Camby- wytłumaczyłem ze układam puzzle które mam, bądź które mogę mieć, czy komuś tu proponowałem nie wiem,Hardena? Ziona? Curryego? Nie wydaje mi sie, robię to samo co zrobiłem z Lillardem czy Millsapem, najpierw pozyskuje danego gracza, dopiero później go puszczam dalej, zawsze istnieje szansa ze zostanę z tym co pozyskalem, ale zwykle udaje się zrealizować plan od początku do końca i dostaje to czego szukam :) to jak January piszący o wielopoziomowym multiwayu, tyle ze ja idę z Okaforem a kończę z Lonzo Ballem i pickiem, a on idzie z jakimś biedaprospektem i kończy z Meyersem Leonardem- to jedyna różnica w naszym działaniu, ja wiem co robię i robię to z korzyścią dla wszystkich zainteresowanych, a January myśli życzeniowo.

January- skończ takie gadanie bo kto to miał odejść? Lama? Lama miał odejść bo ja dostałem Bookera za Otto?:D nie bądź śmieszny, a jak chcesz być to może @polishllama69 sam się wypowie czy ma do mnie jakieś pretensje, lub czy to ja byłem winny jego chęci odejścia.

Sorry Panowie, ale takich bzdur co wy tu piszecie to nie było na tym dziale od czasu twierdzenia za Ingram to lepszy strzelec od Lillarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do dyskusji o Zachodzie wy w dalszym ciągu nie pamiętacie jakim mam graczy. 
January piszesz ze Lma gra świetnie ale nikt poza tym i znowu zapominasz o Johnie Collinsie. 
on sobie od czasu powrotu świetnie rozegrał :

19,7/10/1,2/1,9 bloku ( jego obrona przestała być wyśmiewana za oceanem u nas po staremu) 55,2% 31,4 za trzy przy większej próbce 85%FT. 

JAK NA DRUGIEGO PODKOSZOWEGO mocne cyfry a produkcja poniżej 30 minut bo Atlanta odstaje w lidze i nie gra długo gdy łomot 

łatwo nabijać się z Wigginsa Collinsa lub Reddisha tymczasem nawet Reddish 7 ostatnich spotkań:

14,7/5,1/1,3 /1,3 przechw i tragiczne początki zamienił na 46,6%fg 46,2 %3 2,6 trafienia z 5,6 rzutu 79%FT 

ma za sobą chociażby ten mecz ze dpurs 5/7 za trzy i 22 punkty. 
 

monte Morris tez gra lepiej. 
 

to nie tylko LMA i długo długo nic. 
choc Brogdon mógłby wrócić bo opuścił 7 spotkań i mi go brakuje ( Murray Monte zdrowi) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

tyle ze ja idę z Okaforem a kończę z Lonzo Ballem i pickiem, a on idzie z jakimś biedaprospektem i kończy z Meyersem Leonardem- to jedyna różnica w naszym działaniu, ja wiem co robię i robię to z korzyścią dla wszystkich zainteresowanych, a January myśli życzeniowo.

Jak wymieniasz Okafora na Lonzo Balla i first picka w jednym dealu, to nie ma mowy o korzyści dla wszystkich zainteresowanych. Ktoś musiał dać za dużo.

Dobra, kończę temat, bo świata BeGM nie zbawię :)

Gratulacje dla Ciebie, ale uprzedzam. Ja już nikogo do tej gry, nie szukam, bo pewnie do BeGM zaprosiłem i wprowadziłem koło 10 osób, którzy potem rezygnowali, bo jednak ich klub jest w ciężkiej sytuacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Jak wymieniasz Okafora na Lonzo Balla i first picka w jednym dealu, to nie ma mowy o korzyści dla wszystkich zainteresowanych. Ktoś musiał dać za dużo.

Dobra, kończę temat, bo świata BeGM nie zbawię :)

Gratulacje dla Ciebie, ale uprzedzam. Ja już nikogo do tej gry, nie szukam, bo pewnie do BeGM zaprosiłem i wprowadziłem koło 10 osób, którzy potem rezygnowali, bo jednak ich klub jest w ciężkiej sytuacji :)

Łykasz wszystko co chce Pelikanie, a piszesz ze jestem źródłem informacji ;) 

przezabawny ten wieczór :) 

KMWTW :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Szybko żeś narracje zmienił.

Słabo.

Pisałem tak samo do innych którzy zamiast opisywać swój zespół w dziwny sposób czepiali się innych graczy nazywając ich gownem. Stad apel żeby kuwetę swoją najpierw podczyscic a potem najwyżej pokazać palcem ze sąsiad nie umył rak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jak wymieniasz Okafora na Lonzo Balla i first picka w jednym dealu, to nie ma mowy o korzyści dla wszystkich zainteresowanych. Ktoś musiał dać za dużo.

Dobra, kończę temat, bo świata BeGM nie zbawię :)

Gratulacje dla Ciebie, ale uprzedzam. Ja już nikogo do tej gry, nie szukam, bo pewnie do BeGM zaprosiłem i wprowadziłem koło 10 osób, którzy potem rezygnowali, bo jednak ich klub jest w ciężkiej sytuacji :)

Czyli wprowadzasz do gry 10 ziomków i..... ))))

jakby Qcin grał z 10 kumplami u nas to by nie było wielkich lakers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Wskaż mi punkt cba, który tego zabrania Panie.

Punktu konkretnego nie ma, ale to jest oczywiste (wynika to po prostu z ogólnie obowiązujących przepisów, niekoniecznie wpisanych w CBA), że nie możesz handlować cudzym towarem. 

Chyba, że masz do tego umocowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ano miał, zostawiając team w znacznie gorszej sytuacji niż latem przez między innymi Twoje złote multiwaye. Został i tyle. Ale problem jest taki, że:

 

Nie jesteśmy w stanie przecież nikogo zobligować do dożywotniej gry w beGM. A nawet tygodniowej, do następnego okienka etc. I wtedy Twoje cygańskie machlojki stają się problemem.

Lol, 

Camby przeruchal na starcie BMFa z Blake Griffinem i jakoś nie było słowa o naiwniakach a sam Ostatni Sprawiedliwy Marcus puszył jak to wygrał deal :) 

January który zbudował Lakers na płaczu o DARa, płaczu o Lebrona i dealu z którymś z wcieleń Shevca to tez było okej i z zadowoleniem jaki to nie jest dobry :) 

ale k**** jak ja dostałem zespół w zgliszczach, bez pickow i go przerobiłem po swojemu to jestem Cyganem i c***em oszustem:) 

Zostawię bez komentarzy, każdy niech sam zinterpretuje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Wydaje mi się, że temat zmierza donikąd.

@january my nie jesteśmy w stanie tutaj Qcina zmienić. On się dobrze bawi ;)

I niech tak zostanie. Trudno abyście dali radę siebie zmienić a co dopiero kogoś innego 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Punktu konkretnego nie ma, ale to jest oczywiste (wynika to po prostu z ogólnie obowiązujących przepisów, niekoniecznie wpisanych w CBA), że nie możesz handlować cudzym towarem. 

Chyba, że masz do tego umocowanie.

Agent ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

ale k**** jak ja dostałem zespół w zgliszczach, bez pickow i go przerobiłem po swojemu

Lol, dostałes playoffowy pick, z graczem który aktualnie jest u nas w s5 all-star game. Jakie k**** zgliszcze :D

2 minuty temu, ignazz napisał:

Agent ma

to też cos nie gra, bo gm zespolu nie moze byc agentem via pelinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Lol, dostałes playoffowy pick, z graczem który aktualnie jest u nas w s5 all-star game. Jakie k**** zgliszcze :D

Lol, Tatuma misiu to sam sobie pozyskałem :) pamietam doskonale skład jakim zaczynałem i picki jakie miałem :) 

Rubio-KCP-Wiggins-Ibaka-KAT 

Barea-H.Barnes-Bazemore 

i picki:

gorszy z ORL/MIN19

MIN21

MIN23

Wiec soraski, ale w naszych realiach to jest bottom10 ligi rok w rok, bez swoich pickow co dwa lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.