Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.01.2020 o 01:54, MarcusCamby napisał:

Nic się na Wschodzie nie wydarzy po za walką Wizards - Pacers o ósmy seed. Wizards ją wygra, bo ma Hardena i Ronnie znowu ostanie okradziony z PO.

W Hawks w pierwszym trymestrze zagrało naraz tyle dobrych rzeczy:

- Murray i Milsap ciągnący przez większość trymetru bilans Nuggets, a nie Jokic

- Życiowa forma Hardawaya.

- Bardzo dobrzy Temple, Carter

- Cała kadra zdrowa i bez kontuzji

A skończyli 15-13 i nie mają już nigdzie upside. Moim zdaniem za mało dostali, ale ogólnie widać, że dla ogółu na PO są za słabi na ten Wschód.

Celtics w sumie stać, by ze zdrowym Paul George odrabiać te 2-3W na trymestr.

Pierwsza siódemka jest bez kataklizmu nie do ruszenia na Wschodzie. Albo zbyt dużo star power, albo kadry tak szerokie, że nawet z kontuzjami sobie poradzą, czego dowodem Raptors bez Foxa i Favorsa mają trzeci bilans na Wschodzie.

Wizards z playoffs nie wypadną po takim 1T. Co najwyżej mogą jeszcze zawalczyć o przewagę parkietu w I rundzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Dla kogo skończyli 15-13, dla tego skończyli...

Nie wiem, @fluber niech się modli bym jak najmniej tych Rockets RL widział, bo co mecz ich oglądam to mu 1W uwalam..., na jego szczęście w 1T ledwie kilka widziałem :D 

Jasiu, ale u nas Westbrook jest liderem a nie sidekickiem Hardena. U nas Westy gra swoje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Jasiu, ale u nas Westbrook jest liderem a nie sidekickiem Hardena. U nas Westy gra swoje. 

W zeszłym sezonie też był liderem a i tak grał przeciętnie. Pamiętaj, że Harden praktycznie w każdej akcji jest podwajany dzięki czemu Westbrook ma więcej miejsca, a i tak tego do końca nie wykorzystuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

W zeszłym sezonie też był liderem a i tak grał przeciętnie. Pamiętaj, że Harden praktycznie w każdej akcji jest podwajany dzięki czemu Westbrook ma więcej miejsca, a i tak tego do końca nie wykorzystuje. 

Westy lubi grać z piłką. Bez niej wg mnie sporo traci i stanie z boku i czekanie na to co zrobi Harden przypomina mi stare dobre Miami, jak LBJ hasał po parkiecie, a Wade stał bezczynnie z boku. Później od loverów LeBrona i sezonowców nasłuchałem się, jaki to Wade jest słaby :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

 

Nie wiem, @fluber niech się modli bym jak najmniej tych Rockets RL widział, bo co mecz ich oglądam to mu 1W uwalam..., na jego szczęście w 1T ledwie kilka widziałem :D 

Nie wiem o co chodzi. Zwłaszcza, że w 2 trymestrze jak na razie Westbrook robi 27-7-7 i ma najlepszy +/- w Rockets, lepszy nawet od Hardena, grając jako 1 opcja w ataku.

Co głównie wynika z tego, że D'Antoni zrozumiał, że nie może robić z Westbrooka catch and shootera. Westbrook w 2T w Rockets oddaje 3 trójki na mecz, gdy w 1T oddawał średnio ponad 5. I to się przekłada na wygrywanie.

Prosty stat, Rockets są 14-1 w meczach, kiedy Westbrook oddaje nie więcej niż 1 trójkę na kwartę i 8-8 kiedy oddaje ich więcej. 

W 2T Westbrook robi za opcję 1A w Rockets (25 rzutów per game w 2T), a Harden z opcję 1B (22 rzuty per game w 2T) i to się na razie Houston opłaca. Wygrali 7 z ostatnich 8 meczów z Westbrookiem w składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BMF napisał:

Nieprawda.

W 2T ( od 29 meczu sezonu) dokladnie 26.5ppg 7.0 rpg 6.5 apg. Ma plus minus plus 6.7 ( najwyzszy w zespole, wyzszy od hardena) i net rating plus 9.2 ( tez wyzszy od hardena). Napisalem ze jest 1 opcja w ataku bo oddaje w analizowanym okresie wiecej rzutow niz harden i ma od niego wyzszy usage, wiec co jest nieprawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Napisalem ze jest 1 opcja w ataku bo oddaje w analizowanym okresie wiecej rzutow niz harden i ma od niego wyzszy usage, wiec co jest nieprawda?

Kyrie był pierwszą opcją Cavs w playoffach w 2016 roku? Bo miał taki sam usage jak LeBron i oddawał więcej rzutów.

Harden w drugim trymestrze robi 38-7-8 na 73%TS, Westbrook w drugim trymestrze robi 27-7-7 na 49%TS, z playoffowymi teamami Harden ma +47, a Westbrook +19 (i 45%TS) - Rockets mieli w tych trzech meczach +46, więc ma mocno ujemne on/off w tych meczach, na razie ot co mocno ponabijał statsy z lottery teamami (Warriors, Suns, Kings). 

E: no, miał podobny usage i liczbę rzutów w '16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Nie o "guard" to pisał Alonzo, dla mnie to smallball PF.

To jest problem w sumie:) Bezz Hardena będzie oddawał jeszcze więcej złych rzutów :P 

 

Jak guard? DJJ to sf. Gdzie ja tak napisałem? 

Znaczy z Hardenem źle, a bez Hardena jeszcze gorzej? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Westy lubi grać z piłką. Bez niej wg mnie sporo traci i stanie z boku i czekanie na to co zrobi Harden przypomina mi stare dobre Miami, jak LBJ hasał po parkiecie, a Wade stał bezczynnie z boku. Później od loverów LeBrona i sezonowców nasłuchałem się, jaki to Wade jest słaby :) 

traci 90% wartości, bo jest idiotą i nie umie się bez niej ruszać na boisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

w ogóle ludzka pochodnia płonie pełnym brzaskiem a @tangiers cicho 😮 

Tangiers ogólnie bardzo taktycznie, ten Doncić pokazuje potencjał do GOAT ofensywnego gracza, ale nie ma co przesadzać z propagandą, kmwtw, wiadomo. ;] 

Niektórzy nawet Słoweńca by obrzydzili. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej Westbrook w analizowanym okresie bez Harden 34 per 75 50TS% 43%usage, nice

1 minutę temu, BMF napisał:

Niektórzy nawet Słoweńca by obrzydzili. :D

ja mam przez takich gagatków mam już czarną listę a Luka na niej też balansował

3 minuty temu, BMF napisał:

kmwtw

jnwm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.