Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Faktem jest ze w s5 u Tecu jest zach lavine oraz covington zamiast tobiasa i horforda.

czyli raczej zdecydowanie lepszy fit, bo tu Zacha można ładnie ukryć na jakimś strzelcu, bo on takich umie jakoś kryć 

problemem tak jak irl jest ławka i rzut na niej też jest taki sobie , niby lepsze D, ale ciągle tam jest bieda, ale w T3 może to rozwiązać powrót Klaya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fluber napisał:

@Tecu

Rl 76ers sa 3-6 w tym trymestrze i ludzie moga sie sugerowac wynikami rl sixers przy glosowaniu Twojego.

Mogą. Nie zabronię 😀

Zresztą mam wrażenie, że niektórzy czasami sugerują się wynikami drużyny z Realu, mimo, że nie ma nic wspólnego z naszą grą 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Knicks wstępnie atakują 2T bez Irvinga, czyli ich backcourt i rotacja budzi zażenowanie. Ciekawa sprawa, że Tecu i CM nie reagują.

No co tu kryć, rynek u nas jest niestety bardzo ograniczony, przez wyraźny podział drużyn, który nastąpił - te walczące o wynik i odwrotnie. 

Na próżno szukać jakiś dobrych rolesów w drużynach z końca, a z przodu za cholere nie chcą się osłabiać. 

Wykonałem jeden ruch, w mojej opinii najlepszy z dostępnych możliwych, niebawem będzie ogłoszony. 

Edit: a widzę, że już ogłosili :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolejmy oliwy do ognia 

Cytat

Least Efficient Jump Shooters 2019-20*

1. Russell Westbrook ... 36.4 eFG%

2. Nikola Jokic ............. 42.2

3. Collin Sexton ........... 42.4

4. Anthony Davis ......... 43.1

5. Andrew Wiggins ...... 43.1

*min. 200 attempts

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

No to chyba dolales nuggets i knicks bo to ze westbrook pudluje w cholere jump shotow to zadne zaskoczenie:)

Iggy gra 30mpg Wigginsem ojć też zaboli a Westbroży bije chyba nawet własne rekordy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobias trafia sobie 40% (o 9 pp lepiej niż w T1) za 3 i jakoś nie widzę powodu do narzekań, a że niektórzy go tu nie lubią to cóż, przeżyje. 

Horford ma problemy przy Biidzie i problemem jest łączenie ich i gra ma nie swojej pozycji w tym wieku + fatalny Brown. Tak jak ja i część innych graczy (choćby Jasiek) przy t1 już zaznaczali, że Al grający w Suns nie od tego lata i na swojej pozycji to kompletnie inna sytuacja. 

No ale do oglądania Philly wrócę jak wróci ON. 

Za to Sekou wygląda całkiem obiecująco po otrzymaniu większych minut. Oby Detroit IRL sobie spokojnie tankowali :)

I żeby nie było to nie jest atak do @Tecu. Po prostu RL Philly jest wyjątkowo źle dopasowane + fatalny trener. Moi gracze z Philly + to co Tecu zostało z Philly mają w BeGM lepsze rolę i fit wokół siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo módl się, żebyś się ze mną o Oubre nie kłócił więcej a ja potem widzę takie gówno jakie on zagrał, stat (reb)padding, steal gambling, ślepota z piłką w ręce i kompletna nieefektywność, ch*j strzelał jak to się oglądało, naprawdę nie lubię sytuacji keidy ktoś tłumaczy mi coś, co nie ma miejsca w rzeczywistości a potem jeszcze dostaję takie gówno na głowę a potem jeszcze będę czytał o pretensjach za bilans

żeby nie było, nie przeszkadza mi walka o zbiórkę po wolnym, ale nie wpierdalanie się komuś w łapska (conajmniej 2 sytuacje pachnące stratą) 

i nie mów mi, że z KATem nie byłoby podobnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, polishllama69 napisał:

@Alonzo módl się, żebyś się ze mną o Oubre nie kłócił więcej a ja potem widzę takie gówno jakie on zagrał, stat (reb)padding, steal gambling, ślepota z piłką w ręce i kompletna nieefektywność, ch*j strzelał jak to się oglądało, naprawdę nie lubię sytuacji keidy ktoś tłumaczy mi coś, co nie ma miejsca w rzeczywistości a potem jeszcze dostaję takie gówno na głowę a potem jeszcze będę czytał o pretensjach za bilans

żeby nie było, nie przeszkadza mi walka o zbiórkę po wolnym, ale nie wpierdalanie się komuś w łapska (conajmniej 2 sytuacje pachnące stratą) 

i nie mów mi, że z KATem nie byłoby podobnie 

ja nie kwestionuję i nigdy tego nie robiłem, że Kelly Oubre popełnia szereg głupich decyzji, jak zresztą każdy - jedni więcej, inni mniej, ale różne ataki na graczy nawet u nas powinny mieć swój umiar - i nie chodzi mi tutaj akurat o Ciebie, bo ogólnie jesteś fair. Oubre jest 2/3 opcja aktualnie w Suns (bo nie wiem jeszcze jak Aytona liczyć), a w dzisiejszym meczu grał 38,5min. i miał 17pkt. na fatalnej skuteczności 33% 10zb. i był +13. Meczu nie oglądałem, ale może po południu dam  radę sobie oglądnąć. ja znam wady Kellego, ale u mnie jest 4/5 opcją a nie liderem i - tak jak pisałem ostatnio - jak gra w naszych Magic już 3 sezon, to pewne schematy już chyba zna. Jak możemy u nas zrobić z graczy na 3-4pkt. takich na 10pkt. to sztab trenerski Magic może też chyba ograniczyć pewne wady gracza na boisku. U mnie przecież nie rzuca tych 18pkt. co w Suns, to może i można coś jakiemuś graczowi Magic zinterpretować na plus, czy może ta zasada nie dotyczy BeGMowych Orlando? :) 

Przecież piszę cały czas jak ważna u mnie jest obrona i stabilizacja.. Sztab trenerski raczej sporo by u mnie z nim pracował. Odróżnijmy troche rl Suns od moich Magic. 

Spójrz @january jak minusowi Heat byli dziś bez Butlera w meczu z Portland ;) I dodatkowo bez Wielkiego Kellego Oubre Olynyka :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat rl Suns chcieliby go prowadzić w tę dobrą stronę (Wizz dawało mniejszą rolę i wyglądało to słabo), zresztą jak pokazuje czas on musi mieć load aby być efektywnym i faktycznie umie wjechać pod kosz, dobić i czasem trafi za 3, ale jego kozłowanie to jak oddać piłkę do Sextona, już jej nikt nie powącha raczej, w obronie za to jak broni 1v1 jest znośny, ale gdzie schowany to już jest meh i gambluje na steale, do tego jak widzę wpieprzanie się na siłę w puste zbiórki to mam instant rzyg i -20 do szacunku *Westbrook smile*, tak jest obecnie drugą opcją i to chyba dla niego optimum, odbieranie usage zabije mu efektywność, ale z drugiej strony to jest droga do nikąd :) 

co do Aytona to bardzo mocno poprawił defence, ale i tak nikt tego nie zauważy to jego gry na forum analizował nie będę, bo nie widzę sensu ucinania sobie value, bo ludzie zobaczą tylko negatywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego skilla ma Oubre, żeby go odpowiednio wykorzystać w contenderze? Może nie mam racji, ale raczej mi się kojarzy z Kuzmą, który rok temu też wrzucał te 18pts w przeciętnym teamie, teraz trafił do top3 teamu w NBA i ... jest jak dziecko we mgle, poza momentami, gdy siedzi mu trójka. Niektórzy gracze zyskują w lepszych teamach jak mają odpowiedni do tego skillset, zamiast pisać ogólne uwagi o ''mój sztab by nad nim popracował" trzeba wskazać, jaki to skillset. Oubre nie jest zły, ale w czym jest dobry to w sumie nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, BMF napisał:

 Może nie mam racji, ale raczej mi się kojarzy z Kuzmą, który rok temu też wrzucał te 18pts w przeciętnym teamie, teraz trafił do top3 teamu w NBA i ... jest jak dziecko we mgle, poza momentami, gdy siedzi mu trójka. 

 

41 minut temu, polishllama69 napisał:

Kuzma to też przykład typa co przy spory LOAD będzie fajny, ale zespół jakoś lepszy dzięki temu nie będzie

Kuzma to przyklad gracza ktory w offseason odrzucil 17kk rocznie bo wg was jest wart 20kk, poprawil trojke i w efekcie jest do niczego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fluber napisał:

 

Kuzma to przyklad gracza ktory w offseason odrzucil 17kk rocznie bo wg was jest wart 20kk, poprawil trojke i w efekcie jest do niczego:)

podobno mieliśmy się wcielić w rolę graczy ;) 

 

uciekło by mi to, ale wszedłem w dyskusję o Suns

duet Ayton - Bridges ORTG 119.8 DRTG 95.1 w 94 minuty, ogólnie Ayton mega poprawa w obronie i to widać na oko i staty też zaczną to wykazywać, ale to już pewnie nie za mojej kadencji w Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell to jest właśnie dobry przykład, żeby nie zapominać, że głosujemy tak, jak (naszym zdaniem) zrobiłby zawodnik w danej sytuacji - i nie przedkładać na to naszej własnej opinii. Potem january (dobrze o tym wiedząc...) grał na emocjach ludzi pt. ''uważasz, że nie jest warty 60/4, a głosujesz na nie''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.