Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, BMF napisał:

Właśnie miałem pytać, czy Magic mieli jakiś banalny terminarz i dlatego mają na razie 21-7, czy serio uważacie, że zdrowi Magic na Wschodzie to team na 65-70W. 

Przytaczałeś wcześniej info o tym ile drużyn robiło 60 + wygranych w RL NBA, ale pamiętaj o tym, że znacznie, znacznie więcej drużyn robiło w tym czasie pace na 60 wygranych w poszczególnych trymestrach i znacznie, znacznie więcej drużyn zrobiłoby 65 wygranych gdyby byli w 100% zdrowi ( bo takich drużyn po prostu nie ma, Warriors żeby zrobić 73-9 mieli zdrowych calusieńki sezon Draymonda, Steha i Klaya).

No i w sumie można też zapytać, czy Heat to dla Ciebie drużyna 65-70 wygranych, gdy mimo opuszczenia 50 meczów przez Doncicia Oladipo, MIddletona i Vucevića w 28-meczowym trymestrze mają pace na 55 wygranych?:)

To się tak łatwo moim zdaniem nie przekłada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu a Julius Randle w last4 games : 30,0 ppg 10,5 rpg 3,2 apg 1,0 spg 3,5 3pm oraz 53%FG i 90% FT. Dodatkowo jego drużyna 3-1 w tych czterech meczach. Zapowiada się o wiele lepszy trymestr w jego wykonaniu, co mnie cieszy. 

 

Moje glosy się pojawią dziś wieczorem pewnie. Chciałem podejść rzetelnie do terminarzy wiec jade każda druzyne po kolei i wczorajsze 3 godziny mi nie starczyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Przytaczałeś wcześniej info o tym ile drużyn robiło 60 + wygranych w RL NBA, ale pamiętaj o tym, że znacznie, znacznie więcej drużyn robiło w tym czasie pace na 60 wygranych w poszczególnych trymestrach i znacznie, znacznie więcej drużyn zrobiłoby 65 wygranych gdyby byli w 100% zdrowi 

 

Gdyby Orlando było zdrowe, zgadzam się, że powinni dostać 22-6. :) Zresztą, już rok temu pisałem, że czołowe ekipy dostają kilka wygranych zbyt dużo.

6 minut temu, fluber napisał:

No i w sumie można też zapytać, czy Heat to dla Ciebie drużyna 65-70 wygranych, gdy mimo opuszczenia 50 meczów przez Doncicia Oladipo, MIddletona i Vucevića w 28-meczowym trymestrze mają pace na 55 wygranych?:)

52-53W. I chyba jeszcze pozmieniam głosy, bo nie podobają mi się proporcje w wygranych w niektórych miejscach (tzn. odejmę jeszcze kilku ekipom z czołówki po jednej wygranej, żeby się uzbierało to 28-0 dla Magic), ale tak, zdrowi Heat mają niesamowity upside, skoro Doncić na razie to gracz na poziomie Hardena czy LeBrona.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

My tu gadu gadu a Julius Randle w last4 games : 30,0 ppg 10,5 rpg 3,2 apg 1,0 spg 3,5 3pm oraz 53%FG i 90% FT. Dodatkowo jego drużyna 3-1 w tych czterech meczach. Zapowiada się o wiele lepszy trymestr w jego wykonaniu, co mnie cieszy. 

 

Gratulacje bo jego grę zauważyłem. 
jako przodownik chwalenia swoich nadmienię ze w T2 ( last 4) LMA:

24,8/10/2,8/2,5blok/plus 16,8 na 57,1/62,3 za 3/90 

3:1 w tym dwa wyjazdy 

Zestaw przeciwników jednak nie powala Mem Dallas Detroit Golden wiec ostrożnie z hurraoptymizmem. 

Po prostu rzemieślnik w swoim fachu, robi swoje 

Ale mam lepszego herbatnika. Kto to za ostatnie dewa mecze?

14/8,5/2 na 72,2% i 40 za trzy? A wszystko w 22 minuty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ignazz napisał:

Po prostu w klubach nba lepiej niż chłopcy na polskim forum wiedza jaka jest hierarchia graczy w klubie i zawsze gracz słabszy podporządkowuje się graczowi lepszemu. Proste. ;))))

albo w celu poświęcania własnych liczb dla zwycięstw ktoś sprawia, że inni grają lepiej ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

@kungfubestia

To jakaś literówka, czy pomyliłeś zespoły, czy dlaczego zrobiłeś taką miazgę z Bulls? 

 

Po Twojej zaczepce ponownie zrobiłem analizę Bulls i może faktycznie jestem zbyt ostry, Demar czy Kevin są jacy są, ale to jednak znane marki. Jednak Ball w Parze z Derozanem na pozycjach 1,2 totalnie mi się nie podobają Hassan jest przereklamowany, a spejsing (;)) chłopaki mają bardzo podobny co memphis z Fultzem, czyli nie zachwyca. Nie widzę tu możliwości na jakieś wielkie podboje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

@Alonzo co śmieszy Cię w drugim bilansie na Wschodzie? Chyba że mocno źle policzone, bo lekko na oko dałem, najwyżej wieczorem zrobię edycję już z laptopa. 

Nie, spoko Lucas :) 

W tamtym sezonie dawałeś mi bardzo dobre bilanse. Po prostu 18-10 jest najniższym jaki dostałem, a wczoraj pisałem elaboraty za 19-9 od eMeSa, Marcusa.. i moja argumentacja spowodowała, że takie same mi dali już BMF i C_M i przed chwila Kungfu.

Ogólnie czekam na 17-11 lub niższy od kogoś..🤨 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bilanse są zwykle dość płaskie, bo w odróżnieniu od większości dodawałem chociaż 5W Nets. 

Bardzo chętnie wysłucham argumentów, pewnie i tak coś będę musiał zmienic, bo zakładam że coś się z głosami nie zgadza liczebnie. 

Wschód widzę jako wyraźnie lepszych Bucks i potem dość równa stawkę. Nie uważam żebym kogoś tam skrzywdził. Patrz bardziej na numer zespołu w tabeli konferencji niż suchy bilans :)

Gdybym nie robił minimum W dla każdej drużyny to pewnie lepsze zespoły miałyby więcej W i te sama pozycję w tabeli konferencji, ale to moim zdaniem uczciwe i realistyczne podejście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucas napisał:

U mnie bilanse są zwykle dość płaskie, bo w odróżnieniu od większości dodawałem chociaż 5W Nets. 

Bardzo chętnie wysłucham argumentów, pewnie i tak coś będę musiał zmienic, bo zakładam że coś się z głosami nie zgadza liczebnie. 

Wschód widzę jako wyraźnie lepszych Bucks i potem dość równa stawkę. Nie uważam żebym kogoś tam skrzywdził. Patrz bardziej na numer zespołu w tabeli konferencji niż suchy bilans :)

Gdybym nie robił minimum W dla każdej drużyny to pewnie lepsze zespoły miałyby więcej W i te sama pozycję w tabeli konferencji, ale to moim zdaniem uczciwe i realistyczne podejście. 

słabo słabo

nie uwzględniłeś haslema i czternastego w rotacji triera (taka bogata rotacja!!!). 

Nie dziwię się oburzeniu Alonzo

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

słabo słabo

nie uwzględniłeś haslema i czternastego w rotacji triera. 

Nie dziwię się oburzeniu Alonzo

Allonzo Triera już nie ma u mnie w Orlando. Po tym, jak nie chciał podpisać nowej umowy zatrudniłem Kendricka Nunna na jego miejsce i postanowiłem umożliwić mu grę w innym teamie na Zachodzie, gdzie ma szanse dostawać regularnie minuty. :) 

A tak apropos - kto jest u Ciebie 14 graczem w rotacji? 

Czyżby niesamowity Ike Anigbogu dostępny w offseason za 1st pick? 😏

A za notoryczne obrażanie Udonisa powinieneś zostać zesłany do Minnesoty na całą wieczność jako basenowy :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucas
16/12 dla Heat to troche malo. Doncic w tym okresie to poziom MVP, a absencje Middletona i Vuca nie byly az tak dlugie jak przewidywano. Przez prawie caly trymestr Luka mial w kazdym meczy kogos z dwojki Middleton i Vuc. Z Dallas Luka zrobil 19:9, i to z Porzingisem bez formy. Najdluzsza absencje mial Vuc, ale jego swietnie zastapil Holmes, ktory pewnie bedzie kandydatem do MIP 16/12 dales rowniez Wizards, ktorzy bardzo waska rotacja, juz o jakosci Mudiaya czy Nene(!) nie wspominajac. 
 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cvbe napisał:

Małe zmiany (poprawione w arkuszu i w temacie głosowań):

Knicks +1
Mavs +1
Spurs -1
Wolves -1
Blazers -1
Clippers +1

Się wychyliłem to mam za swoje. ;) 

 

@fluber lub @Eld zmieńcie moje głosy poproszę bo arkusza nie ruszam. 
zgodnie z poprzednim postem CHAR SUNS plus 1 spurs minus 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.