Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie, że możesz, ale chyba zdajesz sobie sprawę, że starpower jest przeceniany? Sixers, Thunder, Wizards, Raptors, Blazers, Wolves - wszędzie tam w mniejszym lub większym stopniu gwiazdy zawodziły, wiec ja nie wiem czy obecnie to brak impactu gwiazd jest głównym wyznacznikiem szans w PO, możliwe, że większą szanse ma kolektyw

Odpal G6 Jazz vs OKC.

 

Tak jak napisałeś, nie zawsze jest to kluczem do sukcesu, ale ktoś będzie musiał oddawać rzuty w końcówce, ktoś kto jest pewny swoich umiejętności i nie będzie się bał oddać rzutu. Tego nie bał się Durant, a CP3 oddał piłkę Jamalowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpal G6 Jazz vs OKC.

 

Tak jak napisałeś, nie zawsze jest to kluczem do sukcesu, ale ktoś będzie musiał oddawać rzuty w końcówce, ktoś kto jest pewny swoich umiejętności i nie będzie się bał oddać rzutu. Tego nie bał się Durant, a CP3 oddał piłkę Jamalowi.

ale czego oczekujesz? marzec-kwiecień to bedzie totalny rozpiździel jeśli chodzi o trudność i natężenie spotkań, a jeśli chcemy mieć choć cień szansy na drugą rundę musimy mieć hca, dlatego nie wybiegam w przyszłość tak daleko, nie żebym się nie obawiał co to będzie w PO, ale na dziś dzień jedyne o czym myślę to to żeby urazy przestały nas coś chwilę nękać a Barton ogarnął ten pusty gar i zaczął grać na poziomie z tamtego rs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czego oczekujesz? marzec-kwiecień to bedzie totalny rozpiździel jeśli chodzi o trudność i natężenie spotkań, a jeśli chcemy mieć choć cień szansy na drugą rundę musimy mieć hca, dlatego nie wybiegam w przyszłość tak daleko, nie żebym się nie obawiał co to będzie w PO, ale na dziś dzień jedyne o czym myślę to to żeby urazy przestały nas coś chwilę nękać a Barton ogarnął ten pusty gar i zaczął grać na poziomie z tamtego rs

Powoli. Spytałem się wcześniej, czy nie sądzicie, że Nuggets nie mają star poweru i nie będzie miał kto przejąć mecz. Przeczytaj wszytko jeszcze raz, powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli. Spytałem się wcześniej, czy nie sądzicie, że Nuggets nie mają star poweru i nie będzie miał kto przejąć mecz. Przeczytaj wszytko jeszcze raz, powoli.

 

No pytanie jest troszkę nie na miejscu bo te PO's to będzie pierwsza prawdziwa weryfikacja dla tych grajków. Przecież poza Millsapem (który królem PO raczej nie jest) i IT (który od dwóch lat albo canceruje albo się leczy) to nasi gracze grywali co najwyżej pojedyncze serie (w ograniczonych rolach).

 

Więc generalnie ciężko coś sądzić - można mieć co najwyżej nadzieje/obawy (ja np bardziej martwię się o Joka niż Murraya, ale generalnie jestem optymistą :) ).

 

A jak młodzi zawiodą to może przyjdzie czas na:

 

isaiah-thomas-ftr-022017jpg_11x79cj5un3o

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna osoba powtarza brednie o Millsapie.

 

Ciężko mu było grać w Atlancie w PO ale jeżeli ktoś nie pamięta to przypomne jego ostatni rok bycia w PO i 6 spotkań 2 lata temu wstydzić się akurat nie musi.

 

6 spotkań: 24,5/9,3/4,3!!!/1,7st!!!/50.5%/81,2%FT

 

 

Nawet trzy lata temu mimo niższych skuteczności był najlepszym graczem w obronie:

 

10 spotkań 16,7/9,4/2,7/1,3/2,3 bloku!!! na 43,3%FG

 

A jeszcze dwa lata szybciej 20/11 robił i nie wiem czego wy się spodziewacie po tego typu graczu?

 

To jest dobry gracz nie schodzący w PO poniżej pewnego poziomu.

Nawet jeżeli 50% zamienia na 43.

 

Dodaje pewna zbiórkę dobre przejmowanie w obronie dobre dzielenie się piłka i nawet obronę deski gdzie grozi blokiem.

 

A dodatkowo spotykał się z LBJ który dla tęgi typu PF zawsze stwarzał kłopoty.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pytanie jest troszkę nie na miejscu bo te PO's to będzie pierwsza prawdziwa weryfikacja dla tych grajków. Przecież poza Millsapem (który królem PO raczej nie jest) i IT (który od dwóch lat albo canceruje albo się leczy) to nasi gracze grywali co najwyżej pojedyncze serie (w ograniczonych rolach).

 

Więc generalnie ciężko coś sądzić - można mieć co najwyżej nadzieje/obawy (ja np bardziej martwię się o Joka niż Murraya, ale generalnie jestem optymistą :) ).

 

A jak młodzi zawiodą to może przyjdzie czas na:

 

isaiah-thomas-ftr-022017jpg_11x79cj5un3o

 

:D

LBS, tak wygląda normalna odpowiedź. Ale mniejsza.

 

Ja mam ogólnie wrażenie, że Nuggets się mocno odbiją od ściany. Nie będzie to wina zawodników, a raczej presji jaka na nich ciąży (w sumie to nie wiem czy jest ona aż tak duża, wszakże Denver to niezbyt medialna drużyna), panowie mogą się po prostu zagotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna osoba powtarza brednie o Millsapie.

 

Ciężko mu było grać w Atlancie w PO ale jeżeli ktoś nie pamięta to przypomne jego ostatni rok bycia w PO i 6 spotkań 2 lata temu wstydzić się akurat nie musi.

 

6 spotkań: 24,5/9,3/4,3!!!/1,7st!!!/50.5%/81,2%FT

 

 

Nawet trzy lata temu mimo niższych skuteczności był najlepszym graczem w obronie:

 

10 spotkań 16,7/9,4/2,7/1,3/2,3 bloku!!! na 43,3%FG

 

A jeszcze dwa lata szybciej 20/11 robił i nie wiem czego wy się spodziewacie po tego typu graczu?

 

To jest dobry gracz nie schodzący w PO poniżej pewnego poziomu.

Nawet jeżeli 50% zamienia na 43.

 

Dodaje pewna zbiórkę dobre przejmowanie w obronie dobre dzielenie się piłka i nawet obronę deski gdzie grozi blokiem.

 

A dodatkowo spotykał się z LBJ który dla tęgi typu PF zawsze stwarzał kłopoty.

 

Obrona będzie, wiadomo - ale kolega pytał o to kto pociągnie tę drużynę (więc zakładam, że w domyśle chodziło o O).

 

Te 6 spotkań o których piszesz to przegrana seria z Wizards gdzie grał naprzeciwko Kieffa Morrisa (i robił też 3,8 TPG czego zapomniałeś przepisać :) ). Generalnie szału to nie robi - szczególnie w kontekście tego, że poprzednie cztery kampanie (od kiedy został graczem s5) to tak na oko średnio 16 ppg na 40% fg.

 

Tak więc nie - 34-letni Millsap nie jest materiałem na g2g w PO (i nie po to go sprowadzono). Już prędzej uwierzę w IT jako g2g w playoffach AD 2019 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on ma tam robić jako trzeci do gry ale ma dać vet presents w ciężkich momentach.

 

A jeżeli trafi na dobry matchup jak z MM to zrobi ponad stan bo tsk chłodno przyjąłeś te cyferki.

 

To w takim razie nie rozumiem Twojego wpisu, który zaczął się od nazwania bredniami stwierdzenia 'Millsap nie jest królem PO'.

 

Czyli wychodziłoby, że w takim razie jest królem PO...teraz z kolei król PO ma być trzecim do gry.

 

Co autor miał na myśli (bo serio nie wiem)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS, tak wygląda normalna odpowiedź. Ale mniejsza.

 

tak, odpowiedź, która zaczyna się od tego, że Twoje pytanie jest nie na miejscu..

 

nie jestem wyrocznio, gdybym wiedział w lutym co to będzie w PO z takimi drużynami jak Nuggets to bym sobie dawno życie ułożył i bym teraz miał 17 Azjatów do odpisywania takim Erykom

 

ale nie mam, bo kurna nie mam o tym pojęcia i żyje z meczu na mecz, co Ci zasugerowałem już dwukrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cesarz Papież Król

 

;)

Chodzi mi o to ze niedawno była przyklejana latka jak to Milssssap ssssal

 

Tylko tyle.

 

 

bo ssssssał ;]

 

poza jedną kampanią w Utah i ostatnimi 6 meczami w Hawks, gdzie i tak przegrał będąc w roli faworyta, to jego efektywność zawsze spadała względem rs i to znacząco, zresztą TS na poziomie .533 z całej kariery mówi sam za siebie

 

napisałbym, że to taki Malone Lite, ale się Julek obrazi ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam za złe ze nie oglądałeś Atlanty

Nie każdy ogląda tego typu drużyny.

Choć z tym problemem masz kontakt. Bo niewielu oglądał Denver.

 

Lubię oba produkty a także Jazz a teraz Bucks.

 

Nie dla każdego to atrakcyjne jest.

Ale oceniając Millsapa po tym ts to nie najlepszy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.