Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja moze sie naćpałem, ale czy nie bylo jakiejs historii wlasnie z ojcem Jokicia? die-hardy cos moze pomoga?

 

w glowie mam historie, ze jakis scout Denver poznal ojca Jokicia - ogromnego, poteznego chlopa ze Wschodu i jakos z nim pogadal i sie dowiedzial ze jego syn gra w kosza, potem piewrsze co zrobil to kupil bilety lotnicze i polecial zobaczyc jak to wyglada, bo juz z samej genetyki mogloby wynikac ze tez wlasnie bedzie to potezny chłop

 

cos ktos kojarzy? bo kilkuminutowe googlowanie niestety nie pomoglo, raczej arty o jego braciach sie pojawiaja tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moze sie naćpałem, ale czy nie bylo jakiejs historii wlasnie z ojcem Jokicia? die-hardy cos moze pomoga?

 

w glowie mam historie, ze jakis scout Denver poznal ojca Jokicia - ogromnego, poteznego chlopa ze Wschodu i jakos z nim pogadal i sie dowiedzial ze jego syn gra w kosza, potem piewrsze co zrobil to kupil bilety lotnicze i polecial zobaczyc jak to wyglada, bo juz z samej genetyki mogloby wynikac ze tez wlasnie bedzie to potezny chłop

 

cos ktos kojarzy? bo kilkuminutowe googlowanie niestety nie pomoglo, raczej arty o jego braciach sie pojawiaja tylko

 

Standardowa pomyłka forumowa.

 

Ten ojciec z opowieści to stary Nurkica. O taki jegomość:

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Na ile to prawda o Jokiću? Bo aż mi się wierzyć nie chce...

 

- 3rd in career BPM behind LeBron & MJ

- 2nd most triple doubles by a center in NBA history

- Only player to average at least 30-15-10 p100 on 50+ eFG% in a season

- Only player to average 28-16-8 p100 with 50+ 3PM in a season and he's done it three times

- Only player to record at least 1300 points, 800 rebounds, 400 assists, 60 blocks, & 100 3PM in a season.

- His statline of 20.4 - 10.6 - 7.7 - 54.1 eFG% this season has only been matched by Wilt Chamberlain in 1967

- Seasons of at least 1000 points, 600 rebounds, 350 assists & 45 3PM: Nikola Jokic: 3. Every other center in NBA history: 0

- No one in NBA history matches Jokic's career averages for points, rebounds, & assists per minute.

- Only player to record at least 4500 points, 2500 rebounds, 1400 assists, 245 3PM, & 200 blocks in their first 4 seasons (and Jokic's 4th season isn't over yet)

- Highest career AST% for a player 6'10 or taller

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że praktycznie na każdego lepszego zawodnika da się wyciągnąć jakąś zajebistą statystykę w stylu amerykańskim, ale te Jokića, no, są trochę zajebiste :D.

Bo Jokic jest najlepiej podającym centrem w historii, bez porównania do nikogo. Jedynie Wilt ma jeden sezon naciągany przez pace, stat padding i minuty, co trochę sztucznie psuje porównanie, ale generalnie poza tym nie było tak dobrze podającego centra w historii jak on. Dotychczasowi GOACi w postaci Divaca czy Gasola pod tym względem są jak Dragic do Nasha.

To mu rekordy robić banalnie i będzie wyglądał w nich tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.