Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się Jokic gotował smażył z każdą minutą, to oczami wyobraźni widziałem, co LBS musi przeżywać przed ekranem, hehe. Ale to pewnie przez ten tłuszcz się usmażył, bo jest mu trudniej odprowadzać ciepło.

 

Anyway, Jokicowi się tam zazwyczaj nie podoba, że mu nie gwiżdżą obijania się z obrońcą przy post upach - jak dla mnie takie coś defaultowo mogłoby być niegwizdane, bo to tak naprawdę jest często 50/50 kto kogo bardziej wali barem. Problem polega jednak na tym, że Embiid dostaje za to gwizdki dosłownie za każdym razem, więc na miejscu Jokica też byłbym wkurwiony.

LBS się dzieķi Bogu nie gotował, bo zdecydowałem odpuścić ten mecz na rzecz innych wyjebanych rozrywek. Ogólnie wiadomo, że liga z roku na rok jest coraz bardziej soft, ale to co u nas dzieje to jest jawne fryzjrestwo, nie chodzi tylko o te sytuacje na post, ale obejrzyj filmik gdzie nie dostaje calla przy rzucie nad Gortatem z lewego rogu, takich akcji jest w c***, tak było też gdy Gibson robił sobie co chciał w 82 game. Imo dobrze, że tak zareagował jeden win w tą czy w tamtą nic nam nie daje bo cały czas planem maksimum powinien być sam awans do PO, a może ktoś się zreflektuje jak to wplywa na wizerunek ligi. Jok musi zagryzać zęby, ale ten jeden raz zareagował prawidłowo, już abatrahując, że ejection to w sumie smutny żart, no ale musiał tam nieźle dojebać do pieca skoro dostał insta 2nd dacha.

 

Choć w sumie co ja gadam, pewnie nie było i tak powodu by go wywalać.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He’s the biggest flopper in the history of NBA,” Gortat said. “Not only in this year in the league — in the history of NBA. He’s the biggest flopper, 300-pound dude and flopping all the time.

“At the end of the day, he’s very skilled, he doesn’t have to flop every time, but that’s what’s happening. All of a sudden, he pushes me out of bounds and he complains about it? It is what it is. Fouls being called both ways.”

 

Gorswag o Jokiciu xD

 

Kolejny powód do nielubienia Marcinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He’s the biggest flopper in the history of NBA,” Gortat said. “Not only in this year in the league — in the history of NBA. He’s the biggest flopper, 300-pound dude and flopping all the time.

“At the end of the day, he’s very skilled, he doesn’t have to flop every time, but that’s what’s happening. All of a sudden, he pushes me out of bounds and he complains about it? It is what it is. Fouls being called both ways.”

 

Gorswag o Jokiciu xD

 

 

15325034845891.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co takiego gortat powiedzial o jokicu, zeby go nie lubic.

powiedzial prawde. gracze z balkanow to cwaniaki, maja flopowanie  we krwi, casus vlade divaca, ktory byl swietnym grajkiem ale chyba jeszcze lepszym aktorem.

 

faul byl ewidentny, choc gortat mogl to poskojnie ustac na upartego. niesamowite, ze jokic po czyms takim sie zagotowal... bez niego bylo juz po meczu.

 

swoja droga ktos kontroluje wage jokica? brzuszek mu sie delikatnie zarysowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Gortat mógł jakoś fajnie dowalać Jokiciowi przez cały mecz, jako gracz z jednej grupy językowej :smile: i tutaj już przelało czarę. MG to dobry trash-talker przecież. 

 

 

Pewnie powiedział: "Dla mnie to ty jesteś jakiś taki... chcesz robić z siebie taką wielką gwiazdę w Denver Nuggets, taki jak to się mówi typowy jugol"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nigdzie nie pisalem, ze zle wyglada kondycyjnie.

uciechy tez jakos specjalnie nie mam(LOL), ot tak zapytalem, czy w ogole jest temat jego wagi,

bo moim zdaniem nie wyglada dobrze, ma nadwage i moze to sie przelozyc na jakis uraz wczesniej czy pozniej

 

SROGO

 

co do flopow, tu mam inne zdanie. kilka razy widzialem, jak gra 1on1 na kontakcie i czesto ma takie hardenowskie przyruchy, wymusza tak faule. to podchodzi lekko pod flopping i tu mg ma racje (btw. chlop(mg) przyklada sie do ogladania filmikow przed meczami z gra swoich rywali, wiem z moich zrodel, ze  watek floppingu byl poruszony w kontekscie nuggets/jokica,wiec to nie tylko wymysl mg)

 

ale oczywiscie (niektorzy) fani nuggets widza to co chca widziec, lol

wesolych swiat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokic na razie jest dość zdrowy, a ta jego waga specjalnie się na to nie przekłada, tak jak i na grę. No nie jestem ekspertem od diet, ale sadze ze w NBA maja opiekę w tym względzie na odpowiednim poziomie. Może to po prostu tez kwestia budowy ciała? Podkreślam tylko jeszcze raz, ze to dość luźne spekulacje, bo no kompetnie się na tym nie znak. Zakładam tylko, ze gwiazdor i twarz zespołu jest odpowiednio opakowany względem opieki medycznej, a przy nadwadze zostałoby to jakoś zrzucone.

 

Czy Jokic czasem coś od siebie doda? Oczywiście. No ale w tej lidze robią to wszyscy. Moim zdaniem, które dalekie jest oczywiście od jakiegokolwiek obiektywizmu, to Nikola czesciej jest przez sędziów krzywdzony brakiem ewidentnych gwizdków niż nagradzany za flopy.

 

Jego reakcje na gwizdki są czasem zbyt emocjonalne, ale na jego miejscu tez byłbym wkurwiony. Gra jak gwiazda, jest liderem Zachodu z połamana połowa rotacji, a i tak pewien debiutant z Dallas jest dużo łaskawiej traktowany przez sędziów. W lidze zawodników, w lidze star bonusu to brak elementarnego szacunku do gościa będącego w top5 większości rankingów MVP Race.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=VQtqZ3n2FFs na razie nie oglądałem, pewnie jutro odpalę, no ale podrzucam

 

https://www.forbes.com/sites/jefffeld/2018/12/24/mike-malone-has-the-best-case-for-coach-of-the-year-but-his-biggest-challenge-is-still-lurking/ na Forbsie tekst o COTY dla MM

 

http://www.nba.com/powerrankings/2018-19-week-11 nadal #1 w Power Rankingu na NBA.com

 

I jeszcze meme z reddita

 

betd5cnfnf621.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale smutny mecz dzis

 

Spurs perfekcyjnie wykonali plan: 'jak bronic superstara, ktory ma szpital w teamie' - co Jok dostawal pilke blizej kosza to mial na sobie 3-4 (!) obroncow. W polaczeniu z fatalnym meczem Murraya dalo to wynik jaki dalo.

 

Przez 3 kwarty jeszcze Nuggets trzymali w grze swietny Juancho i niezli Beasley i Morris. W czwartej juz sie posypalo (ale raczej mozna zakladac, ze trzech rolsow nie wygra calego meczu, kiedy jeden lider jest calkiem odciety od gry a drugi gra kupe).

 

Lyles ciagle sabotuje a od post plays Masona i tych jego plaskich kartofli oczy potrafia zakrwawic - powinien miec zakaz kreowania sobie czegokolwiek.

 

Propsy dla Spurs za modelowe wykorzystanie slabosci rywala.

 

Aha - nie wiem jakim cudem Nuggets zrobili 45% 3pts bo ogladajac mecz mialem wrazenie, ze co chwila pudluja jakas open trojke (efekt swarmingu Joka w pomalowanym).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.