Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no to się pytam przecież czy wiesz jaki to konkretnie "tydzień" liczą, ale tam nie podają bilansu, a skoro sam nie wiesz, to się nie wymądrzaj ;)

 

Przecież są daty kolejnych updejtów (7.12 / 14.12 / 21.12)

 

Może kolesiowi nie chce się robić w niedzielę i wygodniej mu jest dawać w takim cyklu? (w sumie nie dziwne).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież są daty kolejnych updejtów (7.12 / 14.12 / 21.12)

 

Może kolesiowi nie chce się robić w niedzielę i wygodniej mu jest dawać w takim cyklu? (w sumie nie dziwne).

 

spoko, jeśli to rzeczywiście za ten okres, to wszystko ok, chciałem się dowiedzieć, bo są tylko season stats, co samo w sobie jest biedne, bo mógłby przecież przytoczyć konkretne cyfry z danego okresu i byłaby gitarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg PIPM Goldsteina i spółki od dłuższego czasu jest pierwszy a obecnie to nawet top3 patrząc na obronę ale co tu mówić gościowi, który Plumlee ma za poważnego grajka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daleko temu mvp trackerowi nba.com od ideału ale przecież nie ma za bardzo logicznych argumentów aby uznać że Giannis na tą chwilę nie jest MVP

 

z takim supportem powinien niszczyć, a nie oglądać przez większość czasu plecy Raps grających co chwilę bez Leonarda

ale co tu mówić gościowi, który Plumlee ma za poważnego grajka 

 

?

 

słucham?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg PIPM Goldsteina i spółki od dłuższego czasu jest pierwszy a obecnie to nawet top3 patrząc na obronę ale co tu mówić gościowi, który Plumlee ma za poważnego grajka 

 

Giannis jest liderem MVP race (w końcu, bo od 2 lat na to czekam) - wiadomka.

Plumlee to jest poważny grajek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

z takim supportem powinien niszczyć, a nie oglądać przez większość czasu plecy Raps grających co chwilę bez Leonarda

 

 

lol

 

przecież ten jego support przed sezonem był wyceniany na 4-5 seed wschodu a Ty piszesz że bycie za Raptors którzy  zrobią pewnie jakieś 58W to rozczarowanie

 

żeby nie było może to nie jest support typu tego co np Lebron ma w Lakers ale nie róbmy z Middletona czy Bledsoe superstarów

 

 

Śliwkę to Ty szanuj, bo w połowie klubów mógłby być starterem.

 

Chyba tych tankujących

 

dobry sezon gra ale przecież w całej lidze są może ze 4 zespoły które mają gorszych starterów na C 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przecież ten jego support przed sezonem był wyceniany na 4-5 seed wschodu a Ty piszesz że bycie za Raptors którzy zrobią zrobią pewnie jakieś 58W to rozczarowanie

 

 

kto ich tak wyceniał? nba.com?

 

jakich innych supestarów mają Raptors?

 

można by jeszcze nie zapominać o zmianie trenera, ale po co nie?

 

 

dobry sezon gra ale przecież w całej lidze są może ze 4 zespoły które mają gorszych starterów na C 

 

indywidualne kwestia, dla mnie gracz z takimi skillsami a przy tym mający do tej pory pory taki impact na D z ławki jak Gobert w s5, mógłby być rozważany przez inne klubu na s5, ale znam już Twoje podejście do niego więc większych refleksji nie oczekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kto ich tak wyceniał? nba.com?

 

nie, predykcje oparte na adv statach często tutaj na forum wymienianych [RPM,PIPM]

 

 

jakich innych supestarów mają Raptors?

 

Lowry byłby w Bucks zdecydowanie drugim najlepszym graczem

 

Siakam w sumie w tym sezonie też jest all-starem, Ibaka=Lopez mniej więcej

I to nie wspominam o Greenie jeszcze który w tych wszystich RAPM'ach miażdzy w tym sezonie

 

Jak wyjmiesz Giannisa i Kawhiego z obu ekip to Raptors są zdecydowanie lepszą ekipą i to nawet nie jest za bardzo debatable

 

 

indywidualne kwestia, dla mnie gracz z takimi skillsami a przy tym mający do tej pory pory taki impact na D z ławki jak Gobert w s5, mógłby być rozważany przez inne klubu na s5, ale znam już Twoje podejście do niego więc większych refleksji nie oczekuję

 

Plumlee nigdy w karierze nie miał i nie będzie miał impactu na poziomie Goberta w D

 

dużo w tej lidze centrów typu Plumlee którzy są ok w D i słabi w O. Nie jest on tutaj niczym wyjątkowym

 

tak jak pisałem - jako gracz nie jest lepszy od przynajmniej 25 centrów w poszczególnych teamach [nie pisze starterów bo w LAC np wiadomo że Harrell over Gortat mimo że ten drugi startuje i gra po 15min]

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma większej różnicy pomiędzy Lowrym a Bledsoe czy Krisem, więc nie wiem skąd podobne wnioski


Plumlee nigdy w karierze nie miał i nie będzie miał impactu na poziomie Goberta w D

 

dużo w tej lidze centrów typu Plumlee którzy są ok w D i słabi w O. Nie jest on tutaj niczym wyjątkowym

 

tak jak pisałem - jako gracz nie jest lepszy od przynajmniej 25 centrów w poszczególnych teamach [nie pisze starterów bo w LAC np wiadomo że Harrell over Gortat mimo że ten drugi startuje i gra po 15min]

 

ale ja już Ci pisałem, że nie jesteś dla mnie autorytetem w temacie, możesz sobie znaleźć nawet 55 lepszych centrów, nie bardzo mnie to rusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem - jako gracz nie jest lepszy od przynajmniej 25 centrów w poszczególnych teamach [nie pisze starterów bo w LAC np wiadomo że Harrell over Gortat mimo że ten drugi startuje i gra po 15min]

 

Wrzuta z Gobertowym impaktem to lol - wiadomka, ale Ty przesadzasz w drugą stronę:

 

Hornets

Wizards

Knicks

Cavs

Hawks

Warriors ( :) )

Spurs (zakładają przesunięcie Aldridge'a na PF)

Suns

 

Tak na szybko to w tych ekipach Plumlee mógłby spokojnie być starterem - a pewnie jeszcze w kilku mógłby się postarać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuta z Gobertowym impaktem to lol - wiadomka, ale Ty przesadzasz w drugą stronę:

 

typ 90% spotkań z ławki robi netRTG +6.4 przy defRTG poniżej 100

 

gdybyś jeszcze nie oglądał tych meczów to mógłbym zrozumieć, ale skoro jarasz się Monte, to powinieneś nie zapominać kto te runy na przełomie 3 i 4 kwarty współtworzy

 

i raczej nie robi tych cyferek impactem na atak

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.