Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że chodzi o 10 zbiórek w ataku, tam się nie boxoutuje ;]

 

to już mówię ogólnie, bo to mi się tak trochę rzuciło w oko, zaskakuje mnie brak takiej umiejętności wysoko rozwiniętej mimo prawie 12 zbiórek na mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli rzeź na tablicach to nie jest dominacja to ja już nie wiem o co może chodzić takim jak ty

Ostatnie 8 meczów Aytona to średnie - 21.4p i 14.1reb. Jeśli to nie jest dobry wynik to nie wiem o co może chodzić takim jak Ty... nikt tu z niego superstara nie robi, ale jak na 20 letniego rookie to liczby ma świetne. Szczególnie ostatnimi czasy. No i ten matchup z Jokiciem też pokazał jakie drzemią w nim możliwości. A że obrońcą jest słabym, to wiem, wiem... ma jeszcze czas. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 8 meczów Aytona to średnie - 21.4p i 14.1reb. Jeśli to nie jest dobry wynik to nie wiem o co może chodzić takim jak Ty... nikt tu z niego superstara nie robi, ale jak na 20 letniego rookie to liczby ma świetne. Szczególnie ostatnimi czasy. No i ten matchup z Jokiciem też pokazał jakie drzemią w nim możliwości. A że obrońcą jest słabym, to wiem, wiem... ma jeszcze czas. ;)

nauczyli się do niego podawać to zaczął punkty rzeźbić, a mi chodzi o samą umiejętność box-outów, która nie jest wystarczająco rozwinięta u niego a czy z obroną ma czas to polemizowałbym, bo taki np. Drummond do dziś im bliżej kosza tym jest gorszy ;) nie wiem jak wysoki może mieć taki problem z takimi podstawami gry dla niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole jaki sklad Beasley realna 2 w lidze na s5 z tego co widze ; Monte Morris , Torrey Craig rotacyjni zawodnicy; na zapleczu Vanderbilt/Porter na tanich kontraktach i Zeke; 

jedynie Boston ma glebszy 1-9 sklad w lidze albo inaczej nikt w lidze nie ma tak dobrych zawodnikow 4-10 jak Denver za takie pieniadze na nastepne 2-3 lata

 

Lyles jak dla mnie troche zgwalcony, zero agresywnosci, zero over the top, kazde dwie rece go konfrontuja i oddaje pod koszem, Channing Frye conajwyzej  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanderbilta i Portera to ciężko ocenić bez debiutu, ale na pewno maja potencjał. Ten pierwszy to liczę na to, ze będzie spoko rolesem od D, bo z tego co czytałem to właśnie taka charakterystyka.

 

Obaj maja czas, ale na Porterze po wyleczeniu na pewno będzie presja, bo jeśli te przewidywania o ogromnym potencjalne się sprawdza i będzie gapy scenario w stylu Embiida (zdrowotnie) to może być bardzo istotnym elementem przyszłości tej drużyny.

 

No ale nie ma co się za bardzo jarac dwójka rookie, których nie widzieliśmy na parkietach NBA. Z tych wszystkich filmów od Denver bardzo podoba mi się rzut Portera, ale niech najpierw będzie w miarę zdrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takiej umowie jak dostał od Nuggets niejedni Suns go przytulą, nie skreślajmy go tak z marszu skoro "niby" już jest zdrowy, gdyby nie sytuacja z pgkami w Nuggets, to pewnie bym mu mocno kibicował, bo jego ostatnie sezony w Celtics to zdecydowanie top topów jeśli chodzi o indywidualne wyczyny w ostatniej dekadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takiej umowie jak dostał od Nuggets niejedni Suns go przytulą, nie skreślajmy go tak z marszu skoro "niby" już jest zdrowy

No dobra, to co teoretycznie może być on warty, co pomogłoby Nuggets w rotacji, np. na czwórce? No załóżmy IT+Lyles, co z takich Suns można prosić za gościa, który nie gra? Josha nie wiem, czy by oddali, to Bender? 

 

Ciężki temat ten IT, swoją szansę na rozbicie banku stracił raczej bezpowrotnie w momencie wymiany do Cavs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takiej umowie jak dostał od Nuggets niejedni Suns go przytulą, nie skreślajmy go tak z marszu skoro "niby" już jest zdrowy, gdyby nie sytuacja z pgkami w Nuggets, to pewnie bym mu mocno kibicował, bo jego ostatnie sezony w Celtics to zdecydowanie top topów jeśli chodzi o indywidualne wyczyny w ostatniej dekadzie

mam wrażenie to duża zasluga sytemu była a nie jego, 

poza tym wydaje się że on wpierw musi zasłużyć na grę i odbudować swoja pozycje w oczach zawodników po akcjach z Cavs więc rzeczywiscie trcohę może polezeć w tej zamrażarce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no bez jaj, jakiś mikrogrzyb 140cm w butach na koturnach robi jakieś chore cyfry w 4 kwartach playoffów

 

system srystem, zaraz maca zawołam to Was poustawia

 

@matek

 

a po co nam grajek w zamian, wystarczy piczek

Zeby dostac jakikolwiek pick to trzebaby mu dac minuty na pokazowe (i liczyc ze jakims cudem pokaze cos dobrego).

 

High risk - low reward

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.