Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam mecz z Raptors i do przerwy trochę ciężko patrzeć.

 

Wszystko zaczęło się jebać od braku 2+1 gdy Jok zeszmacił Jebake jak peta. Generalnie po tej połowie już miałem flashbecki z Charlotte, ale sędziowie ci są po prostu tylko mega c***owi, więc mi ulżyło

Za to zmienił się status Vanderbilta i tez ma GTD.

 

skąd info? na rotoworld dalej out na czas nieokreślony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuty Craiga to raczej fluke, ale podoba mi sie to ze odnajduje sie w roli plastra (wiadomo, ze tak grajacego Leonarda nikt nie zatrzyma 1 na 1, ale obrona Craiga w polaczeniu z tym, ze reszta Raptors rzucala taka kaszane za 3 to byl klucz do wygranej)

 

aha no i Jok dziala na Ibake jak Embiid na Drummonda :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuty Craiga to raczej fluke, ale podoba mi sie to ze odnajduje sie w roli plastra (wiadomo, ze tak grajacego Leonarda nikt nie zatrzyma 1 na 1, ale obrona Craiga w polaczeniu z tym, ze reszta Raptors rzucala taka kaszane za 3 to byl klucz do wygranej)

 

aha no i Jok dziala na Ibake jak Embiid na Drummonda :smile:

 

fluke nie fluke, ale widać, że dostał zielone światło aby rzucać, a przy takim slumpie całych Barył taka decyzja nie jest czymś naturalnym, no i ten rzut nie wygląda jakoś niepewnie, widać w tym pewną regularność, zobaczymy, szkoda, że wielkimi krokami idzie "odsiecz" i zarówno Craig jak i Morris muszą dostać po minutach, no chyba, że Malone z ekipą pokaże jaja i wyśle gdzieś Thomasa w pizdziet, ale patrząc na twitty karakana, trudno na to raczej liczyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fluke nie fluke, ale widać, że dostał zielone światło aby rzucać, a przy takim slumpie całych Barył taka decyzja nie jest czymś naturalnym, no i ten rzut nie wygląda jakoś niepewnie, widać w tym pewną regularność, zobaczymy, szkoda, że wielkimi krokami idzie "odsiecz" i zarówno Craig jak i Morris muszą dostać po minutach, no chyba, że Malone z ekipą pokaże jaja i wyśle gdzieś Thomasa w pizdziet, ale patrząc na twitty karakana, trudno na to raczej liczyć 

 

No niech go potestują w garbage time / meczach z kiepszczakami czy cokolwiek może dać ofensywnie. Jak będzie kwasy robił to out.

 

I tutaj mam dylemat...bo z jednej strony JEDYNĄ ( :) ) zaletą szalonego Mike'a jest to, że jest takim 'player's coachem' i generalnie w Nuggets zawsze wygląda jakby atmosfera była mega spoko (nawet jak nie idzie), więc może IT tego nie zepsuje - ale z drugiej strony Mike nie wygląda na typa, który temu Thomasowi powie 'wyp.......' ja trzeba będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech go potestują w garbage time / meczach z kiepszczakami czy cokolwiek może dać ofensywnie. Jak będzie kwasy robił to out.

 

I tutaj mam dylemat...bo z jednej strony JEDYNĄ ( :smile: ) zaletą szalonego Mike'a jest to, że jest takim 'player's coachem' i generalnie w Nuggets zawsze wygląda jakby atmosfera była mega spoko (nawet jak nie idzie), więc może IT tego nie zepsuje - ale z drugiej strony Mike nie wygląda na typa, który temu Thomasowi powie 'wyp.......' ja trzeba będzie.

 

 

nie wierzyli w Morrisa, nie wierzyli w Craiga, to teraz niech sobie radzą, spi*****ić to co udało się ugrać tylko z powodów kwasów, to będzie coś totalnie nie do przebicia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Craig to może być fluke, ale powinien trafiać lepiej niż te 16% z początku sezonu. Sprawdziłem to w Australii przed Denver trafiał ponad trójkę na mecz na 39% skuteczności, więc zobaczymy jak to pójdzie. Na pewno nabrał sporej pewności siebie dzięki regularnym minutom w rotacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierzyli w Morrisa, nie wierzyli w Craiga, to teraz niech sobie radzą, spi*****ić to co udało się ugrać tylko z powodów kwasów, to będzie coś totalnie nie do przebicia

 

Generalnie w Craiga ciężko było wierzyć - średniak z jakiejś prowincjonalnej drużyny NCAA (która nawet nigdy nie zakwalifikowała się do turnieju), który potem tłukł się Australia - Nowa Zelandia... fajnie, że odnajduje się powoli w roli defensora na poziomie NBA :)

 

ale jeśli chodzi o Morrisa to już wcześniej mogli UWOLNIĆ BESTIĘ - przecież on w NCAA jakieś rekordy (i to mocno) bił - może z nim w rotacji udałoby się rok temu do tego PO wejść (szczególnie by się przydał po INJ Harrisa) :(

Craig to może być fluke, ale powinien trafiać lepiej niż te 16% z początku sezonu. Sprawdziłem to w Australii przed Denver trafiał ponad trójkę na mecz na 39% skuteczności, więc zobaczymy jak to pójdzie. Na pewno nabrał sporej pewności siebie dzięki regularnym minutom w rotacji. 

 

Tam chyba linia bliżej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w Craiga ciężko było wierzyć - średniak z jakiejś prowincjonalnej drużyny NCAA (która nawet nigdy nie zakwalifikowała się do turnieju), który potem tłukł się Australia - Nowa Zelandia... fajnie, że odnajduje się powoli w roli defensora na poziomie NBA :smile:

 

ale jeśli chodzi o Morrisa to już wcześniej mogli UWOLNIĆ BESTIĘ - przecież on w NCAA jakieś rekordy (i to mocno) bił - może z nim w rotacji udałoby się rok temu do tego PO wejść (szczególnie by się przydał po INJ Harrisa) :(

 

być może na te wszystkie "dobre zmiany" wpłynęło przewietrzenie grona asystentów? ja dalej kompletnie nie wiem kto jest kto, ale widzę na pewno nowe ryje w tym gronie :F

 

a co do dawania szansy? Jok jest z drugiej rundy, Barton też, ze Śliwki się wszyscy brechtali, a teraz wychodzi co może dać szczypta zaufania

 

no i jeszcze jedno, bo mnie umknęło - jak Ty julek naprawdę liczysz, że Thomas jest szykowany na "popykanie w garbage", to albo masz super extra mocny towiec, albo ja kompletnie tu czegoś nie łapię

 

dlaczego ten grzyb jeszcze nie jest w Suns??!! :(

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do dawania szansy? Jok jest z drugiej rundy, Barton też

 

Craig marzył o tym, żeby być drugorundowcem :P

 

no i jeszcze jedno, bo mnie umknęło - jak Ty julek naprawdę liczysz, że Thomas jest szykowany na "popykanie w garbage", to albo masz super extra mocny towiec, albo ja kompletnie tu czegoś nie łapię

 

To do czego Thomas jest szykowany przez Nuggets a to do czego Thomas sam się szykuje to (MAM NADZIEJĘ!) dwie różne rzeczy :)

ze Śliwki się wszyscy brechtali

 

jeszcze to - jak Plumlee przychodził to był na etapie grania basketu życia w PTB (brechtać zaczęli się po podpisaniu kontraktu :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekni są Nuggets w tym sezonie

Murray 15 ast, lolz

Monte dziś 1 strata więc słabo jak na niego  :nightmare:

 

Pewnie znów wyjdę na hejtera ale serio nie wiem co Wy widzicie w tym Craigu

solidny w obronie [ale nic więcej] i czarna dziura w ataku. Nuggets w tym sezonie mają z nim na parkiecie ujemny net rtg a mieć ujemny w tegorocznych Nuggets to już jednak sztuka

 

A najmłodszy też już nie jest, więc zakładając że w defensywie nie będzie Andre Robersonem to raczej wątpie aby był pożyteczny w tej lidze. Dobrze że Malone nie czekał aż się wyfauluje tylko go posadził na ławce do końca bo różnie by mogło być 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Craig jest cieniutki i mnie tak jakby zebrać do kupy to rysuje się inny obraz Denver po tych 20 paru grach.

 

Do czasu kontuzji Millsapa to mimo ze to była drużyna Joka mamy trojewladze gdzie atak przechodzi przez Joka ( najwiecej asyst do tego) ale każdy dokłada cegiełkę.

 

W obronie i na desce grę trzymał Pau w równym stopniu co Jok a w ataku równie ważny jest rzucający dziś już chyba najwiecej Murray.

 

Można cieszyć się z Mirrusa i pisać o Craigu ale dla mnie mimo ze teraz są oni niezbędni to wcale nie będą decydować o obliczu Denver gdy ci będą w komplecie.

 

Nie twierdze ze nie są wartościowi ale dla tych co czytają tu opisy a mniej oglądają to może być bardzo mylne jak to się rozkłada.

A największe oczekiwania mam po Harrisie i Burtonie bo te minuty które pokazali a było ich mniej były niesamowite

Plus Huan i Plum jako trybiki.

Tu Lyles powinien dołożyć cegiełkę i nie wiem co z Thomasem tak samo jak Wy

 

Dlaczego Goodwin wszedł na 2 s?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znów wyjdę na hejtera ale serio nie wiem co Wy widzicie w tym Craigu

solidny w obronie [ale nic więcej] i czarna dziura w ataku. Nuggets w tym sezonie mają z nim na parkiecie ujemny net rtg a mieć ujemny w tegorocznych Nuggets to już jednak sztuka

 

A najmłodszy też już nie jest, więc zakładając że w defensywie nie będzie Andre Robersonem to raczej wątpie aby był pożyteczny w tej lidze. Dobrze że Malone nie czekał aż się wyfauluje tylko go posadził na ławce do końca bo różnie by mogło być

No na takich Mavs to on jest zbedny*, ale polecam obejrzec ten mecz z Raptors. Kawhi gral swietnie, ale musial ostro tyrac bo Craig praktycznie sie do niego przykleil. Milo sie oglada takie widoki w Nuggets.

 

* na te chwile (szpital w ekipie) nie ma zbednych grajkow

Można cieszyć się z Mirrusa i pisać o Craigu ale dla mnie mimo ze teraz są oni niezbędni to wcale nie będą decydować o obliczu Denver gdy ci będą w komplecie.

 

Nie twierdze ze nie są wartościowi ale dla tych co czytają tu opisy a mniej oglądają to może być bardzo mylne jak to się rozkłada.

A największe oczekiwania mam po Harrisie i Burtonie bo te minuty które pokazali a było ich mniej były niesamowite

Plus Huan i Plum jako trybiki.

Tu Lyles powinien dołożyć cegiełkę i nie wiem co z Thomasem tak samo jak Wy

 

Dlaczego Goodwin wszedł na 2 s?

Craig nie bedzie nikim szczegolnym - ok, ale o Morrisie nie bluznij. To topowy rezerwowy w lidze, swietny bedzie jako 3 guard w rotacji (a spokojnie moglby grac w s5 gdyby nie to, ze w Nuggets pozycje guardow mocno obsadzone).

 

Kurde daj go za DDR u siebie i macie kilka W wiecej. Za poltorej banki na 3 lata. Serio.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tytułów brak ;-)

 

tak to już jest z chińskimi zamiennikami

 

 

chodzi mi o to, że rozumiem zachwyty nad Harrisem i Burtonem ale oni mimo wszystko nie są jeszcze potwierdzeni w PO.

 

DDR ma za sobą fatalne statystyki ale piszemy tu jednak o przechodzonych rundach PO i zatrzymaniu się ZAWSZE na LBJ.

 

w każdym z tych przypadków maszynka nastawiona na Finały przeżuwały DDR jak orzeszki  i rozumiem że nikt nie jest fanem DDR w PO ale może zaraknąć Wam tych star bonus plus wizyt na FT po prostu 


brakuje wam Gwiazdy choć młodzi grają na takim czasem poziomie

 

chodzi o sędziów a nie jakość gry

 

i doświadczenie

 

Millsap to za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.