Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam. Nawrócił się w dobrym momencie. W ESPN była dyskusja o odejściu KD, Davisie w Lakers i tym co zrobi Kawhi to i tak w to wrzucił, ze Jokic jest frontrunnerem w MVP Race ;)

 

 

nie no, ok bardzo przyjemnie się tu słucha, ale przy pierwszej lepszej okazji gość znowu zmieni front, więc ja wolę się tym po prostu nie podniecać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma rację po prostu. Tym razem. 

 

W całym filmiku dobre zakończenie jak go uciszyli ;).

 

 

czy ma racje?

 

sam bym sobie pewnie wydziarał na klacie "Kosovo je Srbija" abstrahując od tego czy się z tym hasłem w ogóle zgadzam, ale raczej nie wyciągnąłbym na ten moment takich wniosków, obecnie w wyścigu po MVP mamy jakąś określoną topkę bez zdecydowanego faworyta, fajnie, że Jok tak szybko zdążył do niej dobić, ale niewiele poza tym

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie ktoś w zakład, że jak Denver wejdą do PO to odpadają w pierwszej rundzie? 

 

 

Od razu mówię, życze im jak najlepiej bo fajnie się ich ogląda, i nawet im zacząłem kibicować, a co gorsza (bo czesto nad ranem) ogladać ich mecze.  Po prostu coś mi świta, że napompowany balonik pęknie w raz z pierwszą serią w play offs. 

 

obym się mylił.

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zobaczyłem dopisek w edytowanym poście. Nie wiem o co chodzi z tym balonikiem. Nie widziałem forsowania przez fanów Denver na forum tez, ze będzie mistrzostwo czy finały konferencji.

 

Ot jest radość z tego jak ten sezon wyglada, bo przecież nikt nie będzie pisał w grudniu czegoś w stylu „fajnie, ze wgrywają mając szpital w zespole, ale w sumie po co, jeśli w Playoffach mogą zrobić powtórkę z tegorocznych Blazers”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Jokicia i MVP to jeszcze przy okazji update na oficjalce. Tu też Joker doceniony http://www.nba.com/mvp-ladder

 

chciałbym poznać metodologię względem której Giannis awansował z czwartego na pierwsze

 

może Julek jako wielki orędownik takich gówno plebiscytów rozjaśni moje wątpliwości ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym poznać metodologię względem której Giannis awansował z czwartego na pierwsze

 

może Julek jako wielki orędownik takich gówno plebiscytów rozjaśni moje wątpliwości ;]

 

Bucks wygrali 3 mecze od ostatniego tygodnia a Anek miał super cyferki.

Pozostała trójka poprzegrywała coś (KL i LBJ nawet większość) i nie miała nie wiadomo jakich cyferek.

 

Rocket Science.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zdziwienia... Giannis rozgrywa monstrualny sezon (jest kozakiem po obu stronach).

Jokić to jeszcze nie ten level, ale na pewno wrzuciłbym go do top10 w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zdziwienia... 

 

nie tylko zdziwienia nie rozumiesz, chodziło mi dlaczego akurat po tym tygodniu awansował na pierwsze miejsce skoro nie bardzo na to zasługiwał zarówno patrząc na bilans jak i niektóre cyferki

 

a za Joka w top10 dziękuję w imieniu całej załogi, masz gest ziom   :encouragement:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem, każdy ma prawo do swojej opinii, ale też łatwo przeszarżować. Innymi słowy - jakby Joker był numerem jeden to wszystko byłoby w porządku? Wiem, że bycie fanem zobowiązuje, ale nie przesadzajmy. Joker w tym sezonie awansował do elity więc chyba jest powód by się cieszyć, w końcu macie franchise playera z krwi i kości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem, każdy ma prawo do swojej opinii, ale też łatwo przeszarżować. Innymi słowy - jakby Joker był numerem jeden to wszystko byłoby w porządku? Wiem, że bycie fanem zobowiązuje, ale nie przesadzajmy. Joker w tym sezonie awansował do elity więc chyba jest powód by się cieszyć, w końcu macie franchise playera z krwi i kości. 

 

głupoty gadasz,pisałem jeszcze dzisiaj jak widzę obecną sytuacje w MVP race, Ty przychodzisz mówisz o top10 po czym pod tezę o Giannisie wrzucasz ranking w którym ten Jokić jest czwarty

 

nie denerwuj mnie, proszę, nikt tu nie namaszcza Grubego na top topów

 

 

Bucks wygrali 3 mecze od ostatniego tygodnia a Anek miał super cyferki.

Pozostała trójka poprzegrywała coś (KL i LBJ nawet większość) i nie miała nie wiadomo jakich cyferek.

 

Rocket Science.

 
Bucks byli w tamtym tygodniu 2-1 z czego dwa mecze były z Cavs, chyba, że oni to liczą inaczej, to możesz mi uprzejmie wyjaśnić 
Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

głupoty gadasz,pisałem jeszcze dzisiaj jak widzę obecną sytuacje w MVP race, Ty przychodzisz mówisz o top10 po czym pod tezę o Giannisie wrzucasz ranking w którym ten Jokić jest czwarty

 

nie denerwuj mnie, proszę, nikt tu nie namaszcza Grubego na top topów

 

 

 

Bucks byli w tamtym tygodniu 2-1 z czego dwa mecze były z Cavs, chyba, że oni to liczą inaczej, to możesz mi uprzejmie wyjaśnić

No i w tamtym byl na 4tym, teraz byli 3-0 i jest na pierwszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.