Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

(*) dobre miejsce w tabeli

 

Nie czaje, czemu nasz 'COTY in the making' widzac co sie dzieje nie dal w 4tej kwarcie grac kasztanom z konca lawki zeby zobaczyc, ktory sobie wzglednie radzi.

bo do 4 minuty do końca wynik kręcił się wokół -10, wierzył, że znowu damy radę odwrócić wynik, jak nie z Hawks to z kim?

 

akurat Lydon czy Welsh by na bank te pozycje Lylesa na punkty pozamieniali, ale no co zrobisz, trzeba liczyć, że wnioski zostaną wyciągnięte

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update Millsapa. ???

 

Bo czytam ze złamany prawy paluch u stopy ale na dziś jedyne info to potwierdzenie złamania przez....

 

 

Malika jeszcze w Charlotte.

4-8 tygodni???

ale Ty wczorajszy!

 

dzis zastanawiamy sie czy nie wyleci Murray jeszcze :P

 

a Sap potwierdzony, ale bez timetable jeszcze (czekaja na re-evaluate w Denver) - miesiac najmarniej

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update Millsapa. ???

 

Bo czytam ze złamany prawy paluch u stopy ale na dziś jedyne info to potwierdzenie złamania przez....

 

 

Malika jeszcze w Charlotte.

4-8 tygodni???

no tak trzeba liczyć, nikt Ci dzień po nie da updejtu, bo to wychodzi z tygodnia na tydzień, okres rehabilitacji to pół biedy, bo Sap ma problem z odbudowywaniem formy po powrotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat Lydon czy Welsh by na bank te pozycje Lylesa na punkty pozamieniali, ale no co zrobisz, trzeba liczyć, że wnioski zostaną wyciągnięte

Ci to pol biedy - bardziej mnie interesuja te rookie-biedaguardy, bo zaraz sie okaze ze tylko Monte i Malik nam zostana jako nominalni guardzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tych wszystkich zabawach fantazy itp marnuje kariery graczom.

 

Dwa lata temu nie dograłem meczów w lidze nie bo olewałem tylko bo nie miałem jak.

 

Zawsze mam taki zestaw 3-4 kontuzjowanych niezależnie od koncepcji rozgrywek. Jaki by nie był format to i tak piach w oczy.

 

W latach 80 tych na bank bym grał para Sam Bowie Ralph Thompson wspomagana Biasem.

 

Nie wspomnę o tym ze jakbym trafem dostał jedynkę draftu to byłby to rok Odena.

 

Aby się bardziej nie dołować to unikam prawdziwych zawodników spurs aby nie pogrążyć zespołu w realu.

 

Raz się skusiłem na Leonarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci to pol biedy - bardziej mnie interesuja te rookie-biedaguardy, bo zaraz sie okaze ze tylko Monte i Malik nam zostana jako nominalni guardzi.

no to ten Goodwin (prawie jak Mesjasz) wygląda całkiem, całkiem na tych filmikach

 

nie przesadzasz z tym Jamalem tak btw. tam chyba nic groźnego się nie stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzasz z tym Jamalem tak btw. tam chyba nic groźnego się nie stało?

Groznego raczej nic, ale on zaczynal mecz z 'bruised forearm' (co bylo widac bo gral marnie) teraz doszla noga i generalnie porozbijany kolo.

 

Pytanie czy w takiej sytuacji jest sens go forsowac, bo wczoraj jeszcze przed ta noga wygladal zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groznego raczej nic, ale on zaczynal mecz z 'bruised forearm' (co bylo widac bo gral marnie) teraz doszla noga i generalnie porozbijany kolo.

 

Pytanie czy w takiej sytuacji jest sens go forsowac, bo wczoraj jeszcze przed ta noga wygladal zle.

no pewnie nie ma, w sumie Malone mógłbyby zrobić Popa i dać wszystkim poodpoczywać, tyle, że z ławki by wtedy musiał wejść Scott Hastings z Juciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ;)

spoko loko, asystenci są od 2012 wciąż dla mnie absolutnie anonimowi :D

 

a co do komentatorów to nasz duet dziadków Hasting-Marlowe to absolutny top (i to reszta Kitowców na pewno potwierdzi), jest czucie gry, są emocje, okrzyki oraz względny obiektywizm, choć szczerze podziwiam ich jak potrafią w parlamentarny sposób skomentować niektóre gwizdki przeciwko nam

 

https://youtu.be/1HixpbHNtuY

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko loko, asystenci są od 2012 wciąż dla mnie absolutnie anonimowi :grin:

 

a co do komentatorów to nasz duet dziadków Hasting-Marlowe to absolutny top (i to reszta Kitowców na pewno potwierdzi), jest czucie gry, są emocje, okrzyki oraz względny obiektywizm, choć szczerze podziwiam ich jak potrafią w parlamentarny sposób skomentować niektóre gwizdki przeciwko nam

 

https://youtu.be/1HixpbHNtuY

 

jak już oglądam Denver to faktycznie są spoko, ale ja tam wolę posłuchać sobie dziadka Rawlera z  LAC tylko po to by usłyszeć 'BINGOOOOOO!" w jakiejś formie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murray questionable dziś, więc jak dobrze pójdzie to Jok dziś gra z samymi nominalnymi rezerwowymi <3 (i to akurat przeciwko drużynie w której gra chyba najlepiej obecnie broniący center)

 

TAK SIĘ RODZĄ LEGENDY! :grin:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.