Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt w Denver, by odnieść powodzenie potrzebuje moim zdaniem zawodnika z absolutnego koszykarskiego topu. Jak realistyczne jest to zadanie, by wyłowić kogoś takiego wśród wolnych agentów, bądź dzięki wymianie? Bardzo dobry wynik w ewentualnych play-offach na pewno by pomógł, ale czy Nuggets mogą liczyć na Leonarda bądź Duranta? Będzie bardzo trudno, a bez zawodnika ich pokroju nie widzę możliwości, by Nuggets mieli wskoczyć na wyższy level.

 

Fajnie, że do podstawowej piątki wskoczył Juancho, że do czasu kontuzji z formą trafił Millsap, że młody rozgrywajek Morris prezentuje dojrzałą grę, ale do Denver musiałby dołączyć ktoś lepszy od Jokicia, by wznieść ten zespół. Podobnie było w Utah w poprzednim sezonie - grupa dobrych zawodników, ale bez mega kozaka, który by pociągnął wszystkich za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to potrzebny jest przede wszystkim elitarny defensor. Właśnie z tego powodu postawiono na Sapa i szkoda, że znów zdrowie przeszkadza. Murray-Harris-Jokić to bardzo przyjemny tercet do ciągnięcia ataku, a i clutch potrafią być. Po prostu potrzeba kogoś kto ułoży obronę i będzie takim profesorem w D, więc nie wiem czy Denver koniecznie potrzebuje kogoś ze ścisłego topu, bo na FA nikt taki nie przyjdzie, nie oszukujmy się.

 

No i spore znaczenie dla sufitu tej drużyny będzie miał Porter. Jeśli uda się go ogarnąć zdrowotnie i spełni oczekiwania względem tego co było przed problemami zdrowotnymi (nie wiem na ile prawdopodobny to scenariusz, ale skoro Embiidowi się udało, to jest to wykonalne) to naprawdę potrzebna będzie "tylko" elitarnie broniąca czwórka. Sapa nie skreślam, ale nie do końca pasuje do timeline'u zespołu, latem opcja 30 milionów i drugi kolejny sezon ma problemy ze zdrowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46491615_2125454854182086_62354635679240

 

Jeśli dołączyłby Aminu latem to nawet jest gotowy mem na przywitanie ;)

 

[podjebane z Koszykawki]

i myślę, że z naszym stylem gry z marszu jesteśmy na szczycie jego listy, oby tylko się za wysoko nie cenił, 45/3 to max maxów myślę

 

e: on teraz zarobił 30/4, chyba zdeczko przesadziłem

 

to tym lepiej :)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś MLE nawet.

 

Jak już wleciał temat na lato to szybka lista, gości którzy pasowaliby do tych oczekiwań na 3/4:

 

Aminu, Ariza, Carroll, Marcus Morris

naaah, ew. tylko Ariza, ale on będzie chciał pewnie jeszcze więcej $$$ reszta mnie nie przekonuje charakterologicznie lub zdrowotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam nic do Marcusa jako gracza, ale już widzę jak w spokoju ogląda z ławki białą dupę Juancho :)

 

Nick Young was signed with the hardship exception in Denver. The contract is non-guaranteed with a salary of $1.65M and cap hit of $1.04M. In addition, Denver will have a $66K cap charge for Brandon Goodwin who the team requested waivers on.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.