Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładny mecz.

Fajna ta trójka Jokicia, wyglądało to jakby rzucał garnkiem w trybuny, a tu wpadło, szkoda że nie zaliczyli :smile:

 

Myślałem, że Nuggets przystopują teraz podczas serii wyjazdów, a tu 2 W z mocną ekipą, indolencja 3pt Raps pomogła.

 

Może wejdą do tych PO :tongue:

 

masz kurka szczęście, bo już w beClown planowałem cytować ten wpierdol w road tripie :tongue:

 

ktoś poleci w Must see, bo jak ja to zrobię to będzie nie za specjalnie ;]

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamten mecz w Staples uratował Wam Lancelot, no i porównaj sobie Sapa wtedy a teraz

 

zresztą cieszę się, że absolutnie w każdym meczu jesteśmy w grze do końca, porażki przyjdą nie jesteśmy aż tak mocni (jeszcze) najważniejsze, że atmosfera jest genialna i każdy grajek daje z siebie 200%

 

Jok zapewnił sobie tym meczem asg, choćby do lutego już tylko leżał i jadł precle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14-7 z czego zaraz pewnie będzie 14-10 bo 3x trudne wyjazdy

 

prawie trafiłem heh

 

jeszcze coś na tym road tripie wygrać można i dalej albo dom albo wyjazdy do kasztanow przez jakiś miesiąc więc trochę w czubie tabeli  mogą posiedzieć

 

do czego to doszło że nuggets klepią playoff teamy away

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do fanów - co się dzieje z Michaelem Porterem, jest szansa że zagra w tym sezonie?

 

szansa jest, ale przy tak głębokim rosterze i formie zawodników rezerwowych być może nie będzie potrzeby aby na  siłę przyśpieszać jego debiut i dać sobie czas na monitorowanie tych jego pleców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie jaralem się tym meczem i cóż, bałem się ze będzie blowout i przerwanie serii. Gdy Harris już w q1 skończył grę to nawet byłem tego pewny. Szkoda, ze zaraz po powrocie znów wypada. Oby nic poważnego.

 

Niezwykle mnie zaskoczyli. Przecież Denver do niedawna miało opinie zespołu, który nie broni i zespolu, który wygrywa tylko u siebie. Przyjeżdzają na parkiet najlepszej drużyny ligi i cały mecz idą praktycznie jak po swoje. A przynajmniej przez trzy kwarty.

 

Wielki, kompletny i fantastyczny mecz Jokicia. Można szukać kolejnych przymiotników, ale to trzeba przede wszystkim zobaczyć. Kapitalna selekcja rzutów, nawet jak nie wpadało to nie było nic głupiego, bo zwykle dobre pozycje, coś jak pudło wide open 3 w końcówce. Zdarza się po prostu. Magiczne podanie do Murraya na trójkę w q2 chyba jakoś. No i Nikola nie uciekał od gry, zamknął ten mecz na linii. Szkoda, ze tej circus three nie dało się zaliczyć. W obronie tez jeden z lepszych meczów Jokicia IMO, niektóre sekwencje świetne jak wybronienia Leonarda 1v1 czy pułapka na Kawhim razem z Juancho. Grande Nikola!

 

Harris wypadł, ale na szczęście udało się go dziś zastąpić. Nawet Craig trafiał trójki! No i znakomity Beasley, ale still, choćby na takie sytuacje ten Barton jest tej drużynie potrzebny. Beasy nie będzie tak grał za każdym razem, mimo całej sympatii.

 

Nastawiałem się na wielki pojedynek Siakama z Sapem, ale Paul miał dziś gorszy dzień w ataku. Ostatnio on ciągnął zespół, teraz zrobił to Nikola. W D tradycyjnie dał radę.

 

Z ławki świetny kolejny raz Plumlee. Ileż on daje hustle. Dziś nawet lineup Plumlee-Jokic działał i był plusowy.

 

Bałem się, ze po przerwie i usprawnieniach to będzie porażka, bo Nurse ma po prostu szerszy materiał ludzki do zmian, ale udało się wyciągnąć. Run Raptors na starcie q4 przestraszył, ale trzeba przyznać Malone, ze dał radę w tym meczu. Oczyiwsice miał trochę farta z faulem Ibaki, bo dzieki temu w ostatniej akcji właściwie wystarczyło wyprowadzić piłkę, ale jak ma ograniczona rotacje i stratę startera w q1 wyglądało to dobrze.

 

Murray bardzo chciał i wychodziło różnie. Ogólnie oba zespoły sporo traciły, często w głupi sposób. Mam wrażenie, ze więcej niewymuszonych strat jednak Denver. Jamal trochę ważnych rzutów trafił, wiec się specjalnie nie będę czepiał. Przyjdą na to „lepsze” mecze.

 

I świetna walka na tablicach. W końcówce q3 mignął stat 23-2 w punktach drugiej szansy. Chociaż Raptors w końcówce się udało zebrać w ataku, battle royal o zbiórkę ładnie określone na feedzie Denver.

 

Juancho musi zostać w s5 po powrocie Bartona.

 

Na pewno oba zespoły maja spore rezerwy jeszcze. W Denver przede wszystkim personalne i powrót Bartona oraz gra Harrisem. Dziś tez na linii słabo, ale no ciężko się czepiać na sile zespołu, który ma czołowa obronę ligi, prowadzi na Zachodzie, a właśnie wygrał mecz w Toronto. Drugi kolejny wazny i trudny wyjazd wyciągnięty, znów po końcówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze mieć takich teamnejtów

 

Julek - bulterier gotowy na wszystko, niczym Jattaman walczy ze stereotypami, a czasem z rospędu sam kilka potworzy

 

Lucas - głos rozsądku, niezastąpiony w opisach po których nie ma co zbierać

 

w tym wszystkim ja, nieobliczalny świr, który kolekcjunuje kolejne wrzody żoładka, siedząc po nocach i łażac po ścianach by potem cały dzień chodzić do tyłu, ale jakże szczęsliwy (ostatnio)

 

macie do kogo równać, nie tylko w tabeli :)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

coraz mniej mnie dziwi progres praktycznie całego rosteru, Malone zna możliwości tych chłopaków, a oni czują to zaufanie i idą jak w ogień na każdy pojedyńczy mecz, dotarcie do nich wymagało czasu, ale warto było czekać

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykuj kwiaty i bombonierkę, bo nawet taka konserwa jak Ty długo nie będzie w stanie ściemniać, że nic się nie zmieniło

 

zawsze byłeś lajkowym sknero, weź się już nie zgrywaj :P

Do PO sie wstrzymam z ewentualnym przyznaniem do bledu! Poki co jestesmy na poziomie Clippers ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo

 

dwie sprawy:

 

https://twitter.com/NBABlackburn/status/1070344926121074689?s=19

 

niemałe zaskoczenie i to się jednak musi trochę odwrócić na korzyść s5 w trakcie sezonu (zwłaszcza u Harriska)

 

ktoś pytał o MPJ:

 

https://twitter.com/katywinge/status/1070352119251824641?s=19

 

no i niby ok, ale podobne rzutówki widziałem już x miesięcy temu u DMC i KP, Nuggets są znani z tego, że dmuchajo na zimne

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikola Jokic is now averaging 7.8 assists per game on the year. That's 8th in the NBA and 1st among centers by a lot. 2nd is Anthony Davis at 4.8.

 

Top assist marks by a C all time:

1. Wilt Chamberlain - 8.6

2t. Wilt - 7.8

2t. Jokic - 7.8

4. Jokic - 6.1

dziś znów świetny w clutch

 

Murray do pewnego momentu grał jak top25 ligi, bardzo dojrzała gra + kilka świetnych podań, potem było sporo nerwów, ale takiego Jamala chciałbym widzieć zawsze

 

https://youtu.be/TCFkOIoHesA

 

ławka kolejny raz nas ratuje

 

kapitalny run pod koniec 3q gdy wydawało się, że Orlando przejeło tą partię, odsieczą dowodził oczywiście generał Morris

 

14 przestrzelonych ft, 20 trójek Magic, still win

 

pierwszy 7W streak od 5 lat

 

duma

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.