Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

bez tej gierki z Suns gdzie zrobił 35 na 11/11 to pewnie dużo gorzej wygląda ;p

 

Slump może to nie jest ale po prostu rzutowo wygląda bardzo słabo więc to pewnie kwestia czasu zanim na swój normalny poziom tam wejdzie

 

a i że w tym sezonie tak dużo nie jest zależne od niego bo ławka genialna to też wielka krzywda się nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj no LBS szanujmy się, jeden i drugi oglądaliśmy to spotkanie, a ty mi z +- wyjeżdżasz?

 

W 1H i nawet części 3Q Murray szedł w dziwaczne iso, etc i zabijał flow Nuggets w ofensywie. Lakers nie wykorzystali tego, ale jakby grali dobrze w ataku, a nie tak kasztanili, to byłoby ciut inaczej - więc yup Murray długo swoimi glupimi zagraniami w ataku trzymał właśnie LAL w grze ;-)

 

ależ ja Ciebie Jasiu bardzo szanuję!

 

dałeś wypisz wymaluj charakterystyke Jamala, no taki on jest, ale co mi to tłumaczysz? dobrze, że się ogarnął w 2nd half, i to za nią powinno się go chwalić, a nie ganić za pierwszą ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/NBABlackburn/status/1068146398523211776?s=19

 

no cóż, ciekawe ile to jeszcze potrwa, ławka nie będzie nam ratować dupy cały sezon, aż tak elitarna to chyba jednak nie jest

 

z innych ciekawostek - Nuggets dołożyli do składu Brandona Goodwina, 23latka grającego na pg

 

 

https://youtu.be/2aNMMdpfOYw

 

to chyba nagroda za dobre występy w g-league, bo perspektywy na minuty raczej żadne

 

choć z drugiej strony taki bieda Thomas trochę, jak to ma nam pomóc się IT pozbyć, to jestem za ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no cóż, ciekawe ile to jeszcze potrwa, ławka nie będzie nam ratować dupy cały sezon, aż tak elitarna to chyba jednak nie jest

Ratowaniem dupy to można by było nazwać gdyby to jak było w Dallas gdzie lineup starterów robi -7.6 [ z Barnesem np ogolem są -5.3] a ławka z Bareą i Kleberami robi  +15

 

Te +5.0 z Jokiciem to tyle samo co w zeszłym sezonie lepszy net rtg niż 5.0 w tym momencie mają tylko 4 zespoły

 

Starterzy grają dobrze a ławka genialnie. W każdym razie okreslenie ''ratowanie dupy'' mocno tu nie pasuje

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratowaniem dupy to można by było nazwać gdyby to jak było w Dallas gdzie lineup starterów robi -7.6 [ z Barnesem np ogolem są -5.3] a ławka z Bareą i Kleberami robi +15

 

Te +5.0 z Jokiciem to tyle samo co w zeszłym sezonie lepszy net rtg niż 5.0 w tym momencie mają tylko 4 zespoły

 

Starterzy grają dobrze a ławka genialnie. W każdym razie okreslenie ''ratowanie dupy'' mocno tu nie pasuje

w sumie, to bardziej chodziło mi o fakt, że ławka jeszcze napędza te dobre wyniki, bez niej nie było by tych dobrych spotkań zwłaszcza z lepszymi rywalami

 

to o ratowaniu tyłka użyte z przekąsem trochę, choć być może niewłaściwie, tu masz rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baryły liderują lidze w ilości oddanych trójek przeciwnika

 

w trzech ostatnich sezonach były

to 30, 29 i 28 pozycja

 

dziś Blazers oddali tylko 22, to o ponad 8 mniej od naszej średniej, Lillard wyłączony w crunch totalnie

 

ale i tak cudem tego nie przejebaliśmy(CJ i Aminu trzymali Blazers), Murray z Jokiem mocno się postarlii o emocje, no i ŚLiwka miał momenty pod koniec jakby Kanter w niego wstąpił

 

za to Harrisek genialny, dobrze, że wrócił

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murray, Jok, Harris, Sliwka - nuda

 

Oficjalnie zakladam kacik pochwalny dla Monte Morrisa. Kolo nie ma zadnego skilla na jakims specjalnym poziomie, nie jest tez jakims atleta, ale za to ma decision making robota. Praktycznie nie podejmuje zlych decyzji.

Obecnie grajac po 25 min i to duzo grajac z pilka ma APG/TO ratio 8. Bez sprawdzania daje glowe, ze to pace na rekord w tym aspekcie i to pewnie z duzym zapasem.

 

Gonic tego IT jak szybko sie da. Kazda minuta jaka zabierze Morrisowi bedzie strata dla koszykowki.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z dwóch kibiców Nuggets na tt tłumaczył mi wczoraj jak to Thomas jest niezbędny bo tu cytuje - "w PO potrzebujemy kogoś kto potrafi kozłować(wtf)" oraz "historycznie młodzież w PO daje ciała"

 

 

nie wiem co Ci ludzie mają w głowach, ale młodzi Dubs jakoś nie czekali do prime aby wbić się na wielką scenę

 

szkoda, że teraz Raptors, bardzo ciężko będzie ten streak podtrzymać

 

ps. a Morris ma elitarny floaterek

 

ps2. nad ranem byłem już ledwo żywy i nie zwróciłem uwagi, ale McCollum 8/10 takich rzutów jak ten buzzer zwykle trafia, mocny fart

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez nerwówka. Jak zobaczyłem dość długi czas meczu na LP to byłem pewny, ze dogrywka i do tego prowadzenia w przerwie podchodziłem ze sporym dystansem. A tu jednak kwestia długiej końcówki.

 

Pierwsza połowa fantastyczna dyspozycja za 3. Dużo hustle w D i wyglądało to znakomicie. No ale ciężko o łatwe spotkanie w Portland, wiec końcówka niezwykle nerwowa.

 

Murray wyglądał dziś tragicznie. W obronie dziura, która CJ mijał jak chciał. W ataku nie wiem czy nie był nawet gorszy. Nawet dwóch kolejnych FT nie trafił, gdzie prawie się nie myli. Jeszcze ten crunch i fart, ze CJ spudłował, bo cóż, Jamal przegrałby ten mecz. Dziś był totalnym rakiem. Naprawdę nie wiem czemu MM nie grał w końcówce Morris - Harris - Juancho - Sap - Jokic. Wtedy Monte nie musiałby męczyć się z wyższym Turnerem i zespół byłby lepszy po obu stronach parkietu. Meeeeh

 

Harris wrocil i to jak wrocil. Oczywiście można się przyczepić do skuteczności, ale dał zajebista obronę na Lillardzie. Lider PTB w q1 to chyba oddał rzut dopiero jak Harris zszedł. Rzutowo wszedł tez kapitalnie, potem było gorzej, no ale bang, dał trójkę na wygrana

 

Monte kapitalny, zreszta tak jak zawsze. Sap naprawdę dobrze wyglada od dłuższego czasu i to po obu stronach. Dobił pewnie do okolic 40% za 3, a przecież początkowo nic mu nie wpadało. Swoją droga ten jego piąty faul był żartem, a nie poważnym gwizdkiem. Z taka gra opt in nawet na 30 mln nie zdziwi.

 

Psychika Jokicia to już tak oklepany temat, ze chyba nie ma co drążyć. Zaczął od 7-7, a od bloku od Nurka nic już nie trafił i znów się schował. Na plus kilka posiadan w obronie, z hajlajtow blok na Nurku i zatrzymanie Lillarda.

 

I tak, sprawdziłem ze Murray był +6, a Monte -6 czy Harris ma 0, ale indywidualnie wyglądało to kompletnie odwrotnie.

 

Mike chyba się w dandysa zaczął bawić po tych wygranych. No ale dostał propsy od Dorris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Murray nie trafi na ostry hadge, to potrafi bardzo ładnie contestować, niestety obwód Blazers to jeat dla niego jeden z gorszych zestawów, mimo wszystko wziął grę na siebie i w crunch te wolne trafiał, Jok też przy tym drugim inbound wpakował go na konia, powinni grać dalej od linii końcowej, sporo w tym niefarta

 

a Jok jednak poza tymi trójkami, które lecą jak lampiony chińskie jednak elegancko rozdzielał piłeczkę, Harris musiał tylko zrobić to co potrafi najlepiej, a raczej to co robił do niedawna, oby to była zapowiedź jego lepszej formy

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie ma co gadać, jak jest w slumpie, to ciężko się na niego patrzy, jednak trzeba zauważyć postępy przede wszystkim w kreowaniu i mimo wszystko w 1on1 D

 

nadchodzą ciężkie czasy dla Malone, Barton już się giba przy linii bocznej, Thomasa nie widać choć pewnie też się gdzieś tam się kręci

 

mam nadzieje, że Majk nie wpadnie na pomysł by wyjebać Juancho z s5, Barton na six mena żeby trochę ożywił te moozolne hco, a ewentualnie niech kończy mecze gdy będzie taka potrzeba

 

wychodzi na to, że największymi przegranymi zostaną Lyles z Beasleyem i wydaje mi się, że ktoś z nich poleci, bo jest jeszcze Porter przecież a cap space napięty do granic możliwości

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murray na wide open threes w zeszlym sezonie

 

Październik - 26.3 %

Listopad - 25.7 %

Grudzień - 56.8 %

Styczeń - 41.5 %

Luty - 54.8 %

Marzec - 45.1 %

Kwiecień - 34.8 %

 

Murray na wide open threes w tym sezonie

Październik - 27.3 %

Listopad - 34.0 %

 

Cierpliwości  :playful:

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą aż przejrzałem temat draftu 2016 poszukać od czego zaczął się ten romans pewnego użytkownika z Murrayem a tam takie złoto trafiłem

 

qs6ltr.jpg

 

Co do Murraya - Nie pamiętam innego gracza który potrafiłby tak do siebie zrazić dwa największe fanbase w lidze 

 

''zwykly ciec'' to strasznie obrazliwe. Mało który guard w sophmore yr robi 17 ppg na 57.6 % TS w dobrym teamie a w różnego ofensywnych impact statsach kończy sezon jako top25 ligi

 

A ten sezon póki co daje nadzieję że będzie w defensywie bliżej poziomu Curry niż Lou

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to tylko post i niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nie wtopił z jakąś opinię, ot np niektórzy zakładali takie wątki:

 

http://www.e-nba.pl/topic/5777-kawhi-leonard-overrated/

 

 

;)

 

p.s wstyd się przyznać, ale też chyba przed draftem przez jakiś czas wolałem ingrama, na pewno Buddiego brałbym z 3.

 

edit:

p.s2 no ale jednak trza przyznać, że znalezisko dobre :smile:

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o samą opinie (bo jak najbardziej były argumenty żeby mieć Ingrama wyzej) co połączenie tego z danym użytkownikiem i obecnymi opiniami na jego temat :D

 

Po prostu dosyć śmiesznie to sie czyta :P

 

A co do linku wyżej to nadal podtrzymuje że był overrated 15-17

 

To że od czasu jak odciął się od wujka Popa stał się wrogiem publicznym nr1 co innego :P

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.