Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

coś się krzaczy w tamtym poście, więc wrzucam osobno

To jest zupełnie niezrozumiałe. Murray robi dosłownie 6 dni temu 12 punktów grając przeciwko obwodowi Cameron Payne - Zach LaVine, 4 dni temu robi 10 punktów grając przeciwko Sextonowi i Hoodowi, a teraz na jednej z najlepszych obron ligi, na Marcusie Smarcie i Alu Horfordzie robi 48 punktów. Może w końcu zrzucił te zbędne kilogramy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamal chyba wreszcie zgubił zbędne kilogramy z wakacji, bo to co zagrał to kosmos. Okej można się czepiać paru głupich strat, ale gość ciągnął ten atak od samego początku. Jak dobrze pamietam 14 z 19 punktów całej drużyny w q1. Wielki występ, nie będę się przypierdalal, bo po prostu nie wypada. Szkoda tylko, ze do tej 50 się nie udało dobić, zawsze fajniej to wyglada. No i porwał tłum w hali :)

 

Obrona w sumie od początku wyglądała dobrze, ale w q1 zabijał ja fatalnie funkcjonujący atak i stad tyle punktów Bostonu. Nie wiem z kim w te wakacje zawarł pakt Malone, ale podziałało, bo nowy kontrakt przed sezonem i OBRONA. Momentami nadal nie mogę uwierzyć w to co widzę po tej stronie parkietu. GSW i Boston jebniete, hello!

 

No i w obu tych meczach piękne bloki Juancho. Chociaż wiadomo, który dużo ważniejszy. No ale cieszy bilans, ale tez wygrane z poważnymi zespołami. W końcu przed sezonem to był chyba najczęściej typowany finał :)

 

Niech Thomas nie wraca, grzecznie proszę. Monte Morris jest fantastyczny. Niesamowicie dojrzały typ. No i w obronie się stara, wybitny nigdy nie będzie, ale to nadal ze dwie klasy wyzej od IT.

 

Lyles momentami za dużo palowal rzutów, ale wreszcie wyszedł z tych 11% za 3.

 

Jedyne co trochę mnie martwi to Joker. Okej problemy z faulami, wielki mecz Jamala, ale to trzeci kolejny mecz, gdzie za bardzo nie rzuca. Dziś 2/3, przy dystansie tylko fake i kurde, przydałoby się trochę agresji z jego strony w ataku, coś jak w końcówce poprzedniego rs. Franchise player, który jest lepszy w ataku niż w obronie nie powinien oddawać zaledwie trzech rzutów w meczu :P

 

No ale to tak na sile może. Ładnie dziś tez na tablicach walczyli, 15-7 wygrane zbiórki w ataku. 6-0 u siebie, miejsce za GSW w tabeli, pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już Panowie nie jest przypadek, ta drużyna nauczyła się bronić w jedno lato i to jak! śledzę ten cyrk od 6 lat regularnie i po nocach, ale w życiu bym nie pomyślał doczekać czegoś takiego

 

Znaczy, że stawianie na Denver Nuggets na czwartym miejscu lub wyżej nie jest już niczym nie podpartym, niezrozumiałym zawyżaniem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że stawianie na Denver Nuggets na czwartym miejscu lub wyżej nie jest już niczym nie podpartym, niezrozumiałym zawyżaniem? ;)

przed sezonem? oczywiście, zresztą ja cały czas staram się nie podniecać, czeka nas 10 spotkań w 20 dni w większości z mocnymi ekipami, a granie na takiej intensuwności w obronie musi dać się we wznaki, widać po skutece za 3 u takiego Harriska chociażby

 

z tym Jokiem to dziwna sprawa, jak na moje początek sezonu mocno go wyeksploatował i uznał, że lepiej będzie oszczędzać siły i nie tracić je na pałowanie post up skoro są inne, skuteczne środki

 

za to widać znacząco poprawe w obronie u Serba, coś za coś

 

ps. Morris to gra jakby był synem Dre Millera, ależ on mnie imponuje

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale mnie najbardziej zaskakują rotacja w obronie. Momentami wygląda to naprawdę bardzo dobrze. Wygrane są bardzo ważne, na koniec będzie się liczył każdy W, nie ważne z kim. Potencjał jest ale liderzy muszą się ogrywac w playofach A poza GSW Denver w serii ma szansę wygrać z każdym na zachodzie.

naprawdę hamowałbym z takimi przewidywaniami, póki co wygraliśmy fartownie z GSW z Pels bez AD z Celtics z samym Irvingiem i tylko Jazz byli niby w pełnym składzie, ale on też mają swoje problemy

 

no i gro meczy u siebie, jak do stycznia utrzymamy się w top10 obrony z dobrym bilansem, to będzie można zacząć snuć plany o potędze

 

jak to k**** brzmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszmy póki jest z czego, więc trochę ciekawostek ;)

 

https://twitter.com/NBA_Math/status/1059842847300444160 tylko Curry wypada tu lepiej od Joka :)

 

https://twitter.com/NBA_Math/status/1059816423067803648 tutaj drużynówka :)

TPA to sam box więc wiadomo że tam Jok będzie królował robiąc tak efektywne cyferki. W normalniejszych statach też jest z Nuggets najlepszy ale reszta starterow również w nich świetnie wygląda i nie ma aż takiej różnicy Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikola Jokic has been fined $25,000 for using "derogatory and offensive language" -- he said "No homo" before referring to Wendell Carter's length after a recent win over the Bulls.

 

https://www.instagram.com/p/Bpn8itxHO3H/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=hxrg3xnak57r&fbclid=IwAR0ZIgh5n6YltVLGqFPUH5k0JBKsVDz4her_vLDjjsGysLl3UHDJMR3EtAA tu nagranie 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jok natknal sie na jakiegos zjebanego sedziego, ktory w jednej sekwencji w drugiej kwarcie dal mu z dupy dwa faule (off i def) i dupa :(

kurła mam nadzieje, że zartujesz, gwizdki były z dupy, ale gdy cały team walczył na 200% Jok nie potrafił przepchać Andersona, zamiast napierać na Gasola gdy miał szybkie trzy faule to unikał gry, na koniec zgubił piłkę wypierdalając się w tylko sobie znany sposób, no a ten jedyny rzut to już nawet ciężko skomentować

 

to już trwa od czterech spotkań, niech się chłop ogarnie, bo jak będzie liczył, że mu będą gwizdać jak superstarowi, to się po prostu sam oszukuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurła mam nadzieje, że zartujesz, gwizdki były z dupy, ale gdy cały team walczył na 200% Jok nie potrafił przepchać Andersona, zamiast napierać na Gasola gdy miał szybkie trzy faule to unikał gry, na koniec zgubił piłkę wypierdalając się w tylko sobie znany sposób, no a ten jedyny rzut to już nawet ciężko skomentować

 

to już trwa od czterech spotkań, niech się chłop ogarnie, bo jak będzie liczył, że mu będą gwizdać jak superstarowi, to się po prostu sam oszukuje

Szybkie trzy faule mial po tym o czym pisalem - wczesniej gral spoko (jak na typa ktiry nie rzuca :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie trzy faule mial po tym o czym pisalem - wczesniej gral spoko (jak na typa ktiry nie rzuca :) )

i czwarty złapał jak totalny leszcz, pewnie, że mogł dalej nam to wygrać, nawet nie oddając rzutu, przecież niemożliwe żeby Malone tak to rozrysował co oni tam na koniec zagrali

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pomijając wynik to naprawdę nie polecam Memphis z Denver do oglądania. Czułem się jakby to był styczeń w tej lidze. Niski wynik nawet nie ze względu na jakaś elitarną obronę, a masa prostych pudeł, w tym layupów pod koszem. Do tego te straty z obu stron, a i sędziowie momentami dziwne decyzje podejmowali. Niesamowicie aptekarskie gwizdki, które zabijały kompletnie tempo. Jak w Q3 na jakiś czas zabrakło komentarza, zrobił się dziwnie duży scoreboard to powiało Summer League.

 

Ja już naprawdę nie wiem o co chodzi z tym Jokiciem. Dziś jedyny rzut to oddał chyba w tej ostatniej akcji i to tak z musu. Oddawał niepotrzebnie piłkę, generował straty i nawet sporo przechwytów tego nie niwelowało. Fajnie, że zrobił postępy w obronie, no ale dziś był hamulcowym w ataku. To jakaś kontuzja, polecenia Malone czy coś mu się w głowie przestawiło? W jednej z akcji w Q4 miał chyba Conleya po switchu, jakieś 5s na zegarze i zamiast agresywnie zaatakować to oddaje do Lylesa do rogu, ten jeszcze podał do Morrisa i myk 24 sekundy minęły. Ta pasywność w ataku staje się irytująca. Nadal ludzie nabierają się na jego popmki (to jak Gasol poleciał na środek parkietu w Q3 było świetne), ale w końcu przestaną przy tego typu grze. 

 

Na plus na pewno kolejny raz Morris, powtarzam - Thomas nie wracaj. Monte jest świetny jako backup. Lyles duzo dał w ataku, zaczął mu rzut siedzieć, a przez cały sezon świetnie wykorzystuje mismatche i regularnie dostarcza z nich punkty. Juancho kolejny dobry występ, w crunchu bardzo ważny blok (znów) + zbiórka w ataku. 

 

Jeśli chodzi o Grizzlies to podobał mi się JJJ. Z tego draftu zdecydowanie moje TOP3 obok Luki i Bamby. Memphis często gra tak nisko? Nie widziałem ich za bardzo, wiec może to kwestia problemów z faulami, no i brak Greena, ale Anderson na centrze, Selden na 4, wtf. No i ciekawi mnie co się dzieje z Carterem. Świetnie wyglądał w SL, gdy oglądałem ich dla JJJ, a tutaj w ogóle minut nie dostaje. Wydawał się przydatnym rolesem z tą swoją obroną. 

 

Mniejsza z porażką, bo to nie pierwsza i nie ostatnia, ale strasznie meeh mecz. Oczy bolały.

 

e: poczytałem wyżej i nie ma co zwalać na sędziów w wypadku Jokicia. Dla każdego gwizdali tak samo źle, bo po prostu coś im w tym meczu na łeb padło. Nie usprawiedliwia to takiej gry Jokera, zwłaszcza w ataku. Mój ulubiony gracz w tej lidze, ale jak źle wygląda to trzeba go zjebać.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne te opisy Lucas, wspomiałbym jeszcze o Śliwce, który pierwszą połowę miał słabą, trochę nie miał też szczęscia, bo ogólnie grał nieźle, ale sporo prostych błedów, za to druga to już jego popis, przez 10 minut świetnie zastępował Joka, mega blok kilka firmowych podań, trafione wolne, a gdy było ciężko zdobyć punkty to wziął Gasola na post i trafił w tylko sobie znany sposób, obok Morrisa nasz najlepszy rezerwowy, choć gra Juancho (hustle!) oraz Lylesa (te jego wkrętki na zwolnionym tempie to poezja) też bardzo cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie! Ja jestem sezonowcem juz trzeci rok!

 

Spokojnie ... jestem tu od czasów LaPhonso Ellisa, Dikembe Mutombo i Roberta Packa, miałem przez lata plakat McDyessa nad łóżkiem, tylko póki co nie było powodów by robić comming out, oto jestem  :)

 

Czy ktoś pamięta jeszcze Toma Hammondsa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.