Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam sg i sf lu. Nie mam za to pg chyba ze rozdwoje oladipo :] Tacy sobie sa, ale znowu nie najgorsi i co wazne pewnie na ponad 75 gier. Takze wieeesz ja nie panikuje 100 wypi****le na jakiegos gortata i moze cos z trgo bedzie. Ale fakt nie zakladam bym hyl wyzej niz rok temu czyli 5. No chyba ze ayton to drugi tim duncan :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nadal po c***u ten ranking ;]

 

da się znaleźć jakieś zmienne w algorytzmie żebym nie był niżej niż Marzec? No bo już tak na serio, skoro Marzec nie ma SG i SF, to ciężko przyjąć żebym miał gorszy skład od niego.

trochę zmarnowałeś FT KATa oraz Duranta biorąc Dwighta (zresztą Roger podobnie). Randle czy Smith też tu nie pomagają. ale generalnie masz 4 mocne kategorie, a Marzec tylko 3, więc o ile w takiej tabeli jesteś niżej (choć tylko o 3 pts, więc to żadna różnica), to w matchupach powinieneś sobie radzić lepiej.

 

w sumie nie bardzo wiem jak ugryź projekcje dla H2H, bo tygodniowe pojedynki czynią to dość nieprzewidywalnym. ale jak spojrzymy na rozkład kategorii, to będziesz wyżej od Marca ;]

 

GM	12-10	9-7	6-4	3-1	GORA	DOL
chytry	3	4	1	1	7,0	2,0
cwebb	4	2	2	1	6,0	3,0
lorak	2	4	0	3	6,0	3,0
pewee	2	3	2	2	5,0	4,0
ai	2	3	1	3	5,0	4,0
rob	2	3	2	2	5,0	4,0
bolduck	2	2	2	3	4,0	5,0
lu	1	3	3	2	4,0	5,0
bula	3	1	2	3	4,0	5,0
marzec	3	0	3	3	3,0	6,0
roger	2	1	3	3	3,0	6,0
jendras	1	1	6	1	2,0	7,0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligę zacząłem na yahoo. Miałem problem z ustaleniem kolejności waiver, bo nie rozmawialiśmy o tym podczas draftu wcale, a wbrew pozorom może się to okazać ważne. Musiałem więc przyjąć jakieś sensowne rozwiązanie, które nie krzywdziłoby żadnego z zespołów. Uznałem że najlepiej będzie jak odwrócimy tabelę z poprzedniego sezonu, a dwóch ludkow których nie grało rok temu, wrzucę w środek. Mam nadzieję, że nikomu takie rozwiązanie nie wadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligę zacząłem na yahoo. Miałem problem z ustaleniem kolejności waiver, bo nie rozmawialiśmy o tym podczas draftu wcale, a wbrew pozorom może się to okazać ważne. Musiałem więc przyjąć jakieś sensowne rozwiązanie, które nie krzywdziłoby żadnego z zespołów. Uznałem że najlepiej będzie jak odwrócimy tabelę z poprzedniego sezonu, a dwóch ludkow których nie grało rok temu, wrzucę w środek. Mam nadzieję, że nikomu takie rozwiązanie nie wadzi.

Nie ukrywam, że mi trochę wadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej mi się podoba mój skład

 

to zupełnie odwrotnie niż rok temu

 

kluczowe będzie zdrowie walla i rubio

progress mitchella

po reszcie to mniej więcej wiadomo czego się spodziewać.

 

LOL, akurat pamiętam, że rok temu też się jarałeś pisząc, iż jeśli LMA będzie miał dobry sezon, to jesteś faworytem ;]

 

BTW, Kevin Knox, bitchezzz !!!

PS. Kto dawał 1$ za TJa Warrena? Oddam go za tego jednego dolarka.

PS2. Hassan będzie naku.rwiał. Cały rok będę żałować, że nie poszedłem w licytację

PS3. Tyle kocurków na FA, a nie ma za bardzo kogo wyjebać. Randle będzie nowym DMC, Dennis Smith Jr będzie jak CP3 przy DAJu, Dragic będzie miał sezon S.Nasha. Howard na luzie pierdyknie 15-12-2, Knox to nowy unicorn. Eric Gordon pobije rekord trójek w sezonie. Co by nie mówić, mój zespół nie ma słabych punktów ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.