Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę narzekał jak będzie 5-4, czy 4-5.

Taa, i caly twój długi post okazał się kurtuazyjnym pi****leniem, ze mam szansę na cokolwiek więcej niż 3-6 ;)

 

Powiedz Roger, to chyba Twój najlepszy tydzień, nie? Prawie we wszystkich kategoriach jesteś w tym tygodniu najlepszy w lidze, albo w czołówce. GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zaskoczyli, bo drugi box który sprawdzałem, to był ten z meczu Pistons z Celtics i wyniki Roziera i Jaxa trochę ostudziły mój zapał. Booker wrócił, stąd też 29 punktowe prowadzenie w pts - gdyby nie to, prowadziłbym 1 punktem. Skuteczność loteria. Pomógł niespodziewanie Booker.

 

All roundersko to faktycznie może być najlepszy tydzień, same wyniki w pojedyńczych kategoriach bywały już lepsze - nie wiem, bo nie prowadzę takich statystyk ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Tomuś za ostatnią dniówkę, ale musiałem zagrać pussy-basketball. Najebałeś siedem meczów więcej, poza tym u mnie jakieś dziwne kontuzje, poucinane minuty - nie było jak i kim walczyć. Chyba najbardziej bezjajeczny matchup za mną, a zapowiadało się mimo wszystko ciekawie.

 

Można powoli podsumowywać, że będę sobie walczyć o 5 miejsce, czyli w sumie o nic. No chyba, że w końcu kontuzje mnie ominą, a Carter Jr zacznie grać jak młody David Robinson.

 

Gdyby ktoś po drafcie, przed sezonem, powiedział mi, że na pierwszych dwóch miejscach będą Bołdas (vel Pan Chambers) i Rob, pewnie bym go poprosił żeby zweryfikował, czy nie patrzy przypadkiem na tabele od dołu. Nie wiem jak z taką bandą przeciętniaków można robić takie wyniki. Szacunek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek z shavlikiem tak się uklada, że potrzebuję bloków, skuteczności i w sumie tyle, więc bierę wysokich do składu. Ten Zeller całkiem niezły i biedy raczej nie klepie, więc trzeba go sprawdzić ;]

 

Bamba dziś robi 5 bloków, you heard it first.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.