Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka: w zeszłym tygodniu przegrałbym z Jendrasem 6:3.

Zarzucę lepszą - w zeszłym tygodniu wygrałbym z Jędkerem 6-3, a przegrał z Tobą 3-6 :]

 

Inne ciekawostki to chyba ta, że prawie pękło 700 punktów, miałem 168 asyst, gdzie w pojedynku Pe vs Lu obie ekipy miały 164 i 66 trójek, gdzie w pojedynku Jędker z Shavlikiem razem mieli 66 trójek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga roger wez mi kogos z fa tez bo ci to dosc dobrze wychodzi. ustaw mi sklad bo ja to pi****le w tym tygodniu.

strasznie c***owa sytuacja jednak, bo ktos np zyskuje 2 pkt przez twoj ruch a jednoczesnie przez swoje osranie tej zabawy , a moze on by nie wzial holmesa bo sobie nie zyczy poruchac starego drucha ktory mu rzucał swego czasu na alejupy 9-0  hmmmm? ;]

 

generalnie zadam od teraz twojej aktywnosci w tym aspekcie od poczatku kazdego tygodnia az do 27 kwietnia nastepnego roku, a sprobuj mi 1 dzien pominac u kogos i mu nie wziac jakiegos szczura z fa jak bedzie trzeba ! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jednak faktycznie był Cwebb wczoraj. Jako ostatnią aktywność w lidze ma podane: Mon Dec 3 9:10am CET. Gdy Roger ustawiał mu skład w meczu ze mną chyba nie miał zaktualizowanego wpisu.

 

 

A właśnie Roger, skoro zarząd komisaryczny to kliknij proszę start aktywnych graczy u PeWee na cały tydzień. Skoro w meczu ze mną wystawiałeś Cwebbowi Davisa to szkoda aby dzisiaj przeciwko Chytremu nie zagrał u PeWee George.

 

PeWee ma ostatnią aktywność w lidze Mon Nov 26 9:49pm CET więc będziemy mogli się upewnić czy ingerencja Rogera zaktualizuje ten timer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie Roger, skoro zarząd komisaryczny to kliknij proszę start aktywnych graczy u PeWee na cały tydzień. Skoro w meczu ze mną wystawiałeś Cwebbowi Davisa to szkoda aby dzisiaj przeciwko Chytremu nie zagrał u PeWee George.

 

Sorry ale wczoraj byłem tak zje***y przez chorobę, że nawet nie patrzyłem po południu na yahoo co się dzieje. Zresztą ja nie mam możliwości ustawienia składu z góry na cały tydzień, muszę codziennie edytować roster.

 

Co do pobrania Holmesa, to cwebb sam go pobrał. Ja im mogę ustawiać co najwyżej skład w ten sposób, by codziennie grała full opcja, w pobieranie i wyrzucanie zawodników za nich się nie bawię, więc starzec sorry ale nadal musisz sam decydować ;]

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jednak fhuj smutnym pesymistą, który nie widzi połowy szklanki pełnej wódki, a połowę szklanki płynu że środkiem na przeczyszczenie. Zamiast cieszyć się z kosmosu Randle'a wkurwiam się kontuzją Harrisa.

 

PS. Marzec, jak się nazywa ten Twój lubrykant z zeszłego tygodnia? Wygląda na to, że przyda mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre FG od moich guardow dzisiaj:

 

CP3 12%

Lowry 14%

Rose 0%

 

Chytry, może się mylę, ale stawiam dolary przeciwko orzechom, że jesteś w tym sezonie numerem 1 wśród tych, którym nikt współczuć nie będzie. Zresztą:

1. jesteś pierwszy

2. mieszkasz w słonecznej Portugalii,

a my marzniemy w cebulowym kraju.

Jako janusze po prostu nie możemy Ci dobrze życzyć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. mieszkasz w słonecznej Portugalii,

a my marzniemy w cebulowym kraju.

 

Pogoda w Portugalii to troche sciema.

 

Niby jest nominalnie 17 stopni, ale c*** z tego jak przez wiatr i wilgotnosc jest odczuwalne jak 5.

 

No i w Polsce jak jest zimno to siedzisz w mieszkaniu i masz wyjebane, a tu marzniesz 24/h bo nie ma ogrzewania, budynki nieocieplane, a wiatr hula przez zamkniete okno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger masz tam jakies opcje zablokowania teamu czy cos?

 

Za 3 tygodnie jest koniec rundy wiec trzeba cos uradzic.

 

Coś trzeba zrobić - najbardziej ma przesrane ten przeciwko któremu akurat Pe wciśnie autoustawianie składu. Rok temu sytuacja była analogiczna i dwa lata temu (gdy jeszcze pisaliśmy na Fuck Forum) też.

O cwebba się nie martwię - jest aktywny, czasem z nim piszę na FB, a po 9-0 z Marcem myślę, że czuje ogień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.