Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Bym wziął Roziera przed Goebbelsem, ale:

1. Mam dziś ośmiu do grania,

2. Dostałem komunikat, iż Dunn nie ma INJ,

3. Nawet przy prawie 30 minutach na mecz staty Roziera dupy nie urywały.

Ale i tak lepiej było mieć jego niż Barnesa.

Harrison vs Jaylen, matchup jak ta lala. Będzie srogo...

 

PS. Niech Dipo się porządnie wykuruje.

 

Zobaczymy co z Dunnem - do czwartku chyba nie zrobię żadnego ruchu, bo musiałbym wyrzucić RHJa i kogoś jeszcze (pewnie Vonleha, ale muszę to przemyśleć).

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harrison vs Jaylen, matchup jak ta lala. Będzie srogo...

 

Marzec przynajmniej wyrzucił w końcu Gordona, więc widać, że była jakaś narada wojenna z Natalią.

 

...w zamian wziął wprawdzie niewiele lepiej, ale może tym razem nie będzie najgorszy w ldize w FG mając Embiida, Aytona i Drummonda...

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Nawet przy prawie 30 minutach na mecz staty Roziera dupy nie urywały.

 

Statline w swoim jedynym starcie w tym sezonie miał fajny [22p, 6rb, 3as i 5x3p], w dodatku dziś nie zagra Irving i prawdopodobnie Horford i Hayward, więc będzie trochę więcej piłki do dyspozycji dla Roziera.

 

Rob o ile Richardson pewnie nie zagra, tak Conley i Cov na bank grają. Z drugiej strony brak Richa wyrówna brak Blake, skubany potrafi dojebać masą stl itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chytry embiid gral na 29% a drummond na 41 w tamtym tyg wieeeeeeeeesz ;]

 

mnie rujnuje brak oladipo nic innego, bo nie mam nikogo na jego pozycje, nie mialem zreszta nigdy bo od poczatku tylko same duze murzyny. jakies wymysly jak gordon czy ten z lac tak zeby ktos byl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chytry embiid gral na 29% a drummond na 41 w tamtym tyg wieeeeeeeeesz ;]

 

mnie rujnuje brak oladipo nic innego, bo nie mam nikogo na jego pozycje, nie mialem zreszta nigdy bo od poczatku tylko same duze murzyny. jakies wymysly jak gordon czy ten z lac tak zeby ktos byl.

 

I mimo to wygrałbyś FG gdybyś nie miał Gordona i Younga, AKA numer 1 i numer 2 w mordowaniu FG w lidze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** zabrali Giannisowi jednego stila już po wszystkich meczach i z 4-4 się zrobiło 4-5.

Biorą pod uwagę fakt występów moich czarnych trepów w drugiej połowie tygodnia to nie ma co narzekać.

 

dość wspomnieć tylko o czarnym piątku, black friday po angielsku

najgorszy mecz walla w karierze

a wall, hardaway i d`angelo w sumie 6/31 z gry

1 meczu sabonisa przez cały tydzień

 

fg% i TO przegrywam od razu na wejściu w każdym tygodniu, już przywykłem

 

gdyby nie Giannis to bym nawet w fbxie walczył o picki w drafcie

 

edit:

 

a żeby tego k**** było mało to w tym tygodniu mam 7 meczy mniej od bołdasa

Edytowane przez buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buła, strasznie przeklinałes we wczorajszym wieczornym poście.

 

Liczę na nowe finezyjne słowotwórstwo po dzisiejszuch "występie" Walla i Greekfreaka : )

 

Na pocieszenie u mnie też szpital. Tyle że wczoraj nie zagrało mi 2, którzy i tak do 8 meczowej mi się nie zmieścili.

Edytowane przez bolduck penetrator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszły takie czasy, że nawet połowy grudnia nie ma a goście już odpoczywają, po 2 miesiącach grania, w dodatku 24 lata na karku

Pffff, amatorka, 2 lata temu u mnie Aldridge i Brook Lopez odpoczywali w odpowiednio 2 i 3 meczu sezonu.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że nie będę jedynym który miał w tym sezonie w składzie Freda Van Fleta. Trochę jednak byłby wstyd (może nie jak Cheick Diablo, ale jednak). PS. Bołdas, jak tam Kornet w contract year?

 

Rob mnie zainspirował do przejrzenia naszej ubogiej (bądź co bądź) historii h2h i wnioski są takie, iż Bołdasowi i Robowi idzie fhuj dobrze. Sądziłem, że w zeszłym roku z przeogromem farta wyjebałem z trampek na niedostępny poziom, a tu okazuje się, że wcale nie było tak zajebiście

 

16/17:

 

2vc6xar.jpg

 

17/18:

 

63yxc3.jpg

 

18/19:

 

rawae1.jpg

 

Record book też jest ciekawy: w życiu bym nie przypuszczał, że zrobiłem w tygodniu 57%FG (https://youtu.be/cxtnot8lY4U?t=60, proszę przesłuchać dwie sekundy). Z drugiej strony szkoda, że nie ma negatywnych rekordów albo wygranych matchupów z najniższym wskaźnikiem (nie wykluczam, że rok temu wygrałem matchup na poziomie 41% FG)

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.