Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

No to jesteśmy po pierwszej rundzie meczów. Czas na rewanże.

 

Zrobiłem sobie screena tabeli z tym prowadzeniem bo obawiam się, że długo ono nie potrwa.

Cwebb i Roger są w wielkiej formie a moi gracze grają piach i jak zwykle ostatnio mam więcej szczęścia niż rozumu.

Gdyby Shavlik nie zapomniał wystawić raz składu to przegrałbym PTS i byłbym o 1 STL od remisu.

 

Teraz Chytruz czyli próba rewanżu za najwyższą porażkę w sezonie - z pierwszego tygodnia. Martwi mnie gra w ostatnim czasie Kemby Walkera , który rozwalił mnie w pierwszym tygodniu i po kilku tygodniach przerwy znów gra znakomicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** co za gówno.

 

Mógł mnie uratować w tym tygodniu kalendarz, bo miałem mieć +5 meczów, to c***, wszyscy połamani, z czego Lowry, Rose i Barton każdy od tygodnia niby day-to-day, ale zagrają łącznie 0 spotkań i ostatecznie skończy się na -2. Z czego 3 mecze to legendarna parówa Danny Green, wiec praktycznie jak -5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinuję, kombinuję i nie widzę gdzie masz tę moją przewagę w meczach i to jeszcze - 2.

W tym momencie masz rozegrany 1 mecz więcej.

Ja gram 8 jeszcze meczy, Ty 13, w tym 3 mecze graczy IL więc w praktyce zapewne 10.

Wychodzi +3 dla Ciebie. 

 

?

 

yahoo jako "game played" zalicza ci sytuację, kiedy miałeś na aktywnym slocie gracza, który nie zagrał, ale grał jego zespół. Tab matchup pokazuje "games played" 23-22 dla mnie, ale w meczach, w których zawodnicy rzeczywiście grali jest 18-21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo pechowy tydzień, bo Pe miał game week życia w stl i fg%. Zresztą z ciekawości spojrzałem jakby to wyglądało gdybym grał z innymi w tym tygodniu i trochę facepalm:

 

ai3 8-1

chytry 6-3

rob 6-3

bołdas 6-2

cwebb 7-2

lorak 7-2

marzec 6-3

buła 6-3

lu 6-3

jendras 5-4

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.