Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam powoli doceniać te 6-3, bo było blisko nawet 4-5.

 

Rob miałeś naprawdę dobry tydzień, 80 trójek dżizas. Aczkolwiek tak przyjebałem kombinacją pts, rb, as i stl że nawet nie wiem, czy czasem w tych 4 kategoriach nie wygrałbym z wszystkimi w tym tygodniu. 4-5 brałbym w ciemno w takim przypadku w pojedynku z Tobą i tyle by było ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Niemiec mnie pojechał

 

Wiedziałem że tak będzie, że w jeden dzień rozjebiesz tak, że matchup wygram, ale o 7-2 i odrobieniu większości strat w generalce, będe mógł sobie pomarzyć.

 

O ft nawet mi się nie chce gadać, bo mam najlepszy tydzień w tym względzie w sezonie, a i tak nie mam już żadnych szans na odbicie tej kategorii. 16stl w jeden dzień - Lu w tygodniu całym ledwo co tyle wyrabia ;]

 

Dziś gram wszystkim co fabryka dała. Spróbuję odbić stl, ryzykując utratę fg. Odbicie asyst czysta formalność, utrzymanie bloków raczej też. Liczę na 7-2 ale 6-3 przyjmę z pokorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger, szanuję podejście, walcz o to co możesz. Bez szachów. Ja w obecnej sytuacji 3-6 będę zadowolony.

 

Znów doszedłem do tego momentu, że jestem zadowolony ze swojego składu i nie mam kogo wywalać. Aż do czasu aż ktoś mi się połamie.

 

W poprzedniej rundzie z doktorkiem miałem 4:4, czas na rewanż

Edytowane przez bolduck penetrator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.