Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Konsekwentnie nie mam się czym podniecać (chyba, że kiedyś pojawi się perspektywa wygrania z kimś w STL - stawiam flaszkę przegranemu ofc), ale gdyby w NBA grali tylko Wolves i Thunder, Wiggins byłby MVP, a jego kontrakt należałby do grona najlepszych.

 

Jarałem się pięcioma meczami Harrisa i czterema Czerwonego Kutasa (Redicka) w tym tygodniu, a obaj nie zagrali, do tego Wiggins wyjebał z trampek na mecz życia. Także c.huj strzelił przewagę meczów w tym matchupie i wygląda na to, że nawet z Bułą przepierdolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7-2 z Bołdasem miało być dobrym prognostykiem na przyszłość, a tu pierwszy L streak w sezonie. Dobrze że wyciągnąłem te FT%, bo byłoby 2-7. Jeden mecz Griffina i brak Bookera dało się we znaki w pts i 3p.

 

W ogóle przed niedzielnymi meczami liczyłem, że wyrwę 3p ale Harden miał 1/17 3P (LOL), za to Stef miał 11/19 3P - miało być na odwrót.

 

Teraz starzec, któremu oczywiście Drummond, Oladipo, DeRoger i Ayton grają po 4 razy, a u mnie Harden, Westbrook po 3, DAJ tylko 2 mecze, Booker może i żadnego nie zagra. Pewnie Blake na b2b dostanie rest. Źle się dzieje w IV rzeszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.