Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież chyba ja właśnie chytry mam z towarzystwa najstarszego dzieciaka, już jej wszystko wytłumaczyłem z rana w 15 min. Zaraz kogoś pobierze z fa. Przekazuję stery od teraz gracie z Natalką i nie zadawajcie głupich pytań bo tak jest zdecydowanie mądrzejsza niż tatuś :]

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klepie biedę Marca, trzeba to wziąć jednak pod uwagę. Zresztą pobieżnie patrzyłem na swoje staty i Roba i wygrywałbym z nim 6-3, a przegrywam z Lorakiem 4-5.

 

Jetsem pewien, że jak Lo zobaczył dziś staty swoich orłów, to był przekonany, że właśnie przegrywa 2-7, ba sam byłem o tym przekonany. A tu z 6-3 w trakcie meczu Mavs, zrobiło się 4-5 na koniec dnia z marnymi szansami na wygranie pojedynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger, mam jeden z najsłabszych tygodni. Po raz pierwszy męczą mnie kontuzje. Szczeście, że trafiłem na Marca w kryzysie.

 

Odnośnie naszego pojedynku to prowadzę takie statystyki od początku.

To wyniki naszych meczy od początku roku.

 

Tydzień. Rob - Roger

 

1. 4-5

2. 6-3

3. 6-3

4. 4-5

5. 6-2

6. 5-4

7. 4-5

 

Oczywiście w rzeczywistości wyniki mogłyby być różne, bo w zależności od wyniku inaczej rotowalibyśmy składem.

Edytowane przez Robinson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko dobrze, że gramy w h2h. Większy fun dla wszystkich w perspektywie całego sezonu. 12 może wygrać z 1 w każdym momencie, na co mamy dowód w tym tygodniu. Ba mając i dwóch liderów na IL jesteś w stanie wygrywać pojedynki.

 

W roto i points już dawno byłbyś posprzątany, gdyby do tego doszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-7, czyli tak jak się spodziewałem. Wkurwia to, że gdyby ten lamus z yahoo dał INJ Harrisowi od razu (co chyba było oczywiste, a INJ nawet za mini brawl dostali Robdo i Ingram), to bym wygrał 5-4.

 

No ale na to już nic nie poradzę... To nie pierwszy raz kiedy czekam na INJ i czekam, przez co tracę matchup (wcześniej tak było z Dwightem). c***owo byc uzależnionym od widzimisię yahujowskiego pedryla... chyba, że komisarz ma uprawnienia do dodania INJ (choć wątpię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

streak.jpg

 

 No to udało się wyrównać rekord naszej ligi w zwycięstwach z rzędu.
 Już po 4 zwycięstwie postanowiłem sobie, że spróbuję go pobić. 
 Miałem po drodze sporo farta, bo trafiłem np. na Cwebba w jego ostatnim słabym tygodniu albo na Marca w tym tygodniu, gdy prawie z nikim innym bym nie wygrał.
 
 Niestety teraz będzie bardzo ciężko bo skład mi się posypał a przede mną germański final boss z potężnymi minionami i zdolnością pasywną "Na końcu zawsze wygrywają Niemcy" :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.