Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Przerywam posuchę słowną na forum by oznajmić tym, którzy tego nie wiedzą (ale chyba takich niewielu zostało), że Aaron Gordon to pizda, nie zawodnik.

 

A tak w ogóle to bardzo nie fair w stosunku do Loraka żeby się kłócić o trzech, czy czterech kontuzjowanych. Naprawdę, litości, do c.huja !!!

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lu, zremisowałeś ze mną bloki Brandonem Ingramem, więc nie pitol. 

 

W sumie nie wiem co do ma do Twojego posta, ale chciałem zaznaczyć, że to zauważyłem. 

 

Bardzo mi miło Andrzej, naprawdę.

 

Na razie jest remis w bezpośrednich matchupach: 3-5 w pierwszym tygodniu, teraz 5-3. Gdyby Dedmon grał jak facet, a nie Trae Young bym miał 7-2, bo przez tego paździerza nie wygrałem w REBS i BLK. Ale marudzić nie będę, bo w sumie i tak o nic nie powalczę.

 

A dziś na razie 3-6 z Bułą, ale wygląda na to, że mógłbym grać nawet czterema Lonzo Ballami i FG oraz TO bym z Pawełkiem wygrał. To miłe... Szkoda tylko, że ten grecki Adonis będzie chciał nie w tym tygodniu zgwałcić jeszcze trzy razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.