Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Bloków i zbiórek już nikim nie wygram skoro przegrywam je z jedynym gorszym ode mnie w tych kategoriach. Dramat ten tydzień z legejem i jego wolnymi na czele.

 

5-4 biorę w ciemno, niestety 3-6 jeszcze jest realne.

 

Szkoda tego dzisiejszego meczu Bookera - możliwe że steale byłby w zasięgu, ft bym prowadził, a w asystach uciekł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Sabonis dzisiaj nie zagra to może mnie kosztować przegrany tydzień

zobaczcie sobie statystyki Sabonisa a poczujecie co to jest k**** za typek

tylko szkoda, że pacers grają dłużej tym murzynem, nadzieją od dwóch lat, póldebilem turnerem

 

dzisiaj u mnie komplet, a jutro tylko mitchell i (tfu) rubio więc będę patrzył na placków rogera co grają

 

niby mam tych gości od trójek, ale ten tydzień dramat

niby mam tych gości od asyst ale ten tydzień słabo

 

nie mam gości od zbiórek i bloków a wygrywam w tym tygodniu

po tych prawie dwóch miesiącach grania mogę powiedzieć, że piłi mi podjebał nazwę drużyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytrus jest jak FBowy szachista. Wygra zbiórki Chandlerem z FA, a trzyma na IL Paula, bo chyba zadnej kategorii nim nienwygra.

 

Dużo grajków masz na niedzielę, więc muszę bronić tego 5-4. Na swój sobotni pickup z FA nie narzekam. Bogdanowicz season high w punktach 27.

 

Szkoda mi tylko przegranej w FG%. Bo mieć ponad .500 i przegrac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie te minuty sabonisa mnie rozpierdalaja tak jak z harrellem przez te wszystkie lata ograniczony do 20 na mecz i c***.

jak juz go wpuszczaja z tej lawki co swoja droga tez jest zenujace to niech gra do konca ;] inna sprawa ze on akurat ma ft w kadym niemal meczu wiec ograniczenia minutowe po czesci sa z tego. no ale i tak jest przehujem.

 

moze nie przegram 9-0 moze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytrus jest jak FBowy szachista. Wygra zbiórki Chandlerem z FA, a trzyma na IL Paula, bo chyba zadnej kategorii nim nienwygra.

 

Dużo grajków masz na niedzielę, więc muszę bronić tego 5-4. Na swój sobotni pickup z FA nie narzekam. Bogdanowicz season high w punktach 27.

 

Szkoda mi tylko przegranej w FG%. Bo mieć ponad .500 i przegrac...

 

Bardziej chodziło mi o FG, między Chandlerem i Paulem są tylko 2 zbiórki różnicy.

 

Ogólnie wszystko idzie nie po mojej myśli w tym tygodniu, mam nadzieję, że chociaż FG uda się utrzymać bo skandalem by było to przegrać mając 53% po sobocie.

 

Na szczęście Rob i Roger nie odrobią zbyt wielu punktów, a Marzec to w ogóle dostaje ciężki wpierdol od bota cwebba, grającego 9 zawodnikami więc nie ma aż takiego dramatu. Przydałoby się, żeby jeszcze tylko Łukasz nie wyszedł za dobrze, bo w tamtym matchupie jest możliwe wszystko miedzy 8-1 a 4-5.

 

Takie majo ranki yahoo moje kołki za sezon i last 7 days:

Kołek     Season Last 7
Kemba     12     124
Klay      47     42
Crowder   143    148
Harrell   41     178 
Gobert    25     22
Whiteside 69     303
Lowry     23     46
Rose      60     64
Gordon    54     132 
Paul      21     31

Widać, że większość to chokerzy, którzy nie radzą sobie w crunch time. Pełen obsryw kiedy przyszło grać o stawkę, a nie klepać shavlika i PeWeego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w sumie przegrana z tobą to więcej radości niż smutku ; )

 

Nie mam pojęcia dlaczego xD

 

 

Anyway, takie predykcje to z płatnej wersji ninja, nie?

 

Wszedłem tam właśnie i znalazłem ciekawą statystykę. 3 najlepsi zawodnicy dzisiejszej nocy są z Twojej drużyny :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.