Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia dlaczego xD

bo kierujesz się bardziej cyferkami niż oglądaniem.

 

Anyway, takie predykcje to z płatnej wersji ninja, nie?

darmowej, tzn. płacisz tylko swoim mailem.

 

Wszedłem tam właśnie i znalazłem ciekawą statystykę. 3 najlepsi zawodnicy dzisiejszej nocy są z Twojej drużyny :o

tylko że ty grasz 6, ja 3, a jak wiadomo: i Herkules dupa, gdy przeciwników kupa ;P

Lorak, płacisz za ninję?

nie stać mnie, bo całą kasę wydałem na licencję excela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kierujesz się bardziej cyferkami niż oglądaniem.

 

Wiesz co, na początku sezonu nawet spróbowałem obejrzeć kawałek meczu na jakimś streamie, ale wkurzało mnie to, że statystyki w FB updatują mi się szybciej niż wydarzenia na stramie, więc wyłączyłem ;-)

 

Już wielokrotnie w tym sezonie "obejrzałem" większość jakiegoś meczu na stat trackerze :) Fakt, dla mnie nba to już tylko cyferki.

 

p.s

Warren nie gra, szanse na cokolwiek spadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sympatycznie ten booker i james dzisiaj

 

3kw, +20 dla LAL, pewnie james już nie pogra długo, a booker to sobie może

 

co nie zmienia faktu, że pewnie się skończy 4-5

ja mam pole do wygrania TO, może FT%

 

asyst nie powinienem przegrać bo gra mitchell i rubio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kierujesz się bardziej cyferkami niż oglądaniem.

 

 

darmowej, tzn. płacisz tylko swoim mailem.

 

 

tylko że ty grasz 6, ja 3, a jak wiadomo: i Herkules dupa, gdy przeciwników kupa ;P

 

nie stać mnie, bo całą kasę wydałem na licencję excela.

Legal. I ja to szanuję.

 

Bo np. Marzec, to woli barely legal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bedzie 6-2 bo mi stat correction 1 blok zabierze.

Nie spodziewalem sie takich rozstrzygniec w poszczegolnych kategoriach. Tutaj bylo o włos od 4-4. Gdybym nie wzial Parkera tyle by bylo.

 

 

edit:

a, to dodało mi 1 blok. Źle przeczytałem :)

 

p.s

Brawo widmo Cwebba :o

Edytowane przez Robinson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s

Brawo widmo Cwebba :o

 

No już nie takie widmo, bo pobrał na 3 minuty przed rozpoczęciem spotkania w LA Holmesa, który mu wygrał bloki :]

 

 

asyst nie powinienem przegrać bo gra mitchell i rubio

Więcej takich przewidywań, to może nareszcie wygram wyżej niż 5-4. Kurde mało brakło, a uratowałbym przy okazji straty i byłoby 6-3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kyle Anderson. Bez Ciebie byłoby 4-4, a jest 6-3. Oczywiście gdyby nie półmózg Randle byłoby 7-2, ale nie można być pazernym.

 

To chyba mój pierwszy tak wyrównany matchup w trzech kategoriach: dwie asysty, jeden blok, jedna strata. Wyszło 2-1 dla mnie, więc spoko.

PS. Graty Marzec.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0,06 różnicy w FT%, 7 trójek, 2 pts i 2 blk...

FT i pts mega fart.

3-ki raczej vym wygral. Przewaznie je wygrywam. Wiadomo, ze pomogl Lilard.

 

Gdybys wygral bloki to bylby Twoj fart. Mam w tym sezonie 63 bloki wiecej od Ciebie lacznie.W total jestem na 2 moejscu, Ty na ostatnim. Pewnie, mogles je wygrac, ale byloby to zaakoczenie.

 

Natomiast wydarles FG na malej roznicy co rownie dobrze moglo sie nie zdarzyc.

 

Wyrownany matchup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na total stats wydaje się niemożliwe żebym był na czwartym miejscu. W niczym mój zespół się nie wyróżnia na plus, a w STL jest wręcz dramatyczny. Niewątpliwie miałem spory fart przy stykowych statsach, a także kalendarz był spoko (chyba tylko z Bołdasem miałem niefajnie poukładany schedule).

 

Teraz nadchodzi czas żeby ktoś powiedział "sprawdzam" i tak będzie przy okazji matchupu z cwebbem. Curry wrócił, wiec będzie mniej Duranta, Davis będzie grał cztery razy, a u mnie nadal jest sporo szrotu w składzie.

Krótko mówiąc zapowiada się ostre wpierdollo - 3-6 biorę na dziś w ciemno. STL, trójki i AST mam przegrane na dzień dobry (Gary Harris jednak mi się nie przyda w tym tygodniu), w blokach też wygląda to nieciekawie.

 

No ale nie ma się co mazać. Po 0-9 Marca na pewno nie będę gorszy, co najwyżej mogę wyrównać.

 

PS. Te dzisiejsze 9-0 to coś mocniejszego niż zeszłoroczny gameweek z Bołdasem. Pan Chambers grał przeciwko mnie już jakimś totalnym ścierwem, bo bankowo wypadł mu Cousins. U Marca grali chyba wszyscy poza Dipo. Poza tym cwebb atakował bez kuraka. Szacun dla cwebba i shame dla Marca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.