Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

1.

 

Lu, po tym jak zgarnąłem Bogdanovica do końca tygodnia jest 19:18 w pozostałych meczach, na twoją korzyść.

 

Nie ukrywam, że chciałbym spuścić ci srogi wpierdol. Taki, po którym jak mnie zobaczysz to będziesz mówił "dzień dobry panie Chambers", z takim lekkim skinieniem głowy wyrażającym szacunek : ]

 

2.

Ludu pracujący maist i wsi. Czy jest jakiś zgrabny portal, gdzie jest napisane ile poszczególne drużyny grają w danym tygodniu? Na rotoworld musze czekac do soboty na "Week ahead" a już teraz chciałbym opracować strategie detronizacji Chytrego.

 

W waszym interesie jest, żebym był do tego pojedynku dobrze przygotowany : ]

Edytowane przez bolduck penetrator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że chciałbym spuścić ci srogi wpierdol. Taki, po którym jak mnie zobaczysz to będziesz mówił "dzień dobry panie Chambers", z takim lekkim skinieniem głowy wyrażającym szacunek

Mogłoby tak nawet i być, ale jakoś nie przypominam sobie byś w lutym mówił do mnie per: Królu Andalów, Rhoynarów i Pierwszych Ludzi, władco Siedmiu Królestw, Protektorze Królestwa, Lordzie Protektorze Krainy Burz etc.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sir Lu,

 

Miałem sprawdzić wieczorem, czy Al zagra i co? Harris całkiem dobry mecz na benchu przesiedzi, bo zachciało im się grać wcześniej przez jakieś Turki...

 

Robinson, Niemiec zgarnął ci Robinsona z FA. Ale na rynku wolnych agentów jest jeszcze 5 Robinsonów. Jakby w lidze grał jakiś bolduck, to bym go grał.

 

Raz prawie wziąłem Reggiego Bullocka.

Edytowane przez bolduck penetrator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.