Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojna głowa. Chytry jest po 2 dniach +3 w rozegranych meczach. Straty są nie za duże, szczególnie w FG, 3p i as. Punkty też w zasięgu. Jak dobrze pójdzie, to jutro moze być z 5-4.

 

Na koniec i tak będzie ciężko, bo bez zmian w składzie, a zbytnio nie mam kogo wyrzucić na FA, Chytry będzie +4 w meczach rozegranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za tydzień z dupy z tymi meczami

chyba to silver układał po cracku

 

uwaga, uwaga cipeczki

sprzedam tanio ale dobrze:

 

pedała mitchella

maricona rubio

może być w pakiecie

może być za pick 2019

 

żeby nie być gołosłownym

 

rubio w tym tygodniu, 2 mecz

.273fg%
-
13pt
7pkt
4red
2ast
1st
0bl
2TO

 

mitchell, 2 mecze

.261fg%
1.000ft%
1 3pkt
22pkt
4red
7as
1st
1bl
6TO

 

 

 

po szybkiej analizie, mogę oddać za 2 kawałki pizzy w przyszłym roku na drafcie, ale będę negocjował skład pizzy

Edytowane przez buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakby lepiej rzucali to bym nie przegrał :) Ty masz 479fg%, to nie jest wynik nie do przeskoczenia

 

Mitchell oczywiście 31p, 2r, 4st. 1bl, dobre rzeczy, ale tylko 1 3pt, 37%fg i 57%ft

a myślałem, że w trójkach też nawiążę walkę

 

moim cichym bohaterem jest Sabonis, gość gra na super fg%, ft%, ma dd, asysty

to jest zdecydowanie steal draftu

 

 

przemyślałem wczorajszą ofertę - oddam rubio za 2 kawałki pizzy na przyszłorocznym drafcie, anyone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się Chytry, bo nie masz czym. Zaraz matchup z Tomem Chambersem, a myślę, że jest on mocno zmotywowany żeby mi dojebać i ma bardzo duże szanse, bo C's grają x4, a KD i KAT tylko x3.

 

JJJ dał mocno do pieca z FG i STL... Szkoda tylko, że nie dla mnie. ale on jeszcze sporo razy wkurwi Shavlika... 8-1 do wczoraj było możliwe, teraz walczę o 6-3.

 

Stealsów to chyba z nikim nie wygram. Asysty też słabo wyglądają. Liczyłem, że Dunn i ElFlet Payton coś wspomogą, ale ElFlet wróci chyba na ASG.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no po tym jak mi na dobre przeszlo z griffinem , giannis stal sie za popularny i kazdy go kocha, to raczej na pewno sabonis jest moim top5 favorite players na ten moment. po prostu przyjemnie sie oglada goscia ktory trafia bo bo inaczej tego co robi na boisku nazwac nie mozna rzut i kosz proste , to taki grajek w stylu a bede dzis gral 35 minut i bede bezbledny to duzy handi przy 'i like you very much'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.