Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Było zadzwonić albo napisać na messengerze to bym Ci podesłał* ;]

 

vs2a7t.jpg

 

 

 

*oczywiście, mam świadomość tego, że w perspektywie nadchodzącego matchupu jeszcze bardziej sobie przejebałem...

Trash talk aside.

 

Rok temu nasze zaspoły miały dość różne potencjały. Co widać na screenie.

 

W tym po drafcie nie byłem zadowolony, potem wolno zacząłem w pierwszych 3 tygodniach. W ostatnich 2 wygrałem bardzo wysoko, choć z kontuzjowanym Cwebbem to nie miało mocy, a Marzec miał straszny antytudzień, jeśli chodzi o mecze najlepszych.

 

Zmierzam do tego, że cieszę się z liderowania, ale zdaje sobie sprawę, że to prowadzenie jest papierowe. Jak na święta będę dalej #no1, to będzie piękny prezent.

 

Ale rewanż za zaszłoroczne 9:0 chętnie wezmę : ]

Edytowane przez bolduck penetrator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bołdas, nie mam nic przeciwko temu żebyś wygrał i zapobiegł powrotowi do złych czasów hegemonii Chytrego (do którego rzecz jasna nic nie mam - ale jemu konsekwentnie rok w rok żre), ale będziesz miał fhuj trudno.

 

I nie chodzi o to, że skład Chytrego jest przekozacki (a taki jest), ale chyba jesteś za bardzo uzależniony od tego ile w danym tygodniu grają C's (no i od zdrowia alpha dogów, ale to akurat każdy z nas tak ma). W gameweekach 3-spotkaniowych jesteś w trudnej sytuacji - mi akurat wypadło, że w zasadzie każdy u Ciebie gra x4, a u mnie każdy x3... ale już widzę, że w tygodniu nr 17 masz po 3 mecze C's i 3 mecze Gasola (i wtedy się odegram, choć jeszcze nie wiem kim, bo KAT i KD też będą x3 !!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że jakieś roto points per minute.

 

Lu, akurat ja nie mam składu opartego o 2 napitalaczy,a to czy mam dużo C nie ma znaczenia, znaczenie ma ale meczy w tygodniu gra dany skład.

 

Ale niezaprzeczalnie kilka nazwisk gra mega mocne 2 tygodnie u to przekłada się na moje wyniki. Po weeku z tobą gram chyba z Chytrym, więc wtedy będzie wiadomo więcej.

Edytowane przez bolduck penetrator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest RPM? I link do tego zestawienia poproszę

 

http://www.espn.com/nba/statistics/rpm

 

Jeden z zaawansowanych statów, który za sprawą jakiejś wyjątkowo skomplikowanej formuły próbuje wykazać rzeczywisty wpływ zawodnika na grę.

 

Osobiście bardziej traktuję jako ciekawostkę i dodatek, niemniej rpm jest wśród kibiców dość chętnie wykorzystywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lu, akurat ja nie mam składu opartego o 2 napitalaczy,a to czy mam dużo C nie ma znaczenia, znaczenie ma ale meczy w tygodniu gra dany skład.

 

Nie chodziło mi o C-entrów, a o graczy C-eltics.

 

vs Chytry będzie oczywiście tylko 3x Boston ;]

 

 

 

Jakieś słabe to. Townsa nie widzę.... ;]

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.