Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Chytry, 101$ za Rose'a? Wystarczyło dać 1$ :D

Chcialem miec pewnosc, myslalem ze ktos sie szarpnie. Idealny upgrade za Batuma, bo nie trace na asystach, a zyskuje punkty i procenty.

 

Batuma chcialem wyjebac ale wczesniej nie bylo za co, bo wszyscy dostepni goscie z asystami albo nie punktuja, albo morduja FG, albo jedno i drugie (czyli tak samo jak Batum).

 

Ogolnie bardzo sie ciesze, ze zacny Derrick zasila moje szeregi. Poprawia tez team spirit, bo na pewno bedzie chcial namowic swoja laske, zeby przeruchala sie z reszta skladu.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu wyjebałem Jrue, w tym będę chyba żałować Warrena i chyba tego szczeniaka JJJa.

 

Z FA z godnych gości na razie pobrałem tylko Wendella, Redicka (dzięki cwebb) i Fourniera (dzięki Sir Loras). Zobaczymy jak będzie z Bagleyem. Wziąłem go dziś tylko dlatego, że mam w piątek pełny clash na dziewięciu graczy. SAC wtedy nie grają, a mają spotkania dziś, w sobotę i niedzielę - czyli jak to u mnie bywa - stashing na całego (który pewnie c.huja da, ale jadę opór).

 

PS. Jebać Drwalta !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, udało się ładnie z nim trafić. Wcześniej miałem Bjelice, który też przez pewien czas grał super.

 

Chodzi mi o to, że nie mam wolnego miejsca do rotowania składem gdybym np. potrzebował zboostować jakąś statystykę w ostatnim dniu.

W poprzednim tygodniu przegrałem z Bułą PTS o 4. Ktokolwiek z FA by mi to załatwił gdybym miał miejsce.

 

Ale spoko, to kłopot bogactwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spoko, to kłopot bogactwa.

 

Tylko nie przepierdol na głupoty ;]

 

 

Aż spojrzałem na czyste złoto u Ciebie, Rob, no i dwóch gości szałem nie wieje.

Turner i Porter grają totalną padakę, ale mam świadomość tego, że na FA ich nie poślesz, bo słono za nich zapłaciłeś na drafcie.... Coś mniej więcej tyle ile ja przepłaciłem za Townsa i Duranta.

Podobnie jest z Kanterem, którego Pizdale chce usadzić, ale kebab robi mu nadal dobre cyfry.... no ale w okolicach lutego Kanter będzie wesołym FA, a na parkiecie będzie grał po 30 minut młody Robinson (przyznaj, byłeś w Stanach i poruchałeś, hę?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody Robinson (przyznaj, byłeś w Stanach i poruchałeś, hę?).

 

To musiałaby być zajebiście wielka murzynka aby w połączeniu ze mną powstał taki Robinson. Po numerku przeturlałem się 2 razy i wciąż na niej byłem.
 
 
Lu, oczywiście, że mój skład to nie czyste złoto, bo bym prowadził. Jasne, że Porter, Turner i Kanter okazali się przepłaceni, zdarza się. 
Dlatego nie jest tak łatwo ich wywalić, tym bardziej, że jednak aż takiej tragicznej padaki nie grają. 
 
U mnie pewnym problemem jest wyrównany skład. W tym momencie jako jedyny w lidze mam skład w którym wszyscy gracze mieszczą się w pierwszej 100 rankingu yahoo. Nie mam nikogo kto odstaje tak wyraźnie aby można go było bez żalu wywalić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.