Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przejrzałem wyniki Twoich, to już miałem przed oczami masakrę. 15 3p, 154 punkty też nieźle jak na jedno 0, w dodatku na 51 procentach, 17 stl. Dobrze że moi praktycznie wszystkie kluczowe staty w tym pojedynku zneutralizowali.

 

Jak dziś się nie pojawi jakiś 14 trójkowy Klay, to 6-3 wygląda na pewne.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy się kładłem Fournier nie miał BLK i w tej kategorii był remis, a ogolnie bylem do przodu 6-2. Teraz jestem mądry, bo wiem, że Durant powinien był zostać na benchu - wtedy bym wygrał 7-2. Tym razem zachłanność nie popłaciła... A winnym tego jest JJJ, bo zrobił dziś 3 BLK i doprowadził do remisu w tej kategorii. Gdyby nie on o 0:30 bankowo bym zdjął KD, bo miałem upragnione 7-2 i tak by się utrzymało.

 

Stan drużyny, tj. liczba meczów i moje kontuzje w kontekście formy Bołdasa i jego żądzy rewanżu za zeszłoroczne 0-9 powoduje, ze 3-6 wezmę w ciemno.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się 6-3 na początku, ale potem jak zaczęło się to układać w FG% wiara powróciła. Bloki skreśliłem na wstępie, szkoda tych stealów ale nawet jakby odjąć nieplanowane 7 steali Goberta i Whiteside nie wygrałbym tej kategorii, więc nie ma co stękać.

 

Gruby tydzień w zasadzie każdego ale żeby nastukać Chytremu tak musi być. Jeden mecz Blake w tym tygodniu był zbawienny, bo nie pomógłby mi wygrać zbiórek, a przegrałby mi straty.

 

Lakers mają w tym tygodniu 3 spotkania, to se myślę że hujowo, bo James mało pogra. Aaaa gram z Jendrasem, zajebiście ;]

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mi sprzed nosa zajebali ziomka. Chciałem tego Nance'a, ale nie wiedziałem za kogo, bo jeśli Dragić jest kontuzjowany, to idzie na IL i spokojnie mogę pozbywać się Augustina, gdyż z Bołdasem w AST nie mam szans. Jeśli Dragić by żył to jakieś iluzoryczne szanse się tlą.

Inny problem z Nancem, który spowodował, że nie brałem go na dzień dobry to podejrzane FG i c***owe FT.

BTW, Dwighta znów boli dupa. Shavlik robiłeś mu per rectum, czy o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose był świetny na skład Chytrego, bo wysokie % zarówno w FG, jak i w FT, sporo trójek, punkty i asysty ale nic poza tym, dodatkowo 3 game week.

 

W celu naybania Jędkerowi potrzebuję zbiórek i stl. Akurat jego FT mi raczej nie powinno zaszkodzić, bo w tym temacie mam sporo kozaków. Nance coś zaczął grać, choć już raz miałem go w składzie i był totalnie hujowy, więc mam nadzieję, że historia się nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers mają w tym tygodniu 3 spotkania, to se myślę że hujowo, bo James mało pogra. Aaaa gram z Jendrasem, zajebiście ;]

 

Oni qrwa ciągle grają po 3 mecze i jeszcze Westbrook poza parkietem.

 

Czemu ja nie licytowałem mocniej tego LeBrona...

 

No i oczywiście -4 w meczach w kolejnym tygodniu.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni qrwa ciągle grają po 3 mecze i jeszcze Westbrook poza parkietem.

 

Czemu ja nie licytowałem mocniej tego LeBrona...

 

No i oczywiście -4 w meczach w kolejnym tygodniu.

 

nie jestem pewien o czym piszesz, ale jeśli o naszym matchupie, to mialeś tylko 1 mecz w plecy. RW opuścił trzy, ale też u mnie Lavine z KL po jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.