Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

W obliczu kontuzji Lonzo fhuj żałuję tego, że Chytry spod palca mi podpierdolił Rondo. Mozna było powalczyć o AST, a tak muszę postawić na REBS licząc, że wysocy nie zjebią FT.

 

Winslowa musiałem się pozbyć. To taki ch.ujek, który należy do grona "nie bierz w roto" razem z Jaylenem Brownem, Marcusem Smartem (chyba tylko JoJo White miał bardziej niepasujące do siebie nazwisko) i Dennisem Smithem Jrem.

 

Znów daję szansę temu szczurkowi z Miśków. Oczekiwania mam jak do Wendella, poza tym 4 mecze next week. Może trochę zmądrzał i nie będzie miał foul out w 10 minut.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumując średnie typów, którzy jeszcze zagrają, to ja powinienem wziąć asysty i zbiórki, a Lorak straty, jeśli obejdzie się bez jakichś paranormalnych linijek. Także tutaj 2-1 dla mnie, w już rozstrzygniętych jest 3-2 dla Loraka, więc wygrana to będzie rzut monetą w STL.

 

Dzisiaj i jutro przy wieczornych meczach będą przednie emocje przy wszelkich okazjach do przechwytu, lol.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem, rozważam różne scenariusze, trochę mnie tym Vonleh zbiłeś z tropu, bo dopiero wtedy zauważyłem, że w zbiórkach jest -20, więc w zasięgu, patrząc na to kto miał grać u Ciebie, a kto u mnie.

 

Miałem wystawić tylko Blake i Augustina ale wtedy możliwa jest porażka 1-8, jak nie wyjdzie to co planuje by wygrać 5-4 ;] Nie wiem czy jest sens ryzykować aż tak bardzo. Wystawię pewnie wszystkich z próbą odbicia asyst i zbiórek, a z poświęceniem strat. Chyba jedyny scenariusz gdzie zagrożenie jakąś totalną wtopą jest mało realne. Pewnie skończy się na 4-5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 REBS mogłeś odrobić nawet bez DeAndre, więc wybór był między Aminu a Vonlehem.

 

A to wina tej fujary JJJa. Jak PF w ponad 30 minut może mieć jedną zbiórkę? Winslow równie chuujowo, więc tu zmarnowałem pobranie z FA.

 

4-5 brałem w ciemno, ale 5-4 brzmi naprawdę dobrze.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.