Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2018/19


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Siakam też powinien odpocząć w takim układzie bo cos bardzo dziwnego musiałoby się zdarzyć zeby 76ers tego nie wygrali

 

niemniej jednak po tym meczu oni będą mieli do końca sezonu najłatwiejszy terminarz z playoff teamów wschodu a te kontuzje jakieś poważne nie są więc powinni ten 1 seed trzymać do końca 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Danny Green jest obecnie nr 2 w ORAPM i nr 1 w DRAPM

 

Ciekawe kiedy ktoś był tak statystycznie mocny

 

On poprawia ortg Toronto o +15 i obronę o +7,5

 

A dwa ciekaw jestem czy poszlibyście na wymianę

 

Beal za Siakama i OG i 2 wybory pierwszorundowe?

 

Bo taką propozycję właśnie Raptors odrzucili -- Siakam gra świetny sezon ale mimo wszystko czy to aż taka wysoka cena?

Pewnie jakby poszedł Powell zamiast OG ( wiem ,że gra fatalny sezon ale w zeszłym roku pokazał duży potencjał jako 3&D) to chyba byłoby do łyknięcia

 

Bo tak ciut za dużo tego talentu za Beala- niemniej Raptors aktywnie chce zdobyć 3 gwiazdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucili w beGM czy w realnym NBA? Bo z tego co widziałem tylko fani rzucają takie cos

 

Beal Raptors jest niepotrzebny, oni mają wystarczająco opcji w ofensywie. Siakam tam bardziej pasuje i jakos wątpię aby Beal przy Leonardzie/Lowrym był w stanie dawać większy impact

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo taką propozycję właśnie Raptors odrzucili -- Siakam gra świetny sezon ale mimo wszystko czy to aż taka wysoka cena?

Pewnie jakby poszedł Powell zamiast OG ( wiem ,że gra fatalny sezon ale w zeszłym roku pokazał duży potencjał jako 3&D) to chyba byłoby do łyknięcia

Raptors mają taki sobie star power jak na contendera (niby Leonard, ale Lowry to już 50/50), a Beal jest bardzo dobry w playoffach, więc IMHO nie. 

Już nie wspominając, że Siakam jest tylko jakieś 9 miesięcy młodszy. :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors mają taki sobie star power jak na contendera (niby Leonard, ale Lowry to już 50/50), a Beal jest bardzo dobry w playoffach, więc IMHO nie. 

Już nie wspominając, że Siakam jest tylko jakieś 9 miesięcy młodszy. :] 

No też tak mi się wydaje

 

Tzn powtarzam jakby poszedł Powell zamiast OG w tej wymianie to tak

 

No i wiadomo że wybory byłyby z 2021 i 2023 więc musiałyby być jakoś chronione bo bez Kawhi to może być róznie niemniej biorąc pod uwagę ,że Lowry ma 32 lata  i słabe sukcesy w PO to ja bym ryzykował na miejscu Raptors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siakam i OG za Beala, który jest topem na swojej pozycji? Dla mnie to byłby dobry deal. Wizards zaczną w końcu przebudowę, a Toronto zyska allstara. Tylko w jakim ustawieniu Raptors by wychodzili? Leonard na PF czy Green na ławkę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siakam i OG za Beala, który jest topem na swojej pozycji? Dla mnie to byłby dobry deal. Wizards zaczną w końcu przebudowę, a Toronto zyska allstara. Tylko w jakim ustawieniu Raptors by wychodzili? Leonard na PF czy Green na ławkę? :smile:

Lineup śmierci

 

Lowry-Beal-Green-Leonard-Ibaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Beal za Siakama i OG i 2 wybory pierwszorundowe?

 

Bo taką propozycję właśnie Raptors odrzucili -- Siakam gra świetny sezon ale mimo wszystko czy to aż taka wysoka cena?

Pewnie jakby poszedł Powell zamiast OG ( wiem ,że gra fatalny sezon ale w zeszłym roku pokazał duży potencjał jako 3&D) to chyba byłoby do łyknięcia

 

 

 

przeciez taki deal jest zwyczajnie niemozliwy. to sie nijak finansowo nie matc***e. nie jest nawet blisko! ze sie ludziom chce takie bzdury kolportowac,i ze znajduja sie leszcze,ktorzy takie kwestie potem dyskutuja. niebywale...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siakam właśnie dał jasny sygnał, że nie jest na sprzedaż. Świetny mecz, rywalizacja z Gianisem na wysokim poziomie. Do tego dzisiaj Kawhi i Serge równie dobrze i druga połowa znakomita. Mecz jak finał konferencji, czekam na powrót Kyle'a i można seryjnie wygrywać. OG zawodzi :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie rozumiem dlaczego Wy taką potencjalną wymiane uważacie za jakiś win dla Raptors

 

''rzekomy star power'' - sprowadza się u Beala do zdobywania punktów, czy tego brakuje w Raptors ?

Beal w PO to to samo co w RS, nie robi zjazdów ale nie prezentuje tam jakiegoś top poziomu również

Beal jest przeciętny w obronie, Siakam to doskonały two-way player. Na potencjalne smalballe z jakimś Bostonem to przecież Siakam jest idealny

 

Do tego zaczął ostanio nawet rzucać i trafiać trójki, więc dodając do tego 65 TS i dobrą obronę to jest w tym sezonie praktycznie starter idealny.

 

Beal Raptors do niczego nie jest potrzebny, bo aż tak elitarny w ofensywie nie jest aby przy Leonardzie/Lowrym dać większy impact niż Pascal w tym sezonie

 

pomijam już kwestie że Beal to też żaden superstar a zwykły all-star wschodu, który jest ok ale nawet za bardzo jakegoś wielkiego impactu też nie daje, bo aż tak zajebisty po prostu nie jest 

 

jako bonus jeszcze dodam Siakam w tym i nastepnym sezonie zarobi niecałe 4mln ;]

 

Więc to działa na takiej zasadzie, że jest Siakam który daje wszystko czego im potrzeba ale oddajmy go za Beala bo ten jest bardziej utalentowanym scorerem, bezsens.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja porzuciłem temat ewentualnego trade'u jak tylko się pojawił. Nikt przy zdrowych zmysłach nie poszedłby na taką wymianę, choćby z powodów, które podał kolega wyżej. Także dyskusje na temat Beala bym już zostawił. 

 

Edit: Siakam dzisiaj poprawia swój rekord na 30 oczek. Dwa mecze temu z Utah miał 28. 

Edytowane przez Wróbel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz bym nie przesadzal z tym Siakamem takimi stwierdzeniami jak "Siakam to doskonały two-way player", jak to mawiaja po ang. hold your horses

 

dodatkowo przy spadku formy i roli Cj Milesa + tego ze Lowry ma tez gorszy rzutowo sezon i jest bardziej nastawiony na rozdawanie pilki, to akurat Beal bylby w Toronto idealny (zreszta w 25 z 30 zespolow pewnie idealnie by sie wkomponowal) i nie powiedzialbym, ze to jest tak proste jak "Beal jest od zdobywania punktow tylko, a tego nie brakuje w Toronto" + trzeba wziac pod uwage role w druzynie, system itp., bo Beal to jest idealna powiedzialbym 3 opcja w czołowym zespole, a obecnie to musi grac jako 1 opcja i jestem w 100% pewny, ze wygladalby 5x lepiej w Toronto, czy jakiejkolwiek druzynie, ktora ma przynajmniej 2 gosci na jego poziomie i/lub lepszych

 

i chociaz moje zdanie o Bradleyu jest bardzo, bardzo wysokie + uwazam, ze w Toronto jak napisalem pasowalby idealnie, to nie ma opcji zeby wyslac za niego i mlody talent i jeszcze 2 picki 1 rundowe jak tam wyzej bylo napisane, bo to absurd, zwlaszcza w obecnej NBA gdzie picki 1 rundowe sa bardzo, bardzo cenne

 

ogolnie to tez Toronto nie ma sie gdzie spieszyc, obecnie maja troche kontuzji i nie ma co na sile forsowac wymian, tylko poczekac az Jonas i Kyle wroca do zdrowia i dalej karać resztę ligi czekajac na lato i co bedzie z Kawhim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

juz bym nie przesadzal z tym Siakamem takimi stwierdzeniami jak "Siakam to doskonały two-way player", jak to mawiaja po ang. hold your horses

Po 40 spotkaniach sezonu robi 15/7/3 na 65 TS% w ofensywie

 

 

40.1% DFG w defensywie

 

22/480 D-POE

40/480 D-PIPM

69/470 D-RAPM

70/472 D-RPM

 

No ale poczekajmy jeszcze ze 2 sezony aby przyznać że gość jednak umi w koszykówke 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie mowi ze "gosc umi w koszykowke", ale jest roznica miedzy dobry w ataku, a doskonały

 

to jest po prostu problem, z wyolbrzymianiem rzeczywistowisci w kwestii mlodych zawodnikow, patrz Tatum ktory rok temu byl bogiem, a teraz chociaz cyferki ma takie same/nieco lepsze nawet to ludzie juz maja takie oczekiwania wobec niego, ze zaczynaja sie zastanawiac co z nim nie tak

 

fajnie tez, jakby ktos po prostu na stałe gral na pewnym poziomie, a nie po 40 spotkaniach robimy z niego niewiadomo kogo, bo juz nie jeden byl taki co zablyszczal przez pol sezonu czy nawet sezon i juz nigdy na ta sama polke nie wskoczyl.

 

takze potarzam, nie twierdze, ze "nie umi w koszykowke", ale troche sie wstrzymajmy, bo rok temu Ingrama (ktory przyznam ze nigdy nie gral tak jak gra teraz Siakam) nikt z Lakers by nie ruszyl, a teraz to mysle ze az takiego problemu by nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że to nawet nie jest 40 spotkań, bo w zeszłym sezonie również był całkiem dobry [oczywiście nie aż tak, ale był]

Gdyby był ''doskonały'' w ataku to pewnie byłby TOP15 ligi. A nie jest

 

Nikt nie robi z niego ''niewiadomo kogo'' ale przecież gośc to idealna 3-4 opcja dla contedera.

 

- elitarny finisher, świetny 1v1, akceptowalna trójka, solidne passing skillsy. Praktycznie nie oddaje złych rzutów = bardzo efektywny gracz

- dobry rim protector, długie łapska, świetne perimeter D jak na wysokiego

 

I to nie jest wcale tak że to jakiś fluke że mu wybitnie rzut siedzi czy coś, on przecież ani krótszy nie będzie ani się nie oduczy tego co już umie, więc patrząc na to że już w zeszłym sezonie było widać to co w tym udoskonalił to raczej trudno się spodziewać ze jest to jakiś przypadek. Tym bardziej że nie mówimy o veteranie na CY tylko o gościu co jeszcze 25 lat nie skończył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.