Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2018/19


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ta, i pozniej sie dziwie ze ludzie pytaja czy Rose 2018 > Rose 2011...

Zlota zasada: najpierw rola, pozniej cyfry.

 

LMA 17/18 > DDR 18/9

 

Przecież DDR się gryzie z LMA strasznie - gdzie LMA jest overall sporo lepszym graczem a przy Rozanie dużo traci.

 

Nie da rady tego porównać bo był Parker Manu Anderson i zdrowy Murray

 

każdy zespół musi mieć dystrybutora i volume scorera

 

To który z tej czwórki był tym volume scorerem? (niech będzie że 50-letni Parker i Manu to tacy bieda-dystrybutorzy)

 

Już nie chce mi się wyszukiwać jak mi odpisywałeś gdzieś tam o Andersonie, że to kasztan i żadna strata dla Spurs tak btw :smile:

 

a dobra przypomniało mi się w jakim temacie to było:

 

Dajcie spokoj z tym Andersonem.

 

Gość tak korzystał z ustawień Popa ze wykręcił takie staty ze chętnie bym dołączył do Vana aby je obalić.

 

Gość strasznie w cyfrach produkował ale hamował atak i nie jest w dzisiejszej koszykówce warty wspomnienia.

 

Jako spur nigdy go nie lubiłem.

 

czyli brakuje hamulcowego, dwóch leśnych dziadków i rozgrywajka z kosmicznym 48% TS rzucającego 1 trójkę na 100 posiadań.

 

Faktycznie zmiana jakościowa!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rola była przyszykowana dla Leonarda.

Z powodu braku powrotu ciężar przejął LMA.

To się nijak ma do twojej karkołomnej tezy o DDR.

 

Inne klocki inna gra.

 

Można się zakochać w rewelacyjnych adv statystykach Dannego ale nie możesz porównywać tabelek bez kontekstu.

 

A ten jest taki ze w spurs lepiej ze jest DDR niż Green jeżeli chodzi o parkiet.

 

Nie mieszajmy tu innych aspektów typu sałary czy gdzie to kogo w przyszłości gdzie zaprowadzi.

 

Zrobiłeś proste porównanie i ja się z tym zgodziłem z drobnymi wyjątkami.

 

Poprzez totalnie inne rozłożenie obowiązków i potrzeb Green bez DDR w spurs to byłby kłopot na wielu płaszczyznach i możliwe ze super obrona nic by nie dała.

Przepraszam. Co chcesz udowodnić?

Ze Pop to idiota i powinien zrobić wymianę Leonarda bez DDR za samego Poeltla i się nie zna jak Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rola była przyszykowana dla Leonarda.

Z powodu braku powrotu ciężar przejął LMA.

To się nijak ma do twojej karkołomnej tezy o DDR.

 

Inne klocki inna gra.

 

Można się zakochać w rewelacyjnych adv statystykach Dannego ale nie możesz porównywać tabelek bez kontekstu.

 

A ten jest taki ze w spurs lepiej ze jest DDR niż Green jeżeli chodzi o parkiet.

 

Nie mieszajmy tu innych aspektów typu sałary czy gdzie to kogo w przyszłości gdzie zaprowadzi.

 

Zrobiłeś proste porównanie i ja się z tym zgodziłem z drobnymi wyjątkami.

 

Poprzez totalnie inne rozłożenie obowiązków i potrzeb Green bez DDR w spurs to byłby kłopot na wielu płaszczyznach i możliwe ze super obrona nic by nie dała.

 

No ale sęk w tym, że LMA z przymusu robiący za 1szą opcję jest lepszy niż DDR dla którego to niby naturalna rola.

 

W ataku duet jumperkujący LMA + umiejący tylko catch&shoot (ale dający jakiś spacing!) Green jest pewnie dość porównywalny do LMA + DDR, którzy operują w zasadzie w tych samych miejscach (czyli się gryzą). W obronie nie ma nawet co tego porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Toronto w sumie poszli w tej wymianie po Greena?

Była na stole oferta to Pop brał bo komentarze środowiska Leonarda skutecznie zamknęły inne opcje

Ja tez bardzo doceniam LMA bo tylko jego mam w naszej zabawie

I pełni role o której piszesz a Greena zostawiłem.

Wiec to nie jest tak ze daleko nam w ocenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Toronto w sumie poszli w tej wymianie po Greena?

Była na stole oferta to Pop brał bo komentarze środowiska Leonarda skutecznie zamknęły inne opcje

Ja tez bardzo doceniam LMA bo tylko jego mam w naszej zabawie

 

To tym bardziej powinieneś pomstować na DeRozana lol.

 

O ile jest sens ograniczać LMA dla Kawhiego o tyle nie ma sensu dla DDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będąc Popem chcącym kończyć niedługo karierę brałem inny zestaw

To tym bardziej powinieneś pomstować na DeRozana lol.

 

O ile jest sens ograniczać LMA dla Kawhiego o tyle nie ma sensu dla DDR.

Trzeba z tym żyć.

Pop tak wybrał

Nie chciał draftow

Ale pracuje nad Ddr.

 

Lepiej broni odrobinkę i dużo lepiej rozgrywa.

 

Rzutu za 3 nie ma.

I już nie będzie mieć

Po co tu się produkować?

Fakt. Tez jestem GM spurs jak Pop ale idziemy inna droga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Pop to idiota i powinien zrobić wymianę Leonarda bez DDR za samego Poeltla i się nie zna jak Ty?

 

Teraz widzę edycję:

 

No generalnie choćby paczka jaką 76ers dali za Butlera (Czyli RoCo + Saric).

Wtedy miałbyś w składzie Ktoś-Green-Roco-Saric-Aldridge

 

dla mnie spoko

 

Generalnie ja nawet nie jestem jakimś mega hejterem DDRa, ale to chyba najgorszy możliwy fit pod LMA...

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo pisać gdy Green klika.

On rok temu zawodził i zostawienie go nie było takie oczywiste.

 

Dziś to widać ze to był błąd ale w lato to raczej krzyczano dlaczego Poeltl a nie Siakam/OG.

 

Green był bardzo krytykowany a sezon miał dużo gorszy.

 

Ja na jego postępy co robi z piłka zwracałem uwagę ale nie płakałem po nocach za nim tylko za brakiem Siakam/OG

Gdyby dołożenie Greena skutkowało Siakamem spurs by teraz byli w czubie.

A tak są... w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć czy Green jakby został w SAS to grałby tak jak teraz gra w Toronto. Inne środowisko, więcej zaufania i jeszcze wiele różnych czynników wpływają na grę zawodnika.

 

Demar jako kreator znowu zrobił progres i nie wiem jak ten atak Sas w obliczu kontuzji miałby wyglądać bez niego.

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

LMA 17/18 > DDR 18/9

 

Przecież DDR się gryzie z LMA strasznie - gdzie LMA jest overall sporo lepszym graczem a przy Rozanie dużo traci.

 

No ale sęk w tym, że LMA z przymusu robiący za 1szą opcję jest lepszy niż DDR dla którego to niby naturalna rola.

 

W ataku duet jumperkujący LMA + umiejący tylko catch&shoot (ale dający jakiś spacing!) Green jest pewnie dość porównywalny do LMA + DDR, którzy operują w zasadzie w tych samych miejscach (czyli się gryzą). W obronie nie ma nawet co tego porównywać.

Nie no perfekcyjną parą Aldridge i Derozan nie są, ale też nie przesadzajmy, bo strasznie to sie moze gryzc Simmons z Gobertem a nie para spurs. Ale nie w tym rzecz. Wydaje mi sie ze nie za bardzo rozumiesz o co mi chodzilo, bo pozniej porownujesz 2vs2, a wiadomo, ze w grze 5vs5 posiadanie odpowiedniej roli jest bardzo istotne i o to tutaj przede wszystkim chodzi.

 

NIemniej, moze te liczby pomogą to zrozumieć:

Green 17-18 - 7,8 rzutu na mecz efg% .490

Green 18-19 - 7,9 rzutu ma mecz efg% .591

 

Derozan 17-18 - 16,7 rzutu na mecz efg% .488

Derozan 18-19 - 18,7 rzutu na mecz efg% .484

 

Aldridge 17-18 - 17,4 rzutu na mecz efg% .520

Aldridge 18-19 - 15,7 rzutu na mecz efg% .472

 

Widzisz pewne roznice, ktore praktycznie uniemozliwiaja nam proste porownanie tych zawodnikow? Chyba, ze dla Greena przejscie na rzucenie wiecej 10 rzutow w meczu (co mecz) nie jest zadnym problemem, no ale pewnie nigdy sie o tym nie dowiemy, bo byl jest i bedzie zawsze rolesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no perfekcyjną parą Aldridge i Derozan nie są, ale też nie przesadzajmy, bo strasznie to sie moze gryzc Simmons z Gobertem a nie para spurs. Ale nie w tym rzecz. Wydaje mi sie ze nie za bardzo rozumiesz o co mi chodzilo, bo pozniej porownujesz 2vs2, a wiadomo, ze w grze 5vs5 posiadanie odpowiedniej roli jest bardzo istotne i o to tutaj przede wszystkim chodzi.

 

NIemniej, moze te liczby pomogą to zrozumieć:

Green 17-18 - 7,8 rzutu na mecz efg% .490

Green 18-19 - 7,9 rzutu ma mecz efg% .591

 

Derozan 17-18 - 16,7 rzutu na mecz efg% .488

Derozan 18-19 - 18,7 rzutu na mecz efg% .484

 

Aldridge 17-18 - 17,4 rzutu na mecz efg% .520

Aldridge 18-19 - 15,7 rzutu na mecz efg% .472

 

Widzisz pewne roznice, ktore praktycznie uniemozliwiaja nam proste porownanie tych zawodnikow? Chyba, ze dla Greena przejscie na rzucenie wiecej 10 rzutow w meczu (co mecz) nie jest zadnym problemem, no ale pewnie nigdy sie o tym nie dowiemy, bo byl jest i bedzie zawsze rolesem.

 

Kyle Korver w swoim all-star sezonie oddawał praktycznie tyle rzutów co Green w Twojej tabelce a był jednym z bardziej 'impaktujących' ofensywnie graczy w całej lidze.

 

Ofc Green to nie Korver, ale generalnie nawet tylko niezły 3pt shooter (jakim jest Green) daje spacing i pomaga w budowaniu ofensywy nie tylko wtedy kiedy oddaje rzut.

 

I oczywiście, że fit tutaj biorę pod uwagę - bo DDR nie jest żadnym superstarem, którego warto dodać zawsze i wszędzie - niezależnie od innych elementów układanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba komu robić twój wywołany spacing.

 

On miałby to robić Gayowi czy Bellinelliemu.?

 

Chodzi o to ze jak masz kim grać to taki Green jest super.

Ale jeżeli się tam pojawia słowo „zamiast” to jest gorzej.

I to chcemy przekazać.

Super mieć dobre opony zimowe do samochodu.

Ale nie możesz kucnąć na oponie pojechać z górki i udawać ze to samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba komu robić twój wywołany spacing.

 

On miałby to robić Gayowi czy Bellinelliemu.?

 

Chodzi o to ze jak masz kim grać to taki Green jest super.

Ale jeżeli się tam pojawia słowo „zamiast” to jest gorzej.

I to chcemy przekazać.

Super mieć dobre opony zimowe do samochodu.

Ale nie możesz kucnąć na oponie pojechać z górki i udawać ze to samochód.

 

Rok temu też nie mieli kim grać a jednak wychodziło im dużo lepiej (przypominam, że jako przykład takiego super-impaktującego brakującego gracza na potrzeby dyskusji podajesz kolesia o którym sam pisałeś, że nie warto o nim wspominać :grin:).

 

I już lepiej sobie zjechać na oponie niż na własne życzenie założyć sobie blokadę (taką, że nawet zjazd z górki jest problemem) - lepiej osiągnąć brzydko cel (PO) niż nie osiągnąć go wcale, ale za to mając pięknego all-stara.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derozan to jest w ogóle straszny przypadek

Gość ani nie nadaje się na 1/2 opcje bo jest po prostu za słaby i przez styl gry nie może być aż tak efektywny

 

nie nadaje się też na rolesa bo nie broni

 

a na 6th mana mu duma nie pozwala

 

Najbardziej overrated multiple all star w historii ?

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.