Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2018/19


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Raptors kozacko wyglądają. Swoją drogą fajna byłaby historia z braćmi Gasol jak to odeszli z grizzlies i zdobyli mistrzostwo. Jeden z Lakers drugi z Raptors. Jak dla mnie mają wszystko żeby walczyć o mistrzostwo. Do tej pory są dla mnie faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem, to brak odpowiedzi na Gianisa. W każdym meczu z Buck nie potrafimy go ograniczyć, do tego teraz Kozły mają mega wsparcie i będzie bardzo ciężko wywalczyć mistrza wschodu. Można liczyć na zadyszkę, spadek formy pozostałych graczy Bucks lub na max formę Raps i nie dawanie już wolnego Leonardowi co drugi mecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale taki problem to akurat ma tez kazda inna druzyna w lidze, bo na Giannisa po prostu nie ma odpowiedzi

IMO w serii z Bucks trzeba bedzie po prostu go odpuscic i skupic sie na Middletonie z Bledsoe przede wszystkim + reszta, a Giannisowi to pozwolic i srednia 40 na mecz miec, bo mozna dwoic sie i troic, a on i tak swoje zrobi wiec skupic sie na reszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejterem Greka absolutnie nie jestem ale w sumie mnie nie zdziwi jak  w PO jednak mocno mu produkcja w ofensywie spadnie, wiec z góry bym nie zakładał że nie będzie na niego odpowedzi

 

Bycie facilitatorem ofensywy w contederze na warunki serii w Maju/Czerwcu to jest cholerne ciezkie zadanie i nawet więksi od niego ofensywni kozacy mieli z tym problemy.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że Giannis ma za sobą dwukrotnie rozczarowujące PO w roli lidera i dla mnie wciąż w tej roli jest mocnym znakiem zapytania przeciwko mocniejszym defensywom.

 

Także julek, ręce na kołdrę :tongue:

 

niby tak, ale nigdy też nie miał tak potężnego i co ważniejsze dopasowanego wsparcia, więc może kołdra do góry XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym czytałem. Podobno Marcin jest dwoma palcami u nogi w szeregach Raps, obie strony wyraziły zainteresowanie, ale Marcin tonuje nastroje i mówi, że ma dużo czasu. Zobaczymy. 

 

on to sobie moze tonowac nastroj :D

jesli sie nie myle, to i tak juz w PO nie zagra, takze tak naprawde teraz juz to czy bedzie w Raptors, Bucks czy jakiejkolwiek druzynie z czolowki to nie ma znaczcenia, ba, nawet lepiej dla niego jakby jakas "gownodruzyna" go zechciala zeby mogl jak najwiecej minut dostac, tylko po co takiej druzynie na takim etapie sezonu weteran :) 

takze ogolnie jest w dupie Marcinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że Giannis ma za sobą dwukrotnie rozczarowujące PO w roli lidera i dla mnie wciąż w tej roli jest mocnym znakiem zapytania przeciwko mocniejszym defensywom.

 

Także julek, ręce na kołdrę :tongue:

Z jednej strony trochę się z Tobą zgadzam. Z drugiej strony weź pod uwagę, że uważasz 26/10/6 na 62% TS za rozczarowujące. To chyba mówi wszystko o jego potencjale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony trochę się z Tobą zgadzam. Z drugiej strony weź pod uwagę, że uważasz 26/10/6 na 62% TS za rozczarowujące. To chyba mówi wszystko o jego potencjale.

Rozczarowujace glownie dlatego ze nie byl najlepszym graczem swojej druzyny w serii i g7 poszlo mu tak sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowujace glownie dlatego ze nie byl najlepszym graczem swojej druzyny w serii i g7 poszlo mu tak sobie.

Zgadzam się. Chodziło mi o to, jaki ma potencjał. A w tym sezonie ma więcej doświadczenia i lepszy RS za sobą, więc sky is the limit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Giannisem w PO jest / będzie IMO ten sam problem co z Embiidem, czy wieloma innymi graczami tego typu - w RS można grać powerem, atletyzmem, szybkoscią, przebojowością i niezłym skillem.

 

Natomist w PO wygrywa rutyna, ogranie, funtamentals, IQ. Oczywiście do pewnego momentu i dobrze mieć miks jednego i drugiego. 

 

Dlatego uważam, że ten sezon będzie należał na wschodzie do Raptors. Oni już przegrali dość serii w PO, dostali Leonarda, a on wie jak w PO wygrywać. Dodali Gasola, który po cichu będzie na stojąco mordował rywali pasami z high post, rozciąganiem gry i generalnie tą swoją rutyną. Mają zadaniwca w postaci Greena, Ibaki, którzy stoczyli w PO wiele batalii, ale mają nadal sporo w baku. 

 

Oczywiście mogę się mylić, ale Bucks jakoś nie widze w roli faworytów do wygrania wschodu, wszyscy będą się nimi podniecać jak Sixers rok temu i skończy się pewnie podobnie - upierdoli im się fast breaki, w których króluje Giannis, poprawi się krycie trójek i gra im przestanie kleić się z przodu. Jestem świadom ich dobrej obrony, ale nie postrzegam jej jako tak elitarną aby była w stanie w PO wygrać nimi wschód. No kurcze nie. 

 

Ja myślę, że z HCO powinni dojść do ECF, ale tu raczej polegną. Prawdziwy czas Giannisa jeszcze przyjdzie - za rok, 2 , 3 - nie wiem, ale jeszcze uważam że to nie jest dziś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://karolsliwa.blox.pl/html

 

polecam relację Karola Śliwy z jego któregoś już z kolei wyjazdu do Toronto, nie przesadzając ma on chyba najlepszy dostęp do klubu NBA z Polaków. nie licząc Jucia oczywiście, ale w porównaniu do Rafała ma czas aby się tym z nami szerzej podzielić

Fajna sprawa.

 

Powiedz z jakiej paki on ma wejściówki i akredytacje na mecze nba?

Pisze gdzieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa.

 

Powiedz z jakiej paki on ma wejściówki i akredytacje na mecze nba?

Pisze gdzieś?

do końca nie wiem skąd, ale ma papiery sędziego FIBA i rodzinę w Toronto

 

a pisać to chyba tylko na blogu już teraz, choć nie wiem czy może jeszcze na 6g, ale to strzelam, kiedys tam pisał

 

ale generalnie dość często można go uslyszeć w Podcascie Specjalnym Michała Górnego

 

za dwie godziny bedzie podcast gdzie na bank podsumuje cały wypad

 

https://youtu.be/1NUZnOrruwY

 

możesz mu śmiało zadać to pytanie, na końcu są odpowiedzi na takowe zawsze, chyba, że akurat z braku czasu podcast będzie krótszy

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.