Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2018/19


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

to sa Twoje 2 zdania jedne po drugim

 

 

Beal jest przeciętny w obronie, Siakam to doskonały two-way player. 

 

teraz piszesz

 

 

tylko że to nawet nie jest 40 spotkań, bo w zeszłym sezonie również był całkiem dobry [oczywiście nie aż tak, ale był]

Gdyby był ''doskonały'' w ataku to pewnie byłby TOP15 ligi. A nie jest

 

rozumiesz teraz skad moje slowa? w wczesniejszym poscie to wrecz sugerujesz ze Beal jest gorszym zawodnikiem, bo jest przecietny w obronie

 

 

a co do tego czy dyspozycja rzutowa Siakama to fluke czy nie to sie po prostu okaze, bo narazie to z dystansu dopiero raczkuje

zrobil postep, ma wiecej prob, ale to nadal tylko 2 rzuty na mecz na skutecznosci 35% czyli ani dobrze, ani zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

rozumiesz teraz skad moje slowa? 

aby być doskonałym two-way playerem wystarczy być dobrym po obu stronach parkietu, między 'dobry' a 'doskonały' jest różnica jednak, nigdzie nie napisałem że Pascal jest w ataku doskonały ale jako two-way player już tak

 

 

 

a co do tego czy dyspozycja rzutowa Siakama to fluke czy nie to sie po prostu okaze, bo narazie to z dystansu dopiero raczkuje

zrobil postep, ma wiecej prob, ale to nadal tylko 2 rzuty na mecz na skutecznosci 35% czyli ani dobrze, ani zle

No tak, tylko że nawet gdyby rzucał na procencie z zeszłego roku to miałby te 61-62 TS więc tak czy siak świetny wynik.

 

 

 

 sugerujesz ze Beal jest gorszym zawodnikiem, bo jest przecietny w obronie

Porównania 3-4 opcji z 1-2 są ciężkie, po prostu sugeruje że Beal jako drugi scorer po Leonardzie w Raptors mógłby nie dawać takiego impactu jak Pascal w obecnej roli i dlatego nie jest to warte ryzyka, tym bardziej że Raptors radzą sobie świetnie i scoringu im nie brakuje patrząc na ich ORTG czy chociażby poprzedni mecz z Bucks.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównania 3-4 opcji z 1-2 są ciężkie, po prostu sugeruje że Beal jako drugi scorer po Leonardzie w Raptors mógłby nie dawać takiego impactu jak Pascal w obecnej roli i dlatego nie jest to warte ryzyka, tym bardziej że Raptors radzą sobie świetnie i scoringu im nie brakuje patrząc na ich ORTG czy chociażby poprzedni mecz z Bucks.

teraz im nie brakuje  a czy jestes w stanie zagwarantowac ze w po nie beda mieli problemow ze scoringiem???

 

scorer ktory utrzymuje ten sam poziom w rs i po jest na wage zlota.

 

btw. scoring w rs przeceniany a w po niedoceniany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rancho Santa Fe jest 2h od LA, 175km. Mając tyle siana to helikopterem sobie może latać

 

https://www.latimes.com/business/realestate/hot-property/la-fi-hotprop-kawhi-leonard-rancho-santa-fe-home-20190124-story.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Tutaj są zdjęcia, ale chałupa

 

Mieszkał bym...

 

Na google pokazuje z samego San Diego 1,5h a to ranczo jest jeszcze bardziej na północ od samego San Diego.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że przed sezonem kupił dom w Toronto?

 

W kwietniu budował 2018 rozpoczął budowę domu w San Antonio...

 

Yiup. Wiem. Ale ten dom w Toronto to świetna inwestycja też. Kupi, pomieszka, a później sprzeda z 50% zyskiem 'bo sam Leonard tam mieszkał'.

 

Oczywiście kupno domu w jakiejś lokalizacji nie jest żadnym wyznacznikiem gdzie gracz później zagra, ale akurat w przypadku Leo może to dawać do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yiup. Wiem. Ale ten dom w Toronto to świetna inwestycja też. Kupi, pomieszka, a później sprzeda z 50% zyskiem 'bo sam Leonard tam mieszkał'.

 

Oczywiście kupno domu w jakiejś lokalizacji nie jest żadnym wyznacznikiem gdzie gracz później zagra, ale akurat w przypadku Leo może to dawać do myślenia.

Hayward kupił dom w San Diego a zagrał w  Bostonie.

 

taa bardzo poważny argument i predykcja co do dalszych losów Leonarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayward kupił dom w San Diego a zagrał w  Bostonie.

 

taa bardzo poważny argument i predykcja co do dalszych losów Leonarda

 

Dlatego napisałem to co powyżej:

 

 

 

Oczywiście kupno domu w jakiejś lokalizacji nie jest żadnym wyznacznikiem gdzie gracz później zagra

 

Kiedy Hayward był FA nie pojawiali się ani Clippersi ani Lakersi w plotkach z tego co pamiętam, więc kupno chaty tam przeszło bez echa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem to co powyżej:

 

 

 

Kiedy Hayward był FA nie pojawiali się ani Clippersi ani Lakersi w plotkach z tego co pamiętam, więc kupno chaty tam przeszło bez echa.

No i sam sobie odpowiedziałeś, że ze zwykłego faktu zakupu robisz sobie teorie o potwierdzonym przejściu do LA

 

Koszykarze mają kase więc inwestują w budynki bo to jest opłacalne. Tak naprawdę to tyle i tylko tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sam sobie odpowiedziałeś, że ze zwykłego faktu zakupu robisz sobie teorie o potwierdzonym przejściu do LA

 

Koszykarze mają kase więc inwestują w budynki bo to jest opłacalne. Tak naprawdę to tyle i tylko tyle

 

Opinia, nie fakt i to do tego własna i oparta tylko i wyłącznie na przeczuciu - z Leonardem będzie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jestem mocno stronniczy bo pochodze z Litwy, ale bardzo mi sie nie podoba ta wymiana dla Toronto, bo Gasol swoje lata ma i tlusty kontrakt za rok tez

 

dodatkowo, wiem, ze uznacie mnie za debila (w sumie pewnie dla wielu to zadna nowosc), ale nie uwazam ze w systemie Raptors bedzie jakims znaczacym upgradem, a JV mial genialny sezon gdzie w mocno limitowanych minutach i z ławki krecil piekne cyferki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem mocno stronniczy bo pochodze z Litwy, ale bardzo mi sie nie podoba ta wymiana dla Toronto, bo Gasol swoje lata ma i tlusty kontrakt za rok tez

 

dodatkowo, wiem, ze uznacie mnie za debila (w sumie pewnie dla wielu to zadna nowosc), ale nie uwazam ze w systemie Raptors bedzie jakims znaczacym upgradem, a JV mial genialny sezon gdzie w mocno limitowanych minutach i z ławki krecil piekne cyferki

Dla Marca Gasola wiek nieistotny. Nie musi się nawet od ziemi odrywać. Rzut ma bardzo dobry i z pół-dystansu i za 3. Swietny przegląd pola i podania. Nie da się zdominować ani przez Embida ani przez Bobana. Toronto zrobiło jedyny rozsądny ruch na te PO przy wzmocnieniach Philly. Oni muszą zrobić wynik w tym roku aby zatrzymać Leonarda. I kolejny krok do tego już uczynili. 

 

I Gasol i Valencunas mają player option i na przyszły rok większe prawdopodobieństwo ze Jonas wyoptuje. Trzebaby mu sypnąć kasą więc kosztowałby tyle samo lub więcej niż M Gasol.

 

Przez 2 3 najbliższe lata Gasol może być poza tym ich go to guyem jak Leonard zwinie się do swojej nory w LA. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Raptors są najmocniejsza ekipą wschodu, a te ruchy Ujirego tylko na plus.

 

Gasol to jedyny człowiek w lidze, przeciwko któremu ciężko gra się Embiidowi. Doświadczenie w PO Leonarda będzie nie do przecenienia. Lowry, Siakam, Green, Annunoby - tam jest wszystko co powinno być. Valanciunas miał chemię z zespołem, ale gość klasy Gasola wpasuje się w ten zespoł w sekund 5. 

 

Ten sam trzon regularnie wzmacniany, upgrade'owany.

Dla mnie Raps to pewniak w ECF i na 70% widzę ich w finałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.