Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Oh my...

 

 

 

One key detail lost in Jimmy Butler drama: Butler reiterated that he told Tom Thibodeau he wanted out five months ago. Not only did Thibodeau ignore him, keeping Wolves from having all trade options available, he then lied about it. On top of everything else, Thibodeau is a liar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jon KrawczynskiVerified account [/size]@JonKrawczynski

 

FollowFollow @JonKrawczynski

 

 

 

More

 

 

Timberwolves will not practice today. No media availability. Of course

 

 

:onthego:  :onthego:  :onthego:  :onthego:

to pokazuje, że ta organizacja jest równie cienka co ich niedawno zmaksowany "lider". zamiast zawiesić Butlera, to oni ze strachu odwołują trening. w sumie nie zdziwiłoby mnie, gdyby to było na życzenie Townsa.

Oh my...

razem z tym wyszło info, że Butler publicznie zaczął mówić o trejdzie dopiero gdy ten news wyciekł. stawia to wolves, a przynajmniej samego Thibsa, w jeszcze gorszym świetle.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony dlaczego liderów minny mamy rozliczać za formę z preSeason.

 

Niewielu jest gości w lidze co ostro trenują w lato i wchodzą we wrześniu w formę.

 

Robi się szum wokół tego ze Jimmy nikt nie wie ile punktów treningowych Butler rozwalił liderów minny na treningu przed sezonem.

 

Czy to pokazuje czy jest lepszym graczem i liderem czy tylko kto jak jest gotowy dwa tygodnie przed sezonem.

 

Jimmy zrobił dla minny sporo.

Na reszcie ktoś o nich pisze.

 

Zostawić go w składzie to wzrośnie ratio tv.

 

Szkoda tylko ze liga znowu podbija zainteresowanie poprzez około koszykarska aferę a nie poprzez jakość gry i płynność sędziowania które coś czuje leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nah, wychodzi na to, że TT serio go pięknie wydymał.

 

 

Wywalenie TT, który najbardziej chyba chce zatrzymać Butlera w Socie mogło by być 1 punktem do zatrzymania JB w Wolves?

Tylko na te ruchy (+ sprzedaż Teague, Wigginsa i mooooże KATa) już za późno.

Ciekawe w tym pomyśle jest jak bardzo kumplami są Wiggins i KAT.

 

Poza tym Wiggins z tym kontraktem jest niesprzedawalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te zachowanie jakby się nad tym zastanowić bardzo szkodzi również samemu Butlerowi.

 

Jaka informacje takie zachowanie daje o nim? Ze może w drużynie do której trafi też robić takie cyrki.

 

Czy trenerzy szukają graczy konfliktowych? Nie sądzę.

 

Czy jakiś Gm da teraz lepsza paczkę za niego? Też nie, pozycja Minesoty osłabła więc negocjacje potrwają dłużej.

 

Czy Minesota może w przypadku oferty która nie spełni jej oczekiwań, po prostu ją odrzucić i posadzić Butlera na ławie przez cały sezon co spowoduje mniejsza wypłatę dla niego za rok? Tak

 

Jak dla mnie strzał w stopę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust i Butler canceruje od dłuższego czasu, i Towns wypada bardzo słabo, dziwi mnie Wasza jednostronna ocena tej sytuacji.

 

January, Butler mówił, że sytuacja byłaby do naprawienia, ale nie będzie, więc sam zacząłem się zastanawiać: wywalenie Thibsa i jakiś trener z dużym autorytetem od maja? Ale nie widzę nikogo takiego poza JVG. Tak czy siak, jak Butler zostanie wyhandlowany, to będzie ciekawie (bo gdzieś powstanie contender/mocny playoffowy team/playoffowy team), a jak nie, to jeszcze lepiej w myśl ''trwaj inbo, trwaj''. :smile:

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W calej tej dyskusji o slynnym juz treningu nie brakuje Wam informacji kto jest zrodlem przeciekow?

Czy tylko mi sie wydaje, ze Woj ma dojscia do ekipy Butlera i wszystko jest puszczane tylko z tej perspektywy?

 

Cytat z innego zrodla [sVG->trenerzy] to bylo lakoniczne "dobra intensywnosc" co moze oznaczac, ze wersja Butlera jest mocno przekoloryzowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze pół roku temu po zwycięstwie vs GSW było sielankowo, romantycznie i z dzióbków sobie spijali: https://twitter.com/jimmybutler/status/972955384259342336

 

Jak tak dalej pójdzie, to niedługo popcornu zabraknie dla mnie na Bielanach: https://i1.wp.com/gifrific.com/wp-content/uploads/2012/11/Eating-Popcorn-Soda.gif?ssl=1

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W calej tej dyskusji o slynnym juz treningu nie brakuje Wam informacji kto jest zrodlem przeciekow?

Czy tylko mi sie wydaje, ze Woj ma dojscia do ekipy Butlera i wszystko jest puszczane tylko z tej perspektywy?

 

Cytat z innego zrodla [sVG->trenerzy] to bylo lakoniczne "dobra intensywnosc" co moze oznaczac, ze wersja Butlera jest mocno przekoloryzowana.

To wygląda tak, jakby Butler sporo dodał od siebie i zrobił ustawkę medialną. Nie dziwię się, że trening jest odwołany, bo po tym, co powiedział o reszcie drużyny, jutro by Butler nie wyszedł z treningu w jednym kawałku prawdopodobnie. Ja tylko czekam na kolejny mecz w NBA Wolves przeciwko Butlerowi. Np. vs Heat. Myślę, że Wolves po wymianie Butlera wciąż mają duże szanse na play-offs, a Towns jest w tej chwili najbardziej underrated graczem w lidze.

 Tak czy siak, jak Butler zostanie wyhandlowany, to będzie ciekawie (bo gdzieś powstanie contender/mocny playoffowy team/playoffowy team), a jak nie, to jeszcze lepiej w myśl ''trwaj inbo, trwaj''. :smile:

Kręcony licznik, permanentne problemy zdrowotne i rak w szatni. Myślę, że to już przesądzone, że za rok będzie grał w Knicks:)

 

W tej chwili każda drużyna która po niego handluje musi brać pod uwagę, że to roczne wypożyczenie.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ rzut moneta to nie jest duza szansa, wiec niczego nie potwierdzają.
51% z przeciętnym ligowym średniakiem na F to nie jest duża szansa? Przeciez niektórzy tu o 30W pisali... Ps. Wydawało mi się, że zdrowi Nuggets i Blazers mieli mniejsze szanse w jego kalkulacji (pisze z pamięci).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Wydawało mi się, że zdrowi Nuggets i Blazers mieli mniejsze szanse w jego kalkulacji (pisze z pamięci).

no to jak dla mnie czerwona lampka. jak on w ogóle to liczy (jeśli opiera się na boxie, to nic dziwnego, że przecenia Townsa), albo czy są jego projekcje z przeszłości dostępne, aby sprawdzić ich dokładność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko: KAT był w 3rd all-nba i grał w ASG będąc gorszym graczem od Jokica.

 

Nie. KAT nie jest najbardziej underrated graczem w lidze. Jest wręcz przeceniany ze względu na box score.

 

Lol

Mial w regularze on/off plus 13.5. Kto miał lepszy?

Ale postrzeganie townsa zmieniło sie znacznie pod wplywem playoffs i dramy z butlerem więc asg z lutego czy trzecia piatka nba to już historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.